• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

30 November 2020, 10:37:32

Login with username, password and session length

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 18283
  • Total Topics: 1298
  • Online Today: 76
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 45
Total: 45

Демографският проблем и неговото решаване

Started by Hatshepsut, 04 October 2018, 06:22:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 19 October 2020, 22:24:51Насила беше. Всеки гражданин след 18 години, освен ако не е студент или войник, беше длъжен да работи. Правеха се проверки и през 50-те и 60-те са въдворявани хора в лагери за "безделничество". 70-ти и особено 80-те години са по-меки мерките, но пак беше задължително да се работи. Така жените нямаха избор и трябваше да съвместявят естествените си функции на майки и домакини, с работата. Съответно семействата намалиха децата, освен всичко друго и защото нямаха време за тях.
Жените можеха да са домакини. 3а мъжете беше задължително да работят. Доста жени в квартала бяха домакини.

Panzerfaust

Зависи на каква възраст са. Възрастните жени никой не ги е закачал, но тези родени от 50-те насам всичките работят и то задължително. С майка ми съм говорил по въпроса, 54-и набор е.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 20 October 2020, 14:15:19Зависи на каква възраст са. Възрастните жени никой не ги е закачал, но тези родени от 50-те насам всичките работят и то задължително. С майка ми съм говорил по въпроса, 54-и набор е.
Няма да споря. Няма значение. C:-)

Шишман

Интересно защо  демографа дето , ще оправя демографията се изгуби ? Да не го уплаши нещо ? Форум демографи е напълно умрял, защото  админа гони всичко живо  от там без, никаква причина. Тодор така му е името: е един за мене е доста  успешен  агент провокатор на службите. Разбива всички  форуми в които  е администратор .
Та как тоя демограф дето  се  появи тука ще оправя демографията, ако се уплаши от едно нищо ? Смешна работа.
Funny Funny x 1 View List

🡱 🡳