• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.
 
Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

10 August 2020, 05:14:44

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11154 Posts

Шишман
2950 Posts

Лина
519 Posts

Panzerfaust
507 Posts

Long time ago
502 Posts

Theme Select





thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 16568
  • Total Topics: 1276
  • Online Today: 33
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 26
Total: 26

Пълна програма на А група 2018/2019

Started by Hatshepsut, 27 July 2018, 18:33:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hatshepsut

                           I кръг

20 юли 2018, петък, 18:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)       -  /пряко по Нова спорт/
20 юли 2018, петък, 20:45 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                         -  /пряко по Диема спорт/
21 юли 2018, събота, 18:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        -  /пряко по Диема спорт/
21 юли 2018, събота, 20:45 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           -  /пряко по Диема спорт/
22 юли 2018, неделя, 18:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                   -  /пряко по Диема спорт/
22 юли 2018, неделя, 20:45 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    -  /пряко по Диема спорт/
23 юли 2018, понеделник, 20:30 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 -  /пряко по Диема спорт/

                           II кръг

27 юли 2018, петък, 18:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Верея (Стара Загора)            -  /пряко по Нова спорт/
27 юли 2018, петък, 20:45 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                          -  /пряко по Диема спорт/
28 юли 2018, събота, 18:30 ч:
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        -  /пряко по Диема спорт/
28 юли 2018, събота, 20:45 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            -  /пряко по Диема спорт/
29 юли 2018, неделя, 18:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             -  /пряко по Диема спорт/
29 юли 2018, неделя, 20:45 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            -  /пряко по Диема спорт/
30 юли 2018, понеделник, 20:30 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                        -  /пряко по Диема спорт/

                           III кръг

3 август 2018, петък, 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 -  /пряко по Нова спорт/
3 август 2018, петък, 20:45 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                -  /пряко по Диема спорт/
4 август 2018, събота, 18:30 ч:
Черно море (Варна) - Септември (София)                     -  /пряко по Диема спорт/
4 август 2018, събота, 20:45 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        -  /пряко по Диема спорт/
5 август 2018, неделя, 18:30 ч:
Ботев (Враца) - Левски (София)                             -  /пряко по Диема спорт/
5 август 2018, неделя, 20:45 ч:
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           -  /пряко по Диема спорт/
6 август 2018, понеделник, 20:30 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     -  /пряко по Диема спорт/

                           IV кръг

11 август 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         -
Септември (София) - Ботев (Враца)                          -
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              -
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 (Рз)     -
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         -

                           V кръг

18 август 2018, събота:
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    -
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    -
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    -
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 -
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  -
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   -
Левски (София) - Септември (София)                         -

                           VI кръг

25 август 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                      -
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  -
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         -
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                        -
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             -

                           VII кръг

1 септември 2018, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               -
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 -
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             -
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      -
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   -
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      -
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)               -

                           VIII кръг

15 септември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)               -
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                   -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)           -
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          -
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      -
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)            -

                           IX кръг

22 септември 2018, събота:
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 -
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   -
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                               -
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          -
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)            -

                           X кръг

29 септември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       -
ЦСКА (София) - Левски (София)                              -
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                        -
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              -
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     -

                           XI кръг

6 октомври 2018, събота:
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        -
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                  -
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                   -
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       -
Септември (София) - ЦСКА (София)                           -
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               -
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -

                           XII кръг

20 октомври 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)    -
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    -
Славия 1913 (София) - Септември (София)                    -
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  -
Верея (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       -
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       -

                           XIII кръг

27 октомври 2018, събота:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     -
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                            -
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                      -
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               -
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)             -
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)               -

                           XIV кръг

3 ноември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       -
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    -
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 -
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        -
Септември (София) - Верея (Стара Загора)                   -
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           -
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         -

                           XV кръг

10 ноември 2018, събота:
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                          -
Черно море (Варна) - Левски (София)                        -
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                        -
Верея (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            -
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            -
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             -
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            -

                           XVI кръг

24 ноември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        -
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)                -
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                 -
Септември (София) - Черно море (Варна)                     -
Левски (София) - Ботев (Враца)                             -

                           XVII кръг

1 декември 2018, събота:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         -
Ботев (Враца) - Септември (София)                          -
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              -
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     -
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)               -
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         -

                           XVIII кръг

5 декември 2018, сряда:
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    -
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Верея (Стара Загора)    -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 -
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  -
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   -
Септември (София) - Левски (София)                         -

                           XIX кръг

8 декември 2018, събота:
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                      -
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  -
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                       -
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              -
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         -
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        -
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             -

                           XX кръг

15 декември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               -
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                 -
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)      -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                   -
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      -
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)               -

                           XXI кръг

16 февруари 2019, събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)               -
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                   -
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  -
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           -
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          -
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      -
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            -

                           XXII кръг

23 февруари 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                   -
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 -
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   -
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                               -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)               -
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            -

                           XXIII кръг

27 февруари 2019, сряда:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)        -
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       -
Левски (София) - ЦСКА (София)                              -
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                        -
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              -
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                     -

                           XXIV кръг

2 март 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        -
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  -
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                   -
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       -
ЦСКА (София) - Септември (София)                           -
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)               -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            -

                           XXV кръг

9 март 2019, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               -
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    -
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                    -
Септември (София) - Славия 1913 (София)                    -
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  -
Ботев (Враца) - Верея (Стара Загора)                       -
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       -

                           XXVI кръг

16 март 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     -
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            -
Верея (Стара Загора) - Левски (София)                      -
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               -
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)             -
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        -
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -

източник: bulgarian-football.com

Similar topics (1)