• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.
 
Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

18 September 2019, 19:25:38

Login with username, password and session length

Theme Selector





Members
  • Total Members: 47
  • Latest: tzviata
Stats
  • Total Posts: 10069
  • Total Topics: 1152
  • Online Today: 75
  • Online Ever: 296
  • (29 July 2019, 04:32:47)
Users Online
Users: 0
Guests: 32
Total: 32

Пълна програма на А група 2018/2019

Started by Hatshepsut, 27 July 2018, 18:33:13

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hatshepsut

                           I кръг

20 юли 2018, петък, 18:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)       -  /пряко по Нова спорт/
20 юли 2018, петък, 20:45 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                         -  /пряко по Диема спорт/
21 юли 2018, събота, 18:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        -  /пряко по Диема спорт/
21 юли 2018, събота, 20:45 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           -  /пряко по Диема спорт/
22 юли 2018, неделя, 18:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                   -  /пряко по Диема спорт/
22 юли 2018, неделя, 20:45 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    -  /пряко по Диема спорт/
23 юли 2018, понеделник, 20:30 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 -  /пряко по Диема спорт/

                           II кръг

27 юли 2018, петък, 18:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Верея (Стара Загора)            -  /пряко по Нова спорт/
27 юли 2018, петък, 20:45 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                          -  /пряко по Диема спорт/
28 юли 2018, събота, 18:30 ч:
Септември (София) - Ботев (Пловдив)                        -  /пряко по Диема спорт/
28 юли 2018, събота, 20:45 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            -  /пряко по Диема спорт/
29 юли 2018, неделя, 18:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             -  /пряко по Диема спорт/
29 юли 2018, неделя, 20:45 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            -  /пряко по Диема спорт/
30 юли 2018, понеделник, 20:30 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                        -  /пряко по Диема спорт/

                           III кръг

3 август 2018, петък, 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 -  /пряко по Нова спорт/
3 август 2018, петък, 20:45 ч:
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                -  /пряко по Диема спорт/
4 август 2018, събота, 18:30 ч:
Черно море (Варна) - Септември (София)                     -  /пряко по Диема спорт/
4 август 2018, събота, 20:45 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        -  /пряко по Диема спорт/
5 август 2018, неделя, 18:30 ч:
Ботев (Враца) - Левски (София)                             -  /пряко по Диема спорт/
5 август 2018, неделя, 20:45 ч:
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           -  /пряко по Диема спорт/
6 август 2018, понеделник, 20:30 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     -  /пряко по Диема спорт/

                           IV кръг

11 август 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         -
Септември (София) - Ботев (Враца)                          -
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              -
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Лудогорец 1945 (Рз)     -
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         -

                           V кръг

18 август 2018, събота:
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    -
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    -
Верея (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    -
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 -
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  -
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   -
Левски (София) - Септември (София)                         -

                           VI кръг

25 август 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Септември (София)                      -
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (София)                  -
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         -
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                        -
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             -

                           VII кръг

1 септември 2018, събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               -
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 -
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             -
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      -
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   -
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      -
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)               -

                           VIII кръг

15 септември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)               -
Берое (Стара Загора) - Септември (София)                   -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)           -
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          -
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      -
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)            -

                           IX кръг

22 септември 2018, събота:
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 -
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   -
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                               -
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          -
Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -
Етър ВТ (Велико Търново) - Берое (Стара Загора)            -

                           X кръг

29 септември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       -
ЦСКА (София) - Левски (София)                              -
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                        -
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              -
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     -

                           XI кръг

6 октомври 2018, събота:
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        -
Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                  -
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                   -
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       -
Септември (София) - ЦСКА (София)                           -
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               -
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -

                           XII кръг

20 октомври 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)    -
ЦСКА (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                    -
Славия 1913 (София) - Септември (София)                    -
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  -
Верея (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       -
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       -

                           XIII кръг

27 октомври 2018, събота:
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     -
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                            -
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                      -
Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               -
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)             -
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)               -

                           XIV кръг

3 ноември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       -
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    -
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 -
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        -
Септември (София) - Верея (Стара Загора)                   -
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           -
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                         -

                           XV кръг

10 ноември 2018, събота:
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                          -
Черно море (Варна) - Левски (София)                        -
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                        -
Верея (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            -
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            -
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             -
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            -

                           XVI кръг

24 ноември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        -
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)                -
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                 -
Септември (София) - Черно море (Варна)                     -
Левски (София) - Ботев (Враца)                             -

                           XVII кръг

1 декември 2018, събота:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         -
Ботев (Враца) - Септември (София)                          -
Черно море (Варна) - Етър ВТ (Велико Търново)              -
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     -
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -
Лудогорец 1945 (Разград) - Витоша (Бистрица)               -
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         -

                           XVIII кръг

5 декември 2018, сряда:
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    -
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Верея (Стара Загора)    -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 -
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  -
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   -
Септември (София) - Левски (София)                         -

                           XIX кръг

8 декември 2018, събота:
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                      -
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  -
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                       -
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              -
Ботев (Пловдив) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         -
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        -
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             -

                           XX кръг

15 декември 2018, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               -
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                 -
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)      -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                   -
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      -
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)               -

                           XXI кръг

16 февруари 2019, събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)               -
Септември (София) - Берое (Стара Загора)                   -
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  -
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           -
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          -
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      -
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            -

                           XXII кръг

23 февруари 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                   -
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 -
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   -
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                               -
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София)               -
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            -

                           XXIII кръг

27 февруари 2019, сряда:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   -
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)        -
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       -
Левски (София) - ЦСКА (София)                              -
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                        -
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              -
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                     -

                           XXIV кръг

2 март 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        -
Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  -
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                   -
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       -
ЦСКА (София) - Септември (София)                           -
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)               -
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            -

                           XXV кръг

9 март 2019, събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               -
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    -
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                    -
Септември (София) - Славия 1913 (София)                    -
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  -
Ботев (Враца) - Верея (Стара Загора)                       -
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       -

                           XXVI кръг

16 март 2019, събота:
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     -
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            -
Верея (Стара Загора) - Левски (София)                      -
Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София)               -
Славия 1913 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)             -
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        -
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -

източник: bulgarian-football.com