• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

08 April 2020, 12:24:50

Login with username, password and session length

Theme Select

Members
Stats
  • Total Posts: 13076
  • Total Topics: 1237
  • Online Today: 70
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 25
Total: 25

Молитви

Started by Hatshepsut, 10 August 2018, 07:29:44

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Шишман

14 March 2020, 14:03:08 #31 Last Edit: 14 March 2020, 14:32:17 by Hatshepsut
   ДОБРА И ВАЖНА МОЛИТВА
Помогни ни, света блажена майко Ксения, да бъдат озарени младенците със  светлината на Светото Кръщение и запечатани с дара на Светия дух, да  бъдат възпитани нашите юноши и девойки във вяра, честност и страх Божий,  да имат успех в учението.
Болните и недъгавите изцели.
На съпрузите изпрати любов и съгласие.
Пастирите на Църквата утвръди в силата на Светия Дух!
Народът и страната ни запази в мир и спокойствие.
За лишените в смъртния си час от Светите Христови Тайни се помоли!
Ти си наша надежда и упование, ти бързо чуваш моленията и просбите ни,  ти си нашето избавление, на тебе благодарим и с тебе славим Отца и Сина и  Светия Дух, сега и винагиш и вовеки веков.
Амин!     

Шишман

Много-добра молитва

Шишман

Боже Господи! Ти ни даряваш този ден, помогни ни да го преживеем без грях! Съхрани всички наши близки, роднини и приятели от всяко зло. Бъди до нас, благослови този ден, напълни го с красота и топлина, и Сам ни научи да се молим, вярваме, надяваме, търпим, прощаваме и обичаме!

Шишман

Шишман

Шишман

МОЛИТВА КЪМ ГОСПОДА ИИСУСА

Всеблаги Господи, Спасителю наш, Който просвети със сиянието на Твоето идване краищата на света, и ни повика в Твоята света Църква с обещание, че ще наследим нетленни и вечни блага!

Милостиво погледни към мене, Твоя недостоен раб, не спомняй моите беззакония; но, по Твоето безмерно милосърдие, прости ми всичките прегрешения.

Защото, макар и да престъпвам Твоята света воля, не се отричам от Тебе, нашия Бог и Спасител.

Пред Тебе едничкия съгрешавам, но само и на Тебе едничкия служа.
Само в тебе вярвам, към Тебе едничкия прибягвам и само Твой раб искам да бъда.

Сам Ти ме очисти и ме спаси.

Сам Ти просвети ума ми, за да вярвам непоколебимо в Тебе, едничкия наш Спасител и Избавител!

Сам Ти повдигни сърцето ми, за да те обичам всецяло, еднички Боже и Творче наш!

Сам Ти оправи стъпките ми, за да ходя безпрепятствено в светлината на Твоите заповеди!

О, Господи Спасителю наш, яви ми Твоята голяма и щедра милост; направи да поживея в светост и правда през всички дни на моя живот
и така да бъда достоен при второто славно Твое дохождане, да чуя от Тебе милостивата покана в Царството небесно, което ме сподоби да получа и в наслада от неизказани красоти да славя Тебе и Твоя безначален Отец и вечния Божествен Дух во веки веков. Амин!

Шишман

Шишман

26 March 2020, 10:13:08 #38 Last Edit: 26 March 2020, 13:51:11 by Hatshepsut

Шишман

Шишман

Шишман

Шишман

01 April 2020, 09:54:05 #42 Last Edit: 01 April 2020, 10:02:45 by Hatshepsut

Шишман

МОЛИТВА КЪМ ПРЕСВЕТА БОГОРОДИЦА В СКЪРБИ

Пресвета Дево, Майко на нашия Господ Иисус Христос, всемилостива защитнице на всички, които с вяра прибягват към тебе! Погледни на нас от висините на твоята небесна слава, послушай нашите смирени молитви и ги принеси пред твоя възлюбен Син. О, преблагословена Богородице! Ти си скоропослушница на всички и радост на скърбящите; послушай и нас наскърбените. Ти си уталожителка на тъгите: уталожи и нашите тъги и изцери душевните ни и телесни болести! На тебе, подир Бога, възлагаме всичката си надежда. Бъди ни ходатайка и силна застъпница пред Твоя Син Господ наш Иисус Христос. Укрепи вярата ни в Него. Утвърди ни в Неговата любов и ни научи да те обичаме и славим, пресвята Майко Божия, преблагословена Марио! На твоя всесилен покров, пречиста Богородице, връчваме себе си. Амин!

Шишман