• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

11 July 2020, 11:29:23

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
10939 Posts

Шишман
2611 Posts

Panzerfaust
450 Posts

Лина
428 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 15872
  • Total Topics: 1262
  • Online Today: 31
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 13
Total: 13

Интеграцията на неинтегрируемите

Started by генерал Жеков, 09 August 2018, 01:05:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Hatshepsut

Quote from: генерал Жеков on 02 June 2020, 00:25:06Помня, помня.Според нашия приятел и "съратник" би трябвало първо да се интегрират националистите,а чак след това циганите.Та по модела на една българска поговорка,ако това не е защитаване на циганския (вероятно същия като на Шишман) етнос,то здраве му кажи.Тогава точно същия пак по цигански модел се опита да увърта,но беше блокиран много скоро след това.За съжаление обаче е допуснат и тук да списва глупости за кепета,ножове,"ръгай и бегай" и други Шишманови "хитови" теми.

Всъщност ето за това става въпрос:

https://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=351.msg218437#msg218437

Доколкото схващам логиката на Мишока, той очаква българите и в частност българските националисти да се интегрират според неговите представи - т.е. да се откажат от образованието, да имат по много деца и да станат върли християни, и то не какви да е, а православни християни.
А циганите отговарят на почти всичките му критерии и затова неговата позиция е такава   :dont:
Funny Funny x 1 View List

Шишман

Quote from: Hatshepsut on 02 June 2020, 08:09:43Всъщност ето за това става въпрос:

https://www.forum.bg-nacionalisti.org/index.php?topic=351.msg218437#msg218437

Доколкото схващам логиката на Мишока, той очаква българите и в частност българските националисти да се интегрират според неговите представи - т.е. да се откажат от образованието, да имат по много деца и да станат върли християни, и то не какви да е, а православни християни.
Ами националистите би трябвало да са като дедите си. Оставаше да искам да станат сектанти.

Quote from: Hatshepsut on 02 June 2020, 08:09:43А циганите отговарят на почти всичките му критерии и затова неговата позиция е такава   :dont:
Не мисля че циганите могат да отговарят на такива критерии. Те просто са си цигани.

Шишман

Quote from: генерал Жеков on 02 June 2020, 00:25:06и тук да списва глупости за кепета,ножове,"ръгай и бегай" и други Шишманови "хитови" теми.
Ако това за тебе са глупости: то много жалко за тебе. Българите напоследък ни интересуват именно тези неща, които са част от културата ни.

Лина

Ами да, за това ставаше въпрос. :aha:
 Hatshepsut много му е помогнал пак, тоя никога нямаше да може да се аргументира какво има предвид под написаното. Защото това не са истинските му мотиви, а сам нямаше да се сети какво да излъже, та да е приемливо.

Лина

Масова практика е да се наемат циганки и туркини като сестри и санитари в болниците, може би няма други желаещи. Винаги съм си мислила, че работейки там просто се улесняват във възможностите си да извършват убийства прикривайки се зад професията си. А и не само убийства, преди 42 години в шуменската многопрофилна болница беше изловена медицинска сестра от турски произход, която е инжектирала на новородените нещо, което причинявало стерилитет. Схемата и е разкрита най – случайно бързайки за шокова зала един лекар тръгва да облича по погрешна нейното работно облекло и намира в джобовите й ампули. Доколкото знам е била само уболнена.
Днес възможностите за престъпления са значително разширени.

Циганка, назначена като санитарка в Пирогов отвлича възрастна софиянка след изписването й от болницата, прехвърля половината от имотите й и я убива в съучастие с други престъпници от квартал ,,Факултета".

https://nova.bg/news/view/2020/06/10/290412/

FELDMARSCHALL

Уроди има сред всички раси и народи. През 80те мога да потвърдя от родителите ми - лекари, че на немалък туркини са правени манипулации на матката в родилното след раждането, така че това да им е последното раждане в живота. Както се казва - Целта оправдава средствата. Ако отмерим на везните престъпленията на едните срещу другите през вековете, това си е като детска игра, колкото и да е морално неоправдано. Аз лично бях в интензивното в болницата в Русе 2007г. с панкреатит, санитарките доколкото помня бяха почти само циганки, а тази мед.сестра, която ми направи клизмата заради насъбрали се отходни вещества в червата ми мисля че беше туркиня, лошо от тях не съм видял, даже ми съчувстваха за състоянието, в което бях - един от най-младите случаи с подобна диагноза в Русе, бях на 21 години и половина (април 2007г)
Sad Sad x 1 View List

Шишман

Всъщност става дума за турски цигани. Колкото до турците познавам доста от едно време и не бяха лоши хора.
Agree Agree x 1 View List

Лина

FELDMARSCHALL, много те моля!  :dont: Значи през 80-тег. секциотата са били кът, какво точно ще се направи на матката на родилка, която ражда без упойка, т.е. в  съзнание, че да я скопосат пък и без тя да разбере?!?
Нито си раждал, нито си бил в родилна зала. Аз съм израснала сред турци, ако имаше такова нещо щях да знам. Никога, никога не е имало такава политика спрямо турците и те за това се наплодиха повече от плъховете.
На мен ми е ясно, че мърша има навсякъде, проблема е че има етности, където мършата е мнозинство.Няма какво да си броим кой на кого какво е направил. Като мразят българите да се махат оттук.

Лина

Тумба от 30 цигани пребиха създателя на култовия фестивал Enigma Rock Боби Ейнджъл

Тълпа от над 30 цигани пребиха създателя на култовия фестивал Enigma Rock Боби Ейнджъл и двама негови приятели. Сцената се развила в нощта на 10 юни в центъра на дуловското село Секулово, съобщава kvorum-silistra. Ето какво разказва за случая Боби Ейнджъл: "С приятелката ми и мой приятел бяхме във фоайето на читалището, където обичайно се събираме вечер да поприказваме. На близка маса в селския парк непълнолетно момиче беше в компанията на три-четири видимо по-големи от нея момчета от цигански произход, те пиеха, пушеха и забележимо флиртуваха помежду си. Около 22 часа аз сигнализирах бащата на въпросното момиче за случващото се и той пристигна в опити да прибере дъщеря си у дома. Тогава циганите от масата му връхлетяха физически, при което последва реакция на моя приятел П. в помощ на атакуваните. П. също отнесе сериозни удари и се намесих и аз, разбира се също бързо бях ударен. За по-малко от няколко минути се сформира група от над 30 цигани, всички налетели върху нас с ритници и юмруци. По чудо някак се измъкнах, забелязвайки, че в мелето се е включил още един мой познат в наша защита. Момичето от случая изпадна в епилептичен шок и бяха повикани полиция и спешна помощ.
-------------------------------------

Въпросната госпожица дали щеше да получи и епилептичен шок след секс с четирима циганина, сега няма как да знаем.
Това непотърсено добро в завършило що-годе успешно. Друг път като видите мома, която самата има желание да ходи със цигани, много ви моля оставете я да си чупи главата!

FELDMARSCHALL

Ето защо особено в днешни времена никой не иска да му се ражда момиче. :rolleyes:

Лина

Вижте сега, те не са много жените, които биха го направили това. Младостта и пубертета може да влошат възможностите за подобни изживявания, но това не е масово. Повечето мъже по принцип имат по особено виждане за това да имат дъщеря, не знам може би мислят за бъдещия и личен живот. Честно казано това не е редно. Човек трябва да помогне на детето си да взима правилни решения, но в края на краищата това е друг човешки индивид.
Няма нищо лошо в това да ти се роди момиче – в повечето случаи са малко по-умни, по-съобразителни, по рано стават самостоятелни, дори по-рано ще забранят прегръдките и целувките на обществени места от момчетата.
При съвременните деца ми прави впечатление, че пубертета минава по-трудно и по-грозно при момичетата, за това трябва да им се налага на залягат върху учебниците.

Шишман

Quote from: Лина on 11 June 2020, 20:30:08Вижте сега, те не са много жените, които биха го направили това. Младостта и пубертета може да влошат възможностите за подобни изживявания, но това не е масово. Повечето мъже по принцип имат по особено виждане за това да имат дъщеря, не знам може би мислят за бъдещия и личен живот. Честно казано това не е редно. Човек трябва да помогне на детето си да взима правилни решения, но в края на краищата това е друг човешки индивид.
Няма нищо лошо в това да ти се роди момиче – в повечето случаи са малко по-умни, по-съобразителни, по рано стават самостоятелни, дори по-рано ще забранят прегръдките и целувките на обществени места от момчетата.
При съвременните деца ми прави впечатление, че пубертета минава по-трудно и по-грозно при момичетата, за това трябва да им се налага на залягат върху учебниците.

Не мисля така. От учебниците само ще изтрещят повече. Трябва да ходят на църква.

Шишман

Quote from: Лина on 11 June 2020, 19:26:09FELDMARSCHALL, много те моля!  :dont: Значи през 80-тег. секциотата са били кът, какво точно ще се направи на матката на родилка, която ражда без упойка, т.е. в  съзнание, че да я скопосат пък и без тя да разбере?!?
Нито си раждал, нито си бил в родилна зала. Аз съм израснала сред турци, ако имаше такова нещо щях да знам. Никога, никога не е имало такава политика спрямо турците и те за това се наплодиха повече от плъховете.
На мен ми е ясно, че мърша има навсякъде, проблема е че има етности, където мършата е мнозинство.Няма какво да си броим кой на кого какво е направил. Като мразят българите да се махат оттук.

И аз така мисля, не са им правили нищо да не раждат. Обаче не мятам че турците са се размножили много.

FELDMARSCHALL

Аз говоря от ПЪРВО ЛИЦЕ, ако не е вярно НЕКА да умрат всичките ми близки от майчина и бащина линия. На туркините им бяха връзвани матките в средата и края на 80те така че да не могат да раждат повече. Майка ми беше педиатър в тези времена и може да потвърди този факт под клетва. Сега доколко е било оправдано това в онези времена всеки да прецени за себе си. Целта е била да се намали процента на турското малцинство в България и по възможност част от тях да се изсели в Турция. Това са фактите - който иска да ги приема, който не иска да си води своите собствени борби на своето местно равнище !

Лина

И мен не ме интересува какво си мислиш ти и от кое лице. Това не е вярно и изобщо няма значение кой в какво иска да вярва.
Даже предлагам да стихнеш още по-далеч, аз предполагам че можеш да защитиш още тази теза: малките турчета са били малтретирани и са излизали недъгави от родилните отделения. Не стига това в детските градини са ги унижавали и са били обект на системен психически тормоз, защото са потурняци. След това в училище, също.
Срещу тях е упражнявана засилена сегрегация, били са системно убивани и изнасилвани. Точно така!