• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

19 September 2020, 02:57:28

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11462 Posts

Шишман
3206 Posts

Лина
557 Posts

Panzerfaust
525 Posts

Long time ago
503 Posts

Theme Select

Members
Stats
  • Total Posts: 17201
  • Total Topics: 1282
  • Online Today: 39
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 33
Total: 33

Протестите

Started by Шишман, 13 July 2020, 09:27:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

cekupamasekirata

ЕС СИ ПОКАЗАХА РОГАТА , БЪЛГАРИЯ НЕ Е НИКАКЪВ ТЕХЕН СЪЮЗНИК, А ПЛЯЧКА

И какво да седнем и да чакаме да ни довършат заедно с децата ни?!

ЕС се кефят, унищожиха България.
С чия помощ , познайте.
Народът бил умен,та мозъците излезнаха навън,
изкупиха ги, а територията  наша....разпродадена.
На никоя държава не и пука за България,
но въпросът е защо на голяма част от българите
не им пука за България, а имат деца,внуци....

На предателите народни е малко съд.

България не е съюзник, а ПЛЕННИК в ЕС и НАТО.

И населението планомерно се унищожава с МНОЖЕСТВО СРЕДСТВА,

за да се присвои земята й.

Битката САЩ - Китай ще се осъществи и на терена на Европа.

МАЙНАТА МУ НА ЕС!

и на тази вещица...

Голубой огонёк 01.01.16 Сергей Лазарев, Николай Басков и "фрау Меркель"

Бойко Борисов поздрави Меркел със своя версия на Шушана

Сватбата на Бойко Борисов и Ангел Меркел - хем брак по сметка, хем хубава съседка

А тук плешивата глава
си турила перука,
на мен посяга със ръка
прокажена  и кука,
никой няма го за жив,
старец е самотен, миризлив!
Какво е отвращение и гадост,
за лешоядите той носи радост!

автор А.Х.Т.sekirata cekupama

На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ОБРЪЩЕНИЕ А.Х.Т. КЪМ УПРАВЛЯВАЩИТЕ У НАС

Не знам как да се обърна към Вас.Вие-всичките тулупчета по столовете в народното

събрание, което посещавате когато ви скефне.Когато искате си взимате отпуск, когато

искате си излизате във ваканции извънредни, когато искате се карате повечето на

ужким, после се целувате зад кулоарите и си пиете кафето , о, не уискито, ма  и то

вече Ви омръзна. Чудите се къде да си давате парите от нямане на работа.Четет си

вестниците  и фигурирате в народното събрание, някои дори спинкат.Снимки на спящи

депутати колкото искате в интернета.Да не говори за празните столове. Самият

Борисов си идва там когато му скефне. Тези срещу които народът днес протестира си

траят  или бягат в чужбина по примера на милиардерите и милионерите ужким открити

и ужким за съд.

НЯМА ОСЪДЕН ПОЛИТИК В БЪЛГАРИЯ

НЯМА И ДА ИМА,

ДОКАТО АХМЕД ДОГАН  ВЪРТИ ЖЕЗЪЛА С КОПОЙЧЕТО СИ -ПЕЕВСКИ!

ДОКАТО ТИКВИ КАТО ПРЕМИЕРА ТВЪРДЯТ ЧЕ ЕДИН ЛЕТЕЦ

ВИСШ ПИЛОТАЖ Е ПО ПРОСТ ОТ ЕДИН ПОЖАРНИКАР,

ФУТБОЛИСТ ЛЮБИТЕЛ, КОЙТО КАТО РИТА С ЕДНАТА РЪКА ЯДЕ ФИЛИЯ С МАС,

ИЛИ ПЪК РАЗДАВА ЦЕЛУВКИ ОГНЕНИ

НА ВСИЧКИ ЖЕНИ С ВЛАСТ НАЧЕЛО С МЕРКЕЛ.

ЩО СЕ НЕ ХВЪРЛИ НА ЛАУРА КЬОВЕШИ?!

Тя тепърва ще се оправя с Иван Гешев.

ЗАЩОТО ЗНАЕТЕ КАК СЕ СТАВА ГЕНЕРАЛ

сЛед като си бил бодигард на ЖИВКОВ И ЦАРЯ,

А КАК СЕ СТАВА ГЕНЕРАЛ,

КОГАТО  ИМАШ СМЕЛОСТ ДА ЛЕТИШ

В НЕБЕСАТА С МАШИНА , КОЯТО НЕ ЗНАЕШ

ВСЕКИ МОМЕНТ КАКВО ЩЕ ТИ СЕРВИРА.

КАК СЕ ПРИЕМА ДЪРЖАВНИЧЕСКИ ПОСТ С ГЛАСОВЕ НА  ПОЧИНАЛИ,НЕПЪЛНОЛЕТНИ, МАЛЦИНСТВА, ЦИГАНИ ПОДКУПЕНИ И ТУРЦИ С АБТОБУСИ , НА КОИТО ИМЕ  ПЛАТЕНО ДА СЕ ПОРАЗХОДЯТ ДО БЪЛГАРИЯ И ДА ГЛАСУВАТ ЗА ДОГАН ДА РЕЧЕМ.

ТОЗИ А.ДОГАН ДОКОГА ,

А ПЕЕВСКИ КОЙ ГО НАЗНАЧИ...

ДА БЪДЕ ОСЪДЕН , ДА ГОРИ,

КАКТО  И ТОЗИ КОЙТО ВКАРА

ТУРЦИТЕ В ПАРЛАМЕНТА!?

НО ФАКТ ЧЕ НЕ ИЗЛИЗАТ ОТ ТАМ

КОЛКО ВРЕМЕ ВЕЧЕ

ТОВА ГОВОРИ

ЧЕ А.ДОГАН

ДЪРЖИ ПОЛОЖЕНИЕТО

ТОЙ ГО И КАЗА В КЛИ -

"МИНИСТЕРСТОВО РЕШАВА,

НО КАКВОТО КАЖА АЗ"

НИКАКВИ ПАРТИИ -НИКАКВИ ,

САМО СЕ БОРИЧКАТ И ПОРДАВАТ БЪЛГАРИЯ,

ХАРЧАТ ОТ ПАРИТЕ НА НАРОДА,

А СА МНОГО ТЕЗИ ПАРТИИ,

МНОГО ЗА ТАЗИ МАЛКА БЪЛГАРИЯ.

ТА ТАКА.

КАК ДА СЕ ОБЪРНА И КЪМ ВАС ЧИТАТЕЛИТЕ,

ТЕЗИ КОИТО СИ СПИНКАХТЕ В КЪЩИ ИЛИ ОТИДОХТЕ НА ПОЧИВКА,

А ПРОТЕСТИРАЩИТЕ СЕ БОРЯТ И СЕГА ,

И ЗА ВАС В ПЕК, И ДЪЖД, ГЛАДУВАТ ДАЖЕ!?

Разбира се,че има хора които по здравословни причини или други не могат да излезнат

на улицата ,ами другите , особено туРкините и циганите така ми отговарят-

"Ами кво, да доде  друг ,че и него да храним и пак отначало... Бойко си го знаем"

БРАВО!

ПРИМИТИВНО РАЗСЪЖДЕНИЕ!
и по точно интересите особено на уж малцинствата,

та и на българи, които са се позамогнали при

ГЕРБ ОТ КРАДЕНОТО ОТ НЕГО ОТ НАС

ПО КРОТКИТЕ И ЧЕСТНИ ХОРА.

Ами нека да започне да се нааква на поста си и дотогава който е жив да му се кланя.

Но няма да я има България, докато той започне с памперсите. Виждам го.

НЕ Е ТАЙНА КОЛКО СТРУВА НА ДЪРЖАВАТА ЕДНА ПАРТИЯ И КОЛКО ПАРТИИ ИМА

В МАЛКА БЪЛГАРИЯ НА ДЪНОТО  НА ЕВРОПА , И ОЩЕ И ОЩЕ  СЕ ОБРАЗУВАТ,

КУЦО И САКАТО ПРАВИ ПАРТИЯ, ТА ДОРИ И ТУРЦИТЕ НЕ МОЖЕМ ДА ИЗГОНИМ

ОТ ПАРЛАМЕНТА, ТЕ ВЪРТЯТ НА ПРЪСТА СИ  И ПРЕМИЕР И ПРОКУРО ГЛАВЕН.

ПОВТАРЯМ, ДОКАТО ПРОКРИЛИТЕ СЕ И СЕГА ДОГАН И ПЕЕВСКИ НЕ

ИЗЧЕЗНАТ ОТ БЪЛГАРИЯ ЗАВИНАГИ НЯМА ДА СЕ ОПРАВИМ

ПОДПИСВАМ ГО С ДРЪЖКАТА НА СЕКИРАТА СИ!

АКО ИМАХ ВЛАСТ НЕ БИХ ГИ ПРОСТО

СЪДИЛА И ПРОГОНИЛА, ПОЗНАЙТЕ КАКВО БИХ СТОРИЛА.

НО ТАКИВА ХОРА РАЗБИРА СЕ МЛАДИ

БОЙКО УМНИКА ПРОГОНИ В ЧУЖБИНА, МЛАДИ ХОРА С МОЗЪК,

ЧЕ ДА НЕ ГО ИЗМЕСТЯТ НЕГО  ИСЪПАРТИЙЦИТЕ МУ.

А КЪМ бОРИСОВ МОГА ДА СЕ ОБЪРНА САМО ТАКА, НЕ С ТИКВА!

ТИКВАТА Е МНОГО ПОЛЕЗНА, А ТОЙ Е ХИЩТНИК!

ПОСЕГНА НА ДЕЦАТА, ТОВА РЯДКО СТАВА И  Е СТАВАЛО

ОСВЕН ПО ТУРСКО.

ЗАТОВА АЗ ЛИЧНО НИКОГА НЯМА ДА МУ ПРОСТЯ И ГО БЛГОСЛАВЯМ НА ТЕМА ВНУЦИ И ДЕЦА.

С КАКВО ГИ ХРАНИМ, КАКВА ВОДА ПИЯТ, ВЕЧЕ  И НЕ УЧАТ, ПСИХИКАТА С ТАЗИ ПАНДЕМИЯ И ИЗВЪНРЕДНО ПОЛОЖЕНИЕ Е РАЗБИТА НА МАЛКОТО ДЕТЕ И НА ПО-ГОЛЕМИТЕ ДОРИ.ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ПСИХИЧНО БОЛНИТЕ.

НА ВСИЧКО ОТГОРЕ И ЗАТВОРИ УСТАТА С МАСКИ И НА ДЕЦАТА

-Махни маската, не мога да дишам, боли ме главичката, имам пъпки по устата...и ред

такива от малки деца..а нощем изобщо не могат да спят, като гледат какво става с

големите около тях.

С КАКВО ПРАВО ПОСЕГНА НА ДЕЦАТА

ХИЧ, АМА ХИЧ НЕ МЕ ИНТЕРУСАВ

ЧЕ И В ДРУГИТЕ ДЪРЖАВИ БИЛО ТАКА?

ИМАЛО ПАНДЕМИЯ И ИЗВЪНРЕДНО ПОЛОЖЕНИЕ.

БОКО,

КАТО ГЛЕДАШ ПО ЧУЖДИТЕ ДЪРЖАВИ ОСОбЕНО ЕВРОПАТА И АМЕРИКАТА

Я НИ СРАВНИ СТНДАРТА НА ЖИВОТ С ТЯХ

ЩО ТОВА НЕ ГЛЕДАШ,БЕ, МУТРА!

ГАДИ МИ СЕ !

СПИРАМ. за днес

И да ме напълните с грешки то се е видяло че ще се редактира...защото какъвто нродът такива му управниците.

Чак сега всичко младо ще избяга далече от България ако не се прочистим от всичките ПАРТИИ, ВСИЧКИТЕ СТАРЧОЦИ И ТУМБАЦИ ТАМ, НИКАКВИ ПАРТИИ.

НИКАКВИ.

ПАРЛАМЕНТАРНА РЕПУБЛИКА БИЛО НАВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА?!

АМИ НЕ Е НАВСЯКЪДЕ!!!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

Хората удържаха палатковите лагери, въпреки полицията и бурята ВИДЕО+СНИМКИ – България

Над 400 протестиращи съумяха да опазят поставените блокади на Орлов мост и пред МС. Хората останаха цяла нощ на важните кръстовища, макар че полицията официално бе обявила, че ще щурмува лагерите и ще премахне палатките, пейките и контейнерите. Явно органите на реда се стреснаха от внушителни брой протестиращи, които бяха готови да бъдат жив щит и да не позволят полицията да разруши отново блокадите. 
Както е известно – хората са непреклонни в исканията си за оставки на премиера Борисов и главния прокурор Гешев, лустрация, електронно гласуване и нова Конституция.

Редица известни лица също демонстрираха подкрепа за протеста с присъствие лично на мястото на събитията. Лиерът на Демократична България – Христо Иванов, политологът Евгений Дайнов и доста други бяха на Орлов мост през нощта.

ВИЖТЕ ПО-ДОЛУ АТМОСФЕРА ОТ МЯСТОТО НА СЪБИТИЯТА В СНИМКИ И ВИДЕА

https://www.informiran.net/%d1%85%d0%be%d1%80%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d1%83%d0%b4%d1%8a%d1%80%d0%b6%d0%b0%d1%85%d0%b0-%d0%bf%d0%b0%d0%bb%d0%b0%d1%82%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b8%d1%82%d0%b5-%d0%bb%d0%b0%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b8-%d0%b2/

НЕ СЪМ ПЛАТЕНА ,
МРАЗЯ ТЕ БЕЗПЛАТНО,
А ТЕЗ КОИТО ТИ ПОДКУПИ
С ЛЪЖИ И ГРЕШНИ ТИ ПАРИЦИ,
ТЕ ХАИР НЕ ЩЕ ДА ВИДЯТ!
КАТО ТЕБ ЕДИН ДЕН ЩЕ СЕ КРИЯТ!
НО БОГ ВИДИ, НЕ ПРОЩАВА,
ДА ТЕ НЕНАВИЖДАМ,
НИКОЙ НЕ МЕ ЗАДЪЛЖАВА,
НО ГО ПРАВЯ ОТ СЪРЦЕ,
ПОДПИСВАМ СЕ СЪС ДВЕТЕ СИ РЪЦЕ!

Преби на хората децата,
прогони твоите в Америката,
на Меркел във краката лазиш,
със хитрост ли ще се опазиш?

Едва ли.

А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Шишман

Ае хубавата тема отиде. Тая съсипва форума бе хора.

Шишман

ПАК ВИ ПРЕКАРАХА С ПРОТЕСТА
Тия, които се опитват да яхнат протестите наистина искат да ни превърнат в джендерастка република. Едно време са питали странника "кой си ти и за какво се бориш".  Питайте и сега - "кой си ти и за какво се бориш" и тогава отивайте на протести ?Преди да подкрепите протестъра, само защото е протестър, имате дълг да го проучите. И когато попаднете на клипове как Хаджигенов иска промени в конституцията в посока признаване на джендерастията, и опреличава нашите свещеници като ретроградни хора от средновековието, МИНИМУМ трябва да се разграничите от него. 3а това и повече  по-умни няма  отидат  на протест . Историята с Протестна мрежа и яхването се повтаря по американски образец. Аре  лека вечер.

НЕ СЕ ХАБЕТЕ С ПРОТЕСТИ
 Една държава, в която възможните заместници на  на Герб са  комунисти, турска етническа партия, чалгаджия и представителството на Сорос за България: скоро няма да се оправи. Добрата новина е че никой не е вечен.

cekupamasekirata

09 August 2020, 17:49:23 #200 Last Edit: 09 August 2020, 18:06:55 by cekupamasekirata
Quote from: Шишман on 09 August 2020, 17:17:20Ае хубавата тема отиде. Тая съсипва форума бе хора.
Аз съм била ТАЯ, А Вие сте ОНЯ-ОК! :kuku:

НАПРАВИХ ОБЗОР НА ПРОТЕСТИТЕ , ТЕМАТА Е ТАКАВА , НАЛИ? ЗА ПРОТЕСТИТЕ  Е И Е НА ОНЯ...?!

фОРУМЪТ НЕ Е НА ГЕРБ, НАЛИ, ЗАЩОТО ТОЗИ -ОНЯ ИСКА ВСИЧКИ ДА ПИШАТ ЛОШО ЗА ВСИЧКИ, НО НЕ И ЗА ГЕРБ, И БОЙКО БОРИСОВ?!

Ако това не означава ,че лицето -оня се старае да приватизира за Герб  и Боко форума здраве му кажете.

Аз никъде и никога не съм споменавала в защита нито БСП ,НИТО КОРНЕЛИЯ, НИТО РАДЕВ, ТО ПРИ ТОЗИ ИНДИВИД -ОНЯ  ТО БЕШЕ БОЙКО , ТА БОЙКО, ТО БЕШЕ ЧУДО.

ТУК МИ МИРИШЕ НЕ ПРОСТО НА НАРУШАВАНЕ, А ИЗПОЛЗВАНЕ ПЛАТФОРМАТА ЗА ГЕРБ от едно външно лице-Оня!

Който не е в час -

кой му каза на оня,че въпросните Герб ,не са точно те -"комунисти, турска етническа партия, чалгаджия и представителството на Сорос за България:" - слуга на Живков и Царя  е бил Борисов и тарикатлъците знае от него. Голяма приятелка на Борисов е чалгата Ивана, както и Лепа Брена, и Цеца- това го има навсякъде. Кой позволява на Доган  да се вихри по Черноморието ни и не само там със собственост, както и на Пеевски да ръководят държавата?Ами ПРЕМИЕРЪТ НИ -Борисов от него зависи, дели с тях!
Трябва  ни българин или българка -млад човек, лидер, независим най-вероятно отвън

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Шишман

АМБРИАЖНИ ПРОТЕСТИ  НА АМБРИАЖНИ ГЛАСЧЕТА
Гледам го адвокат Хаджигеноф се изказва, ма с едно странно тънко гласче, после друг някакъв поет, според мене и леко луд и той с такова гласче. Абе сред тия протестиращи, няма ли мъже  с нормални гласове не знам ?
п.п.
И после да не стенят че събирали капачки за ковьози, да метат яйца и домати имат пари, да цапат сградите могат, после че чистенето струва пари не им дреме. И т.н. тъпотии, ама амбриажни.

Лина

09 August 2020, 21:07:22 #202 Last Edit: 09 August 2020, 23:48:15 by Лина
МАРАЗИМ ВИ БЕЗПЛАТНО
Е НАШ ЛОЗУНГ
СРЕЩУ БСП И ДПС
ОЩЕ ОТ 2003Г.

Сега, на Секирата Румен Радев или това правителство и направиха заплатата над 1500лв. казвате учителка по музика сте, ама имате много стаж, ама имате ПКС поне 3, ааааааааа погрижиха се за Вас.
Почивате повече от 60 работни дни в нормална учебна година и по 200 дена в учебна година с covid -19 и явно имате нужда от още едно хоби поезията няма как да ви уплътни времето!

Тя, Секирката си е ок не и е за нея самата, тя за нас се е загрижила как да ни натресе обичайните заподозрени да ни оглозгат кокалите, много мило  :whistle:

Искам да кажа на протестиращите по улици и площади, които не искат законни избори:

Шишман

Ми защото тия от протестите са откачени и тя ги подкрепя и ни ги натриса.

FELDMARSCHALL

При Орешарски едва ли е взимала повече от 550-600лв. като учителка. Де да знаеш, може би иска да й намалят заплатата за благото на държавния бюджет. :whistle:
Funny Funny x 1 View List

Шишман

ДВЕ ВЕЛИЧИЯ ОТ НА И И ЗА  ПСИХИАТРИЯТА
Теософски диспут. Кое е първото, което да хвърляме?
Яйцата или доматите? Или и двете, дядо попе?
И като стана президент, ще станеш ли първосвещеник на бог Тангра?

jpeg uploader
Funny Funny x 2 View List

Шишман

ИНТЕРЕСНО РАЗВИТИЕ НА НЕЩАТА

Оказа се че освен Ц. Василев и Черепа и Маджо е замесен в протестите.

След  снощната тъпа  издънкака на Христо Иванов с Маджо  - нещата се променят в лоша посока за протестите ! Борисов може би  ще си промени решението подава оставката за която намекнаха някои.  Променя се и виждането на народа за великите протести и организаторите им.
Борисов действа инстинктивно и умно  и със сигурност е видял възможност да  ги прецака .  Още малко такива издънки и готово.  Оттеглянето ще е за проваленият протест.
Сега пропагандната машина на управляващите ще се фокусира върху това , а Христо ще глътне яко  вода след първоначалния си успех на протестите, които почти  успя да яхна, заедно с другарят Маджо..

Шишман

КАК ВЪРВЯТ ПРОТЕСТИТЕ
Бойко заяви категорично!- Няма да подава оставка! Щял да чака протестиращите и водачите им  да се осерат  напълно и продължавал!

Да, осират се и така трябва щото са соросоиди и комунисти. Защото   соросоидните и червените  отрепки,  са по вредни от Бойко. Истинските - нормалните хора, като видяха, кой яхна коня, се дръпнаха и от 60 хиляди, на площада останаха 2 хиляди соросоида, лумпена и комуниста..

Шишман

А3 ЩЕ СЪМ НОВИЯТ ПРЕМИЕР, А3 ВОДЯ ПРОТЕСТИТЕ УРААААА

Шишман

КЪМ ПРОТЕСТИРАЩИТЕ !
ИСКАЙТЕ СИ ПАРИТЕ.
На другарите от отровното трио, на Х. Иванов и другите са дадени пари да бъдете платени. Маджо, Черепа, Ц. Василев и други криминални елементи , които финансират протестите : са платили и плащат за вас. Така че искайте си парите. Ако не ви ги дадат е защото си ги делят между тях и оставате прекарани вие.
Така че искайте си парите !
Да живее протеста и революцията, лумпените и анархизма и да не забравя  големият  СОРОС понеже и той е човек и той помага.