• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

19 September 2020, 02:30:30

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11462 Posts

Шишман
3206 Posts

Лина
557 Posts

Panzerfaust
525 Posts

Long time ago
503 Posts

Theme Select

Members
Stats
  • Total Posts: 17201
  • Total Topics: 1282
  • Online Today: 39
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 33
Total: 33

Протестите

Started by Шишман, 13 July 2020, 09:27:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Лина

06 August 2020, 23:23:48 #150 Last Edit: 06 August 2020, 23:37:23 by Лина
Защо президента се окопа в резиденцията си?

Нали народа излезе от амока си и във фантазиите на някои яростно го подкрепя, нека излезе като другите лидери по улицата и да се порадва на народната лИбоФ.
Да, ще стане като в Пловдив ще му искат оставката и на него, ушите му ще се изопнат като пеленгатори, така е, защото и неговата оставка се иска. А той като чуе за оставка го хваща уртикария и глухота.

Ще коментира ли президента Радев исканата му оставка?

Ще освободи ли длъжността?

Да, ама не! Докато протестиращите са на гладна стачка той си хапва спокойно в резиденцията Коктейл скариди, далееееч от няколкото гладните хаховци.

Шишман

УРА ТАЯ НОЩ БЕ СЛОЖЕН КРАЙ НА ПАЛТКОВИТЕ ЛАГЕРИ И БЛОКАДИТЕ.
 Май всенародните  протести приключиха. Ако народа ги беше подкрепил наистина : то за 3-и дена щяха да сринат властта. Народа се оказа умен и не подкрепи злото, соросоизма и изтрещелият Радеф.
Подкрепиха ги разни осъждани, лумпени и подобни.

FELDMARSCHALL

Време беше тия идиоти пречещи на нормалния живот да ги разкарат. Ама не трябваше да ги пускат а директно в ареста, където им е мястото и после осъдени, че да са за пример на другите, които искат да саботират нормалния обществен живот и икономиката. :bravo:

Шишман

07 August 2020, 17:22:16 #153 Last Edit: 07 August 2020, 17:24:01 by Шишман
Quote from: FELDMARSCHALL on 07 August 2020, 15:37:08Време беше тия идиоти пречещи на нормалния живот да ги разкарат. Ама не трябваше да ги пускат а директно в ареста, където им е мястото и после осъдени, че да са за пример на другите, които искат да саботират нормалния обществен живот и икономиката. :bravo:
Ми наште другари Секирата и оня другият, да не са ги хванали  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:  :bravo:
Бойко поиска мнение, съвет и позволение лично от Г.Б.Х. за акцията и след, като одобрих  опраи нещата.

Шишман

07 August 2020, 17:38:31 #154 Last Edit: 07 August 2020, 17:48:17 by Шишман
МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАН ОТ ПРОТЕСТЪРИТЕ.
 Егати съединилите-амбрияжите !

Щяха да умират по барикадите, да гладуват жадуват  и т.н. и накрая какво ? Предадоха без бой делото на незаконните протести. Полицията влачила само един лумпен, даже не го били.
Туй младото поколение сте гола вода бе за нищо не ставате.
Ако тия протести бяха на българският народ, нямаше полицията да посмее да доближи, ама понеже не са и стана така. Ае лек ден и да не досаждате повече !

Лина

Quote from: Шишман on 07 August 2020, 17:22:16Бойко поиска мнение, съвет и позволение лично от Г.Б.Х. за акцията и след, като одобрих  опраи нещата.

Туй нищо не е, Радев пък чакаше аз да му кажа, че трябва да слезе при неколцината си поддръжници.  Докато напиша две приказки и изпълнява инструкциите ми на момента щото сам не може да се сети  :aha:

Този евтин PR беше кратък, тъй като липсваше полицейско насилие срещу протестиращите, което го лиши от многократно репетираната реч. :dance:
Той разбира се не коментира това, че 20 човека от арестуваните са били кандил - мандил целите пияни, а 6-ма от тях са с криминални регистрации, щото така го посъветвахме с Татяна Дончева  :lol:
---------------
Много беше ! една от интервюираните протестантки да спомене, че незаконно било да се мести нейната частна собственост - палатката й от пътното платно. Така било упражнено насилие над нея. :huh:
Предвид колко нагли са платените протестиращи, които са поне 60% от всичките това няма да е края ми се струва.
Напомня ми на някои хора.

FELDMARSCHALL

Шишман

Quote from: Лина on 07 August 2020, 21:55:44Много беше ! една от интервюираните протестантки да спомене, че незаконно било да се мести нейната частна собственост - палатката й от пътното платно. Така било упражнено насилие над нея. :huh:
Предвид колко нагли са платените протестиращи, които са поне 60% от всичките това няма да е края ми се струва.
Напомня ми на някои хора.
Тия убиват  глупостта и ненормалщината си.
Да видя се че не е краят, пак са блокирали.

Quote from: FELDMARSCHALL on 07 August 2020, 23:40:19Кой е Г.Б.Х. ? :huh:
Главният Български Хайдутин.

Шишман

КАКВО НИ ЧАКА ?

Петър Андреев
55 мин. ·
"Има питане из фейса "Искате ли Г-н Трифонов да направи концерт на площада в подкрепа на протеста и протестиращите"
Ако трябва да отговоря,то е с твърдо НЕ!
Но моето питане е по-интересно.Искате ли въпросният господин,който вече има официално регистрирана партия, да бъде във властта?
Докога масони и сатанинсти ще ни управляват?
.............................
I'm coming and hell's coming with me!
Аз идвам и водя ада със себе си!
Това е татуирал на гърба си този човек, който вече е лидер на официално регистрирана партия и кандидат за премиер на България.
Добре е гласуващите за него да си знаят какво всъщност правят - отварят портите на Ада, освобождават всички демони. Превръщат държавата в стрелбище от уестърна "Тумбстоун" (откъдето е гепена фразата).
И това не е метафора.
No Mercy, казва още кандидат-премиерът.
Няма да има милост за никого.
"Без милост" , гласи надписът на английски на гърба на новия вожд.
А смъртта с косата в медальона е илюстрация към думите от книга Откровение:
 "И адът вървеше след него".
Господ ни е казал ясно в една от притчите си, че едно зло не може да изгони друго зло.
Втората политическа сила е това."

cekupamasekirata

Шишмане, това не значи ,че тук като сте на всяко гъпрне меродия сте прав и хората ВИ МЕРЯТ АКЪЛА.
Не ми е и интересно да водя кореспонденция с ВЯТЪРНИ МЕЛНИЦИ И ПЛАТЕНИ ДРАСКАЧИ ПО САЙТОВЕТЕ, ДОКАЗАЛА СЪМ ГО.
На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Шишман

НЕЩАТА НЕ ОТИВАТ НА ДОБРЕ
 Явно яко са се заяли с Бойко . Според мене , както е тръгнало, може да се стигне до проливане на кръв. Естествено лумпените на площадите  не си дават сметка че ще бъдат гадно употребени. Може да се стигне даже до гражданска война, ако тия намерят достатъчно хора без ум.
При подобно развитие, ако въобще взема участие, няма да е на страната на Радев.
И между другото се вижда че туй не е протест на младите, а на старите само стари хора се виждат по телевизията. Къде са тия младите не се знае, журналистите пак лъжат.

Шишман

ПРОТЕСТИТЕ - лудост и тъпотия на едно + много гордост
Много ми харесват излъчванията директно от протестите. 3адават им разни въпроси и тия отговарят. Да ама говорят такива глупости, ненормалщини и тъпотии лишени от смисъл: че  са направо жалки и смешни. Особено някои се напъват да поучават полицията, на морал , дълг, как да мислели, какво да уважавали , правели и т.н. се едно са малки деца, а тия някакви големи мъдреци. Човек трудно разбира смисъла на казваното, а полицаите предполагам после си умират от смях. Тия хора дето им говоря и обясняват нещата в живота, нито себе си с а поучили нито нищо, ама им хлопат дъските и учат на мъдрост и то сериозно другите ха-ха. То не за смях ли е туй или за плачене ?

cekupamasekirata

"Качвайте се на автобусите и право в София за подкрепа на ББ и Герб,

иначе утре НЕ СТЕ НА РАБОТА, УВОЛНЕНИ СТЕ"

ТОВА СИ Е ДИКТАТУРА! 

ГЕРБ ОЧАКВАТ ПОДКРЕПА ОТВЪН, от враговете на България, това не е ли предателство?

Турците изчакват...

Гешев е чужд агент и предател!

А тук нашите платени драскачи , тролчета...нямат на идея какво следва за всички ни.

Опит за /преврат / -контрапреврат

БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ПОЛИЦАИ ПРЕБИВАТ ПРОТЕСТИРАЩИ СРЕЩУ БОЙКО БОРИСОВ!

ЗАВЛАДЯНА ОТ МАФИЯТА ДЪРЖАВА!

Доган и Пеевски се отказаха от охраната на НСО

но не се отказват от имотите и парите заграбени от народа!!

НЕ СМЕ НАРОД!  ТЪРПИМ.

ОТКАЗВАМ СЕ ДА ЖИВЕЯ В ТАКАВА СТРАНА СРЕД ТАКИВА УБИЙЦИ

И ТЪРПЯЩИ ГЛЕДАЩИ СЕИРА - БОЯ БЪЛГАРИ, УЖ БЪЛГАРИ!

https://www.youtube/watch?v=k1AAUW-l5yA

Полицаи пребиват протестиращи срещу Бойко Борисов на 10 юли 2020   

завладяна от мафията държава.

Какво се случи на обществения плаж до летния сарай на Ахмед Доган:

Напрежение в Росенец, "плажуващи" бутаха полицаи,

допуснаха ги до плажа Арестуваха зам.-председателя на ДБ Иво Мирчев

заедно с още няколко души, после ги пуснаха

ПОВТАРЯМ -

ОТКАЗВАМ СЕ ДА ЖИВЕЯ В ТАКАВА СТРАНА СРЕД ТАКИВА УБИЙЦИ

И ТЪРПЯЩИ ГЛЕДАЩИ СЕИРА - БОЯ БЪЛГАРИ, УЖ БЪЛГАРИ!

КАКВИ ОЧИ ТРЯБВА ДА ИМАШ ,ЧЕ ДА ПРОДЪЛЖАВАШ ДА СТОИШ НА КРЕСЛОТО СИ

И ДА ПРАЩАШ ЖАНДАРМЕРИЯ СРЕЩУ НАРОДА СИ,ДА ГО МАЧКАШ,ИЗБИВАШ

,ТРОВИШ И ТО С ПОМОЩТА НА ПОЛИТИЧЕСКИ СИЛИ ОТВЪН-

ТУРЦИЯ,САЩ,ЕВРОПЕЙСКИТЕ СТРАНИ...

сега с еврото всичко ще се качи ДВОЙНО НЕ,

ТРОЙНО, ЧЕТВОРНО...МНОГО ПЪТИ,

ДО НАРОД НИКОЙ НЕ СЕ ДОПИТВА!

ТОВА Е ДИКТАТУРА!

ЗА ЧЕТВЪРТИ ДЕН ХИЛЯДИ ПРОТЕСТИРАТ ЗА ОСТАВКИТЕ НА БОРИСОВ И ГЕШЕВ

Сблъсък с автобусите на извозените от страната подкрепящи правителството на Борисов 10 юли 2020

Дончева: "Мафията е в правителството, МВР, специалните служби"

УБИЙЦИ!  ТЕРОРИСТИ! ДИКТАТУРА!  КЪМ ЧУЖДИТЕ ДЪРЖАВИ - ОСТАВЕТЕ БЪЛГАРИЯ,БЪЛГАРИТЕ САМИ ДА СЕ СПРАВЯТ С МАФИЯТА У НАС,
НО ИМАТЕ ИЗГОДАДА СЕ МЕСИТЕ, НАЛИ?!

Ужас! Полицията държи окован в болница зверски пребито от тях на протестите момче

Беше непоносимо състоянието му за една майка. Той е с много тежко комоцио и ужасно много наранявания по цялото тяло. Има огромен хематом на окото. Окован е в белезници. Пазят го полицаи като най-големият престъпник. Днес ще се гледа мярката му за неотклонение. Той е с повдигнато обвинение. Той обаче не си спомня нищо, защото е в тежко състояние.

Това каза майката на зверски пребитият 29-годишен Димитър- Юлия Педева по БТВ. Ето какво още каза тя:

Не мога да кажа какво е обвинението, защото той не си спомня дори, че е бил на протест. Той не си спомня нищо. В състояние, в което човек е загубил паметта си, всеки може да го обвини в какво ли не. той е на 29 години. Нямах представа, че отива на протест. Обадих му не, но не се свързах с него. В събота телефонът му бе изключен. Никой не знаеше какво се е случило с него. Чух по новините, че в Пирогов е настанено момче на 29 години. Димитър Педев.

Това стана събота срещу неделя през нощта. Никой не ме потърси до този момент. Днес в 9 часа се гледа това дело. Той няма никаква възможност да се защити.  Разбирате ли шока, който изживявам. По телефона дори не ми казаха дали е жив и какво е неговото състояние. По-късно ми казаха, че е стабилен. Може това да е протокол, но аз не разбирам този протокол. Смятам, че поне трябва да се свържат с близките му. Той е окован с белезници в леглото. Пазят го двама полицаи.

Занесох му чисти дрехи и те му позволиха да се преоблече. Полицай отиде с него в тоалетната да се облече. Опитах да гледам част от клиповете, но не издържах. Жестоко е пребит, съдя само от вида му. Не мога да си представя, че това са хора на реда. Всички видяхме как влачат хора. Те са се гаврили с тези деца. Те са стъпвали върху тях. Правили са си селфи. Едно момиче е било с паднала презрамка и те са се гаврили с гърдата му. Аз съм в шок. Моят син не знае, че е бил на протеста. Той все още няма спомен.

Надавам се проверката на полицията да е правилна. Надявам се на защитата на моя син. Може ли младо момче в правова държава 6 човека да скачат върху него, да го бият? Синът  ми няма никакви провинения до този момент. Той е млад, работи в медия. Ще търся правата си.  Каквото и да се случва, това е погазване на човешките права. С нанасяне на огромни повреди на един млад човек. Надявам се да не го върнат в ареста, защото той е в много тежко състояние.

Така ли се решават нещата, с насилие,бой!?

Който защитава Бойко защитава ето тези двамата убавци, защото публична тайна е ,че те въртят на пръста си и Бойко и държавата.

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

СМЪРТ НА ТОЗИ КОЙТО СМАЧКА, ЗАХВЪРЛИ ЗНАМЕТО НА БЪЛГАРИЯ!!!
...или може би не, така ще каже някой си от този нац.форум!

Смърт на този който се гаври със знамето на България, още повече че е българин. Но онези му плащат, нали?
В друга държава направо биха го разстреляли на място! Да смачкаш национален флаг и да си българин, при това публично...докъде изтрещя ..НАРОДЕ???

Не искам,отказвам се да живея сред такава продажна паплач и убийци, престъпници, крадци, сред роми и турци и всякакви които ни грабят и в Родината ми живеят ОХОЛНО, дори нареждат как ние българите да живеем.Ха и са в парламента ни, това го няма никъде ,ало..НАРОДЕЕЕ????

В друга държава направо биха го разстреляли на място! Да смачкаш национален флаг и да си българин, при това публично...докъде изтрещя ..НАРОДЕ???

В.Василев: За гаврата с българското знаме правителството мълчи, подвило вмирисана та си опашка!

Румен Радев: Изходът е един - оставка на правителството и главния прокурор (11.07.2020)

Тази гавра със знамето вече не се търпи-смърт!

Дончева: "Мафията е в правителството, МВР, специалните служби

Президентът Румен Радев: Считано от днес официално снемам доверието от българското правителство

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama