• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

18 September 2020, 23:01:53

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11462 Posts

Шишман
3206 Posts

Лина
557 Posts

Panzerfaust
525 Posts

Long time ago
503 Posts

Theme Select

Members
Stats
  • Total Posts: 17201
  • Total Topics: 1282
  • Online Today: 82
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 19
Total: 19

Протестите

Started by Шишман, 13 July 2020, 09:27:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FELDMARSCHALL

ДПС е проект на ДС и КГБ и това не си разбрал с умната си главица. Неслучайно цялото им ръководство се оказаха агенти на ДС и долнопробни доносници.

Шишман

Петър Андреев
      - Блокадата на София и разпънатите палатки на възлови кръстовища в столицата предизвикаха много полемика, доведоха и до сблъсъци, някои дори обявиха блокадата за терор. Вие какво мислите?                                               
       -Блокадата може да не е терор, но тя е неприемлива за мен, защото нарушава правата на други хора. В правото пише, че не можеш да черпиш права от собственото си неправомерно поведение. Тези хора с разпънати еднакви чисто нови сини палатки на възлови кръстовища - ясно е, че са им доставени отнякъде - нарушават правата на другите хора.                                     
- Може ли да направите характеристика на протеста и на протестиращите? Какви хора са те?                                                                         
- Хората са най-различни. Ако гледаме обаче тези, които се обозначиха, като т. нар. Отровно трио, Мая Манолова, хората на Слави Трифонов, разни други подобни - не бих искал да ме управлява никой от тях. Нито БСП, нито ДПС, нито пък тези, които в момента са водачите по площадите. А кой да управлява, ще се види на избори. Като ги питаш - кой искат да ги управлява, казват ,,Ще видим, народът ще реши". Безличното ,,Народно управление" ми прилича на ,,народната власт" на комунистите. Октомврийската революция през 1917-а беше извършена от 25 000 болшевики, които стъпиха на шията на 150-милионна Русия. Френската революция пък уж беше извършена в името на народа, а станаха такива зулуми, каквито не е имало в историята.''

Long time ago

04 August 2020, 22:03:00 #107 Last Edit: 04 August 2020, 22:07:35 by Long time ago
Quote from: Шишман on 04 August 2020, 21:34:42Петър Андреев
      - Блокадата на София и разпънатите палатки на възлови кръстовища в столицата предизвикаха много полемика, доведоха и до сблъсъци, някои дори обявиха блокадата за терор. Вие какво мислите?                                               
       -Блокадата може да не е терор, но тя е неприемлива за мен, защото нарушава правата на други хора. В правото пише, че не можеш да черпиш права от собственото си неправомерно поведение. Тези хора с разпънати еднакви чисто нови сини палатки на възлови кръстовища - ясно е, че са им доставени отнякъде - нарушават правата на другите хора.                                     
- Може ли да направите характеристика на протеста и на протестиращите? Какви хора са те?                                                                         
- Хората са най-различни. Ако гледаме обаче тези, които се обозначиха, като т. нар. Отровно трио, Мая Манолова, хората на Слави Трифонов, разни други подобни - не бих искал да ме управлява никой от тях. Нито БСП, нито ДПС, нито пък тези, които в момента са водачите по площадите. А кой да управлява, ще се види на избори. Като ги питаш - кой искат да ги управлява, казват ,,Ще видим, народът ще реши". Безличното ,,Народно управление" ми прилича на ,,народната власт" на комунистите. Октомврийската революция през 1917-а беше извършена от 25 000 болшевики, които стъпиха на шията на 150-милионна Русия. Френската революция пък уж беше извършена в името на народа, а станаха такива зулуми, каквито не е имало в историята.''
Бероне, ако доживеем до 80 г като тебе, е възможно да мислим същото. Но и тогава не е сигурно. :neutral:

Гледай буболечките както ти казваха навремето. 25 000 стъпили на шията на 150 милиона....Подобна глупост и от Шишман скоро не бях чел.......................
Шишмане стига си правил комунистическа пропаганда де.
 Да прочетем кой ги създаде тия болшевики...

Шишман

Quote from: Long time ago on 04 August 2020, 22:03:00Гледай буболечките както ти казваха навремето. 25 000 стъпили на шията на 150 милиона....Подобна глупост и от Шишман скоро не бях чел.......................

Ма е точно така, ама па не си чел. На практика чешкият корпус съставен само от 3-4 нил. души е можел да промени нещата, но не са  го направили. Чети - чети.

Шишман

ЧИЧКО СОРОС ПАК Е ТУКА
И този път чичко  Сорос успя да овладее протестите, което не ме учудва никак. Така както беше през 1997 и 2013 год. И сега е отворена голямата торба за организаторите-тарикати, а за масовката остава голата кука. И  този път, може би ще бъде свален корумпираният управник и след него ще дойде негов събрат ( или пак той самият), пръкнал се от същото котило, защото кукловодът ще си остане същият. След като някои хора не могат да осъзнаят тези прости неща-да не се месят в политиката Те  не могат да се променят и  непрекъснато се хващат на куката и тъпеят. Предлагам националният ни празник да стане деня на куцият рибар-ден на шарана, а в денят на будителите, да се чества само Чичко- Сорос. Защото, само той успява да овладява протестите и властта и е много умен и добър.!
Иначе Бойко : няколко пъти се направи на смел и веднага протести . Така де то има план, за унищожението на тая народност: и не може да не се изпълнява.

Шишман

Петър Андреев

"Копирано от мой добър приятел и напълно съгласен с него!
"Тази сутрин, по БНТ, една млада дама пламенно обясняваше как тя и нейните високо образовани съмишленици блокирали Орлов мост - ЗАРАДИ МЕН, защото аз съм инертен, не разбирам колко това е важно и не излизам да протестирам, а те се жертват за моето светло бъдеще.
Искам да поясня на въпросните млади хора:
1. Аз съм упражнил правото си на глас, предоставено ми от конституцията.
2. Не съм инертен, а просто не съм съгласен с вас.
3. Вие не може да протестирате от мое име и в моя полза, защото аз не съм ви уполномощил за това.
4. Високообразовани и кавалифицирани млади хора, имате право да протестирате и аз приемам това, НО НЯМАТЕ ПРАВО ДА МИ НАТРАПВАТЕ ВАШИТЕ ВЪЗГЛЕДИ И СЛЕД КАТО АЗ НЕ СЕ ПРИСЪЕДИНЯВАМ КЪМ ВАС, ДА ДЕКЛАРИРАТЕ, ЧЕ ГО ПРАВИТЕ ЗА МОЕ ДОБРО!
5. Може и да сте завършили зад граница, не че това ви дава някакво предимство пред децата завършили в България, но някак си внушава претенцията, че вие разбирате повече от демокрация, отколко домораслите такива. Еми, не, не сте наясно с основното правило на демокрацията: "Правото на индивида се простира до там, до където не погазва правото на друг". В случая, вие абсолютно пренебрегвате, моят избор, моето мнение, а отгоре на всичкото си позволявате да ме назидавате.
БЛАГОДАРЯ - НЕ! НЕ ИСКАМ ДА БЛОКИРАТЕ КРЪСТОВИЩА "ЗА МОЕ ДОБРО!""

Шишман

УМРЕЛИ ПРОТЕСТИ, А НЕ ВСЕНАРОДНИ
Ми щом не успяха за 7 дена или максимум за 10 дена, няма да успеят и за 107-110 дена. Явно народа не иска да маха ГЕРБ.
Иначе хората щяха да излезнат и да ги пометат. Това е истината ! Анархо-комунистите, соросоидите, лудите лумпени, другарите от БСП  и прецедента с малкият ум се провалиха. Лек ден и се гледайте лятото, протестите няма да успеят.

cekupamasekirata

05 August 2020, 19:27:36 #112 Last Edit: 05 August 2020, 19:30:49 by cekupamasekirata
Quote from: Шишман on 05 August 2020, 18:03:28УМРЕЛИ ПРОТЕСТИ, А НЕ ВСЕНАРОДНИ
Ми щом не успяха за 7 дена или максимум за 10 дена, няма да успеят и за 107-110 дена. Явно народа не иска да маха ГЕРБ.
Иначе хората щяха да излезнат и да ги пометат. Това е истината ! Анархо-комунистите, соросоидите, лудите лумпени, другарите от БСП  и прецедента с малкият ум се провалиха. Лек ден и се гледайте лятото, протестите няма да успеят.

Голям навлек излезнахте,ШишОмане! :judge:

Колкото и да се дракате ,

елементарщинИ са Вашите приказки тук, на такъв човек.

Цял свят ни съжалява в момента, диктатура сме, мутренска държава, а Вие уМника!

Как НЕ ВИ Е СРАМ ПОНЕ ОТ ВНУКА ВИ?!
Един ден ще ви натрие носа яко.

А ПРОТЕСТИТЕ ДАЛИ ЩЕ УСПЕЯТ ,КОЙ СТЕ ВИЕ , ОТ ЦИГАНСКАТА МАХАЛА ЛИ БЯХТЕ, ТА ТАКА ГОВОРИТЕ? ТО НЕ СА САМО ПРОТЕСТИ ИМА ЩЕ ИМА И ДРУГО...
На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

FELDMARSCHALL

05 August 2020, 19:50:37 #113 Last Edit: 05 August 2020, 19:53:04 by FELDMARSCHALL
Кой е целия свят ? Тия, при които цари много по-перфидна диктатура обвинявали властта в България за диктатура - странна работа. Там където ако кажеш на някой че е негър, защото е негър могат да те осъдят за дискриминация - същите тези коментират България, където всеки може да критикува и да пише във фейсбук и социални мрежи когото си иска и да протестира свободно, че и да затваря кръстовища и възлови пътни артерии - това ли е диктатура ? Я се опитайте в Лондон, Париж, Берлин, или Москва да се организирате и да затворите главните пътища какво ще ви се случи и как ще бъдете арестувани за минути. Та тези същите лицемери, нямат право да говорят че в България имало диктатура, след като при тях правата на гражданите дефакто са по-ограничени от тези в България. :laugh:

П.С. И какво означава "ще има и друго" ? Калашниците ли ще вадите или чакате Вагнеровски наемници да навлязат подобно на събитията в Беларус ? Или зелени човечета като в Крим и Донбас.
Funny Funny x 1 View List

cekupamasekirata

05 August 2020, 20:23:38 #114 Last Edit: 05 August 2020, 20:30:54 by cekupamasekirata

ТАКА СЕ ГОВОРИ , ГОВОРИ

НА ЧОВЕК УЖ ПРЕМИЕР БИЛ,

ПА КАТО НЕ РАЗБИРА...  :laugh:

ЕЙ, Я СЕ СВЕСТЕТЕ, НАЛИ АЗ СЪМ БИЛА КОМУНИСТКАТА ,БОЙКО ВИ Е ИДОЛЪТ,ПРОТИВОРЕЧИТЕ СИ,ВИЖТЕ,САМО ЧЕ НЕ МИ ТРИЙТЕ СНИМКИТЕ ЩОТО ТОТАЛНО ЩЕ СЕ ИЗЛОЖИТЕ, ВСЕ НЯКОЙ ЩЕ ВИДИ И КОПНЕ.

И  ВИЖТЕ ПО ПО ПО- ДОБРЕ, ТУРЕТЕ СИ ОЧИЛАТА !

Marrtinez feat. Flame beatz - НЕМА ТАКАВА ДЪРЖАВА

ФАШИСТИ ,ИСЛЯМИСТИ, ТУРЦИ.......

БЕЙ ПАШАТА ИЛИ ПРОСТО ГАНЯ БАЛКАНСКИ!?

ЗА СМЯХ СТАНА ТОЗИ ВАШИЯТ....МУТРИЧКО--

sekirata Chichko mutrichko

И.Т.Н.

:judge:  меко казано, аз не бих ги дала само на съд, ако зависеше от мен!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Long time ago

Права е Секирата.

Секира, подкрепата на някои хора за герб ги доведе до неминуема тъпота и страх от всичко предстоящо. Не им се сърди, бъди великодушна.

Шишман

Quote from: Long time ago on 05 August 2020, 20:48:37Права е Секирата.

Секира, подкрепата на някои хора за герб ги доведе до неминуема тъпота и страх от всичко предстоящо. Не им се сърди, бъди великодушна.
На мене ми ми се струва че не е добре, а не да е права.

cekupamasekirata

Quote from: Шишман on 05 August 2020, 21:11:31На мене ми ми се струва че не е добре, а не да е права.

"КРАДЕЦЪТ ВИКА ДРЪЖТЕ КРАДЕЦА"  :smile-1:

АКО НЕ ПРЕСТАНЕТЕ С ОБИДИТЕ ЩЕ СЕ СРЕЩНЕМ НА ДРУГО МЯСТО...ТОВА ЯВНО Е НАЧИНЪТ ДАБЪДА ИЗГОНЕНА ОТ ТУК...ТИПИЧЕН ГЕРБЕРСКИ НАТИСК,ТЕРОР ,ДИКТАТ,ЛИНЧ...

НО АКО СЕ ПРЕКАЛИ НАИСТИНА ЩЕ СИ ТЪРСЯ ПРАВАТА. :judge:

ДРАКАЙТЕ СЕ,
ХОРАТА ВИ МЕРЯТ АКЪЛА,
АЗ НЯМА ДА ГОНЯ
ВЯТЪРНИ МЕЛНИЦИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Шишман

05 August 2020, 21:17:06 #118 Last Edit: 05 August 2020, 21:39:39 by Hatshepsut
Видяно  в София днес. Още някой (удобно) да си мисли, че няма Бог?

cekupamasekirata

05 August 2020, 22:55:29 #119 Last Edit: 05 August 2020, 23:06:20 by cekupamasekirata
23- ти ден на протести! Протест пред американското посолство.Социалните медии изригнаха:"Борисов още ли е премиер?"

ЧУЖДИТЕ ДЪРЖАВИ ИМАТ ИНТЕРЕС БЪЛГАРИЯ ДА СЕ СРИНЕ, ЗНАЕТЕ ГО МНОГО ДОБРЕ!

ИМАТ ИНТЕРЕС ДА ПРОСТЕЕМ И ДА НИ СЕ СМЕЕ ЦЯЛ СВЯТ,

КОЙТО ДА БЪДЕ УБЕДЕН,ЧЕ НЕ СТАВАМЕ ЗА НИЩО, НЕ СМЕ НАРОД, ДЪРЖАВА!

И ТЕ ДА СИ ГРАБНАТ ТЕРИТОРИЯТА НАША. ЛАКОМИЯ.

А КОРКОТО ДО ПРИРОДНИТЕ БЕДСТВИЯ,
ВСИЧКИ ЗНАЕМ

КАК СЕ ПРЕДИЗВИКВАТ ДОРИ ГРАДУШКИ

ТА И ЗЕМЕТРЪСИ, И НЕ САМО...

МУТРИТЕ СА БЕСНИ, А ТЕЗИ ОТВЪН ОЩЕ ПОВЕЧЕ..ИЗЛАГАМЕ ЕВРОПА,
ТРЯБВА ДА БЪДЕМ УНИЩОЖЕНИ СЛЕД КАТО НИ ОЦОЦКАХА И ОЩЕ , И ОЩЕ....

КАТО НЕ СМЕ ЕДИННИ И НЕ СИ ЗНАЕМ ПРАВАТА !

СОРОС ЛИ ,КОЙ ЛИ ,НО ЗЕМЯТА ,ТЕРИТОРИЯТА Я ГУБИМ,

А БЪЛГАРИНЪТ ОТДАВНА СЕ ТОПИ!

ЗНАМ,ЧЕ НЯМА ДА ЪСМ ЖИВА ДА ВИДЯ

ПЪЛНИЯТ СРИВ НА БЪЛГАРИЯ

И ПО-ДОБРЕ, БОЛИ МЕ И НЕ МОГА ГО ПРЕЖИВЯХ!

ЗНАМ,ЧЕ Е ТРУДНО ДА СЕ БОРИМ САМИ...ТАКА ГО И ПИСАХА -

БЪЛГАРИЯ САМА В БОРБАТА С....

АМИ ЗАЩО САМА ,КЪДЕ Е ЕС,АМЕРИКА...НАЛИ СА НИ БИЛИ ПРИЯТЕЛИ БЕ,БОЙКО,УПРАВЛЯВАЩИ, ПОЛИТИЦИ ГРАБЛИВИ!?

ДУПЕДАВЦИ! Г.....НИЦИ!

А ДРУГИТЕ ОТВЪН-ЧУЖДИЦА ТОВА СА ЕДНИ

ГРОЗНИ

ЛЕШОЯДИ!

ПЛАЧЕ МИ СЕ И НЕ ЗНАМ КАК ЩЕ ПРОДЪЛЖА ДА ТВОРЯ ВЕЧЕ И ПИША ,НЕ САМО ТУК, КАК ЩЕ ДИШАМ,ЖИВЕЯ СРЕД ....

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama