• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

04 August 2020, 17:58:19

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11116 Posts

Шишман
2891 Posts

Panzerfaust
499 Posts

Лина
498 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 16682
  • Total Topics: 1276
  • Online Today: 43
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 2
Guests: 34
Total: 36

Протестите

Started by Шишман, 13 July 2020, 09:27:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Наболяла тема, няма как.
От едната страна са: Радеф,жена му Мерседе Черепа, К. Нинова, Маямито - Мая Манолова, Слави, Карбовски и всички родни соросоиди. От другата хитрата лисица Бойко. Може да е всякакъв, но поне малко от малко защити интересите на тоя народ и тая държава, което даже не е за вярване. През 2007г. заплатата беше 200 евро, сега е към 500 - не е зле, още няколко години и няма смисъл да се ходи в чужбина. Да ама на някои това не им харесва. Не е такъв плана на световният сатанизъм.

"Мъртввият протестър си тръгна от Пирогов"

От мене: утре ще умрат още поне 5-ма, и други ден живи и здрави ще си тръгнат и те. 3апочнаха да възкръстват хората - светци на либерализма.

Шишман

Димитър Димитров

ЩЕ ИЗЯДЕМ ЛИ ПАК ДЪРВОТО ?
"Всички политици участват в този театър, който се режисира от посолството на САЩ.
Целта е : Радев да се изкара ЖЕРТВА на системата и народът да го подкрепи, за да смени Бориов във властта. Отново ни кроят ПОДМЯНА, каквато направиха през 89-а и после 1997г.

Лина

Протестите обединиха педераси, отлъчилите се манафи и комунисти - голяма комбинация са.

Шишман

Quote from: Лина on 13 July 2020, 20:07:51Протестите обединиха педераси, отлъчилите се манафи и комунисти - голяма комбинация са.
Много циничен език за жена българка. Но била много образована.

Шишман

14 July 2020, 09:34:12 #4 Last Edit: 14 July 2020, 09:36:12 by Шишман
А някои тъпи комунисти мислеха и още мислят и вярват че Радеф е русофил

Петър Андреев

Посолството на САЩ застана зад своя питомец в подкрепа на хаоса и напъните за държавен преврат в България.

Петър Андреев
Вчера мнозина "леви" се поклониха на Черепа, днес вече и на управляващото посолство...

Шишман

Петър Андреев

Румен Владимиров Николов, адвокат:

"Днес ще бъде прекрасен ден!
Радев или ще извади доказателства подкрепящи твърденията му, че мафията е в прокуратурата и министерския съвет, или трябва да си подаде оставката.
Днес прокуратурата трябва да извади доказателствата, от които да е видно- кой и как организира и плаща протестите, каква е ролята на Божков и Василев в тази акция срещу правовия ред в държавата.
Време е всеки да поеме отговорност за постъпките си."

Шишман

Относно протестиращите 

Димитър Димитров

Да имат - бяс
Черепа:
Нема леви, нема десни, всички сме бесни.

Шишман

Димитър Димитров

ТОЯ ДРУГАР В СРЕДАТА ИСКАШЕ ДА ОТКЪСВА ЧАСТИ ОТ БЪЛГАРИЯ В ПОЛЗА НА ТУРЦИЯ И ИСЛЯМА.
Вие още ли подкрепяте протестите ?
Подкрепяте България да бъде разкъсана и унищожена ли ?

Другарко Лина ето ги твоите либерали.

Лина

Аз съм за демокрацията, но никога не съм гласувала за СДС, както не съм гласувала и за БСП.
Важно е Конституцията да ми гарантира демокрацията  :warn:  и да не ме управляват комунисти и чужденци, това е моя либерализъм.

Шишман

ОЛЕЛЕЕЕ ОЛЕЛЕЕЕ
Протеста на бесноватите.   

Long time ago

15 July 2020, 09:00:27 #10 Last Edit: 15 July 2020, 09:04:43 by Long time ago
Quote from: Лина on 14 July 2020, 17:27:35Аз съм за демокрацията, но никога не съм гласувала за СДС, както не съм гласувала и за БСП.
Важно е Конституцията да ми гарантира демокрацията  :warn:  и да не ме управляват комунисти и чужденци, това е моя либерализъм.
Не можа да изкараш късмет, герб са бкп. Хартиената маска падна. Но са по-зле и по-некадърни.

Long time ago

Quote from: Шишман on 14 July 2020, 17:20:10Димитър Димитров

ТОЯ ДРУГАР В СРЕДАТА ИСКАШЕ ДА ОТКЪСВА ЧАСТИ ОТ БЪЛГАРИЯ В ПОЛЗА НА ТУРЦИЯ И ИСЛЯМА.
Вие още ли подкрепяте протестите ?
Подкрепяте България да бъде разкъсана и унищожена ли ?

Другарко Лина ето ги твоите либерали.

Стара снимка.

Long time ago

Quote from: Шишман on 13 July 2020, 09:27:19Наболяла тема, няма как.
От едната страна са: Радеф,жена му Мерседе Черепа, К. Нинова, Маямито - Мая Манолова, Слави, Карбовски и всички родни соросоиди. От другата хитрата лисица Бойко. Може да е всякакъв, но поне малко от малко защити интересите на тоя народ и тая държава, което даже не е за вярване. През 2007г. заплатата беше 200 евро, сега е към 500 - не е зле, още няколко години и няма смисъл да се ходи в чужбина. Да ама на някои това не им харесва. Не е такъв плана на световният сатанизъм.

"Мъртввият протестър си тръгна от Пирогов"

От мене: утре ще умрат още поне 5-ма, и други ден живи и здрави ще си тръгнат и те. 3апочнаха да възкръстват хората - светци на либерализма.
Нормално за този потребител.
Да игнорира народа.

90% от протестиращите по площадите са онези 60 %, които след 2013 всички/партиийно-медийната секта/ игнорираха-негласуващите.
Сега те са на площада.

Шишман

НАРКО- АЛКОХОЛ ПРОТЕСТ
Бойко дай им безплатен хероин и пиене на корем. 

photo upload website

Шишман

ДА ЖИВЕЕ ЧЕРЕПА, САМО ЧЕРЕПА УРАААААА