• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

09 August 2020, 23:46:17

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11154 Posts

Шишман
2950 Posts

Лина
519 Posts

Panzerfaust
507 Posts

Long time ago
502 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 16568
  • Total Topics: 1276
  • Online Today: 45
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 24
Total: 25

Протестите

Started by Шишман, 13 July 2020, 09:27:19

Previous topic - Next topic

Лина and 2 Guests are viewing this topic.

Шишман

Наболяла тема, няма как.
От едната страна са: Радеф,жена му Мерседе Черепа, К. Нинова, Маямито - Мая Манолова, Слави, Карбовски и всички родни соросоиди. От другата хитрата лисица Бойко. Може да е всякакъв, но поне малко от малко защити интересите на тоя народ и тая държава, което даже не е за вярване. През 2007г. заплатата беше 200 евро, сега е към 500 - не е зле, още няколко години и няма смисъл да се ходи в чужбина. Да ама на някои това не им харесва. Не е такъв плана на световният сатанизъм.

"Мъртввият протестър си тръгна от Пирогов"

От мене: утре ще умрат още поне 5-ма, и други ден живи и здрави ще си тръгнат и те. 3апочнаха да възкръстват хората - светци на либерализма.

Шишман

Димитър Димитров

ЩЕ ИЗЯДЕМ ЛИ ПАК ДЪРВОТО ?
"Всички политици участват в този театър, който се режисира от посолството на САЩ.
Целта е : Радев да се изкара ЖЕРТВА на системата и народът да го подкрепи, за да смени Бориов във властта. Отново ни кроят ПОДМЯНА, каквато направиха през 89-а и после 1997г.

Лина

Протестите обединиха педераси, отлъчилите се манафи и комунисти - голяма комбинация са.

Шишман

Quote from: Лина on 13 July 2020, 20:07:51Протестите обединиха педераси, отлъчилите се манафи и комунисти - голяма комбинация са.
Много циничен език за жена българка. Но била много образована.

Шишман

14 July 2020, 09:34:12 #4 Last Edit: 14 July 2020, 09:36:12 by Шишман
А някои тъпи комунисти мислеха и още мислят и вярват че Радеф е русофил

Петър Андреев

Посолството на САЩ застана зад своя питомец в подкрепа на хаоса и напъните за държавен преврат в България.

Петър Андреев
Вчера мнозина "леви" се поклониха на Черепа, днес вече и на управляващото посолство...

Шишман

Петър Андреев

Румен Владимиров Николов, адвокат:

"Днес ще бъде прекрасен ден!
Радев или ще извади доказателства подкрепящи твърденията му, че мафията е в прокуратурата и министерския съвет, или трябва да си подаде оставката.
Днес прокуратурата трябва да извади доказателствата, от които да е видно- кой и как организира и плаща протестите, каква е ролята на Божков и Василев в тази акция срещу правовия ред в държавата.
Време е всеки да поеме отговорност за постъпките си."

Шишман

Относно протестиращите 

Димитър Димитров

Да имат - бяс
Черепа:
Нема леви, нема десни, всички сме бесни.

Шишман

Димитър Димитров

ТОЯ ДРУГАР В СРЕДАТА ИСКАШЕ ДА ОТКЪСВА ЧАСТИ ОТ БЪЛГАРИЯ В ПОЛЗА НА ТУРЦИЯ И ИСЛЯМА.
Вие още ли подкрепяте протестите ?
Подкрепяте България да бъде разкъсана и унищожена ли ?

Другарко Лина ето ги твоите либерали.

Лина

Аз съм за демокрацията, но никога не съм гласувала за СДС, както не съм гласувала и за БСП.
Важно е Конституцията да ми гарантира демокрацията  :warn:  и да не ме управляват комунисти и чужденци, това е моя либерализъм.

Шишман

ОЛЕЛЕЕЕ ОЛЕЛЕЕЕ
Протеста на бесноватите.   

Long time ago

15 July 2020, 09:00:27 #10 Last Edit: 15 July 2020, 09:04:43 by Long time ago
Quote from: Лина on 14 July 2020, 17:27:35Аз съм за демокрацията, но никога не съм гласувала за СДС, както не съм гласувала и за БСП.
Важно е Конституцията да ми гарантира демокрацията  :warn:  и да не ме управляват комунисти и чужденци, това е моя либерализъм.
Не можа да изкараш късмет, герб са бкп. Хартиената маска падна. Но са по-зле и по-некадърни.

Long time ago

Quote from: Шишман on 14 July 2020, 17:20:10Димитър Димитров

ТОЯ ДРУГАР В СРЕДАТА ИСКАШЕ ДА ОТКЪСВА ЧАСТИ ОТ БЪЛГАРИЯ В ПОЛЗА НА ТУРЦИЯ И ИСЛЯМА.
Вие още ли подкрепяте протестите ?
Подкрепяте България да бъде разкъсана и унищожена ли ?

Другарко Лина ето ги твоите либерали.

Стара снимка.

Long time ago

Quote from: Шишман on 13 July 2020, 09:27:19Наболяла тема, няма как.
От едната страна са: Радеф,жена му Мерседе Черепа, К. Нинова, Маямито - Мая Манолова, Слави, Карбовски и всички родни соросоиди. От другата хитрата лисица Бойко. Може да е всякакъв, но поне малко от малко защити интересите на тоя народ и тая държава, което даже не е за вярване. През 2007г. заплатата беше 200 евро, сега е към 500 - не е зле, още няколко години и няма смисъл да се ходи в чужбина. Да ама на някои това не им харесва. Не е такъв плана на световният сатанизъм.

"Мъртввият протестър си тръгна от Пирогов"

От мене: утре ще умрат още поне 5-ма, и други ден живи и здрави ще си тръгнат и те. 3апочнаха да възкръстват хората - светци на либерализма.
Нормално за този потребител.
Да игнорира народа.

90% от протестиращите по площадите са онези 60 %, които след 2013 всички/партиийно-медийната секта/ игнорираха-негласуващите.
Сега те са на площада.

Шишман

НАРКО- АЛКОХОЛ ПРОТЕСТ
Бойко дай им безплатен хероин и пиене на корем. 

photo upload website

Шишман

ДА ЖИВЕЕ ЧЕРЕПА, САМО ЧЕРЕПА УРАААААА