• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

09 August 2020, 22:36:03

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11154 Posts

Шишман
2950 Posts

Лина
519 Posts

Panzerfaust
507 Posts

Long time ago
502 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 16568
  • Total Topics: 1276
  • Online Today: 45
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 27
Total: 27

Румен Радев

Started by Шишман, 19 June 2020, 12:37:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

ЩЕ ПОБЕДИ ЛИ РАДЕФ - ПЛЕВНАЛИЕВ В ГЛУПОСТТА ?
Според мене ще го надмине и още как.
Един дол дренки - казва народа.
Когато естествени, но безполезни глупаци, като
Плевнелиев или Радев призовават , за каквото и да е то тогава , най-добре е да направите точно обратното. Все пак нормалните хора няма нужда да слушат явни ненормалници.

Шишман

Димитър Димитров
Току-що ·

КОГАТО ГОСПОДАРЯ СОРОС (или САЩ либералите ) КАЖЕ...
..... СДС и БСП стават веднага едно и си помагат. Балъците нека си гласуват и се карат по между си.

Безпрецедентата серия коропционни скандали, включващи и откровена война между институциите, според евродепутата Радан Кънев прераства в дълбока политическа криза. (По най-нови данни има трима арестувани от екипа на държавния глава Румен Радев, вкл. двамата му съветници Пламен Узунов и Илия Милушев, бел. ред.). Радан Кънев съобщи, че очаква буквално след минути Антикорупционната Интергрупа в Европейския парламент ще започне обсъждане на негов сигнал за кризата в България, внесен по-рано заради блокирането на демократичните механизми и подчиняването на институциите и на медиите. "Ще предложа дебат в пленарната зала и резолюция. Ще поставя и въпроса за нахлуването на спецпрокуратурата в администрацията на Президента, след като зае позиция по казуса НСО-Доган-Пеевски", написа Кънев в Туитър, където е приложил и част от сигнала си:

Шишман

ВЕЛИКИЯТ ПРЕЗИДЕНТ
Искате ли радиоактивен боклук - гласувайте за него.
Искате ли повече соросоизъм -гласувайте за него.
Искате ли да сте тъпи и да няма законност - гласувайте за него.
Може и на митинг да идете даже, но си земете вазелин да не боли.

free image hosting site

Шишман

Петър Андреев

Гледам на живо тъжните сцени по улиците на София. Според мен прокуратурата трябва да иска от Конституционния съд имунитета на натовския генерал и да го подведе по обвинение за подбуждане към насилствена смяна на конституционно установения ред според чл. 39 алинея 2 от Конституцията на Република България, който гласи:
Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.

Шишман

18 July 2020, 12:25:51 #49 Last Edit: 18 July 2020, 12:26:26 by Hatshepsut

cekupamasekirata

Не смейте с този ник -Шишман да плюете по президента избран с над 2 милиона гласа, а не с гласоме на починали, непълнолетни, цигани...и такива продажни за жълти стотинки като Вас!

Колко Ви плаща Герб или онвън, продажничество, толкова е прозрачно при Вас.

Сайта ли ще приватизирате?
Funny Funny x 2 View List
На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Long time ago

Шишман и той бил пилот като президента.
Пилот на нож е. Иска да ръга половин свят.

FELDMARSCHALL

Другарката секира ако беше чела поне малко от биографията на Радев нямаше да му симпатизира още по-малко да гласува за него, ама нейна си работа... :judge:
И ще докаже ли другарката секира, че цигани не са гласували за Радев, както и симпатизанти на ДПС ?

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 22 July 2020, 18:40:02Другарката секира ако беше чела поне малко от биографията на Радев нямаше да му симпатизира още по-малко да гласува за него, ама нейна си работа... :judge:
И ще докаже ли другарката секира, че цигани не са гласували за Радев, както и симпатизанти на ДПС ?
Те повечето, като нея са така.

Шишман

25 July 2020, 18:50:03 #54 Last Edit: 25 July 2020, 20:44:44 by Hatshepsut Reason: Корекция на линка
Боян Чуков избухна срещу Радев след блокадата на БНТ: Смутен съм, че до този момент президентът не е осъдил случилото се, не се е разграничил от отвратителното и вулгарно поведение на протестиращите.

https://pik.bg/

Шишман

НАРОДНАТА ЛЮБОВ РОДИ СТИХОТВОРЕНИЕ за Румен Радев:
Фигурант настървено зове за метеж
Размахва юмруче, насъсква палеж.
А всъщност е жалък, безкрайно е прост
Не служи народу. Черепа му е бос.
Издигнат от Сорос агент нам враг
И клел се е явно под чуждия флаг
Държат го жени активистки в страх
А друга разведе го и стана за смях.
Народна любов описва го с думи
Не чува, не вижда, разтяга локуми.
Льотчик, фатмак, клепоух нищоправец
Глупак самовлюбен, кат оня от Правец.
Не боен летец, а домашна маймуна
Соросоидна подлога на къса каишка
Под чехъл, род и родина предал
Това е позор, а не генерал!

Шишман

ПРОМЯНАТА
НА РАДЕФ
------------------------------------------------
Това е опорка приятели. "Младите" протестират... Гръмко Радев се провиква на микрофоните "мутри вън" и...
 Шефът на Стратегическия съвет на президента (до него) Александър Маринов - агент "Майстора" от ДС, съдържател на явочна квартира. Същият е основател на ВИС-2 в Кюстендил и близък съратник и съветник на Илия Павлов в "Мултигруп". Депутат от БСП от 36 и 37 НС (37-то е по време на кабинета Виденов) През 1995 г. е най-близкият депутат на Жан Виденов и шеф на софийската организация на БСП...
Тези хора представят Национален стратегически документ за бъдещето на България...
Съжалявам, но не искам такава промяна!!!

------------------------------------------

cekupamasekirata

НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ ХВАНЕТЕ НА МАЛКИЯ ПРЪСТ НА РУМЕН РАДЕВ,
ВИСШ ПИЛОТАЖ,
А ТУК ДЕМОСТРИРАТЕ ВИСША ПРОСТОТИЯ! :kuku:
На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

FELDMARSCHALL

Валери Симеонов добре го беше определил тоя капут радев - Обикновен шофьор на самолет. :laugh:

Шишман

Quote from: cekupamasekirata on Yesterday at 17:54:14НЕ МОЖЕТЕ ДА СЕ ХВАНЕТЕ НА МАЛКИЯ ПРЪСТ НА РУМЕН РАДЕВ,
ВИСШ ПИЛОТАЖ,
А ТУК ДЕМОСТРИРАТЕ ВИСША ПРОСТОТИЯ! :kuku:
Да бе ВИСШ ПИЛОТАЖ в корупцията и престъпността.