• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

19 September 2020, 02:58:00

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11462 Posts

Шишман
3206 Posts

Лина
557 Posts

Panzerfaust
525 Posts

Long time ago
503 Posts

Theme Select

Members
Stats
  • Total Posts: 17201
  • Total Topics: 1282
  • Online Today: 39
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 33
Total: 33

Бoйко Борисов

Started by Шишман, 19 April 2020, 18:39:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Long time ago

06 August 2020, 09:14:22 #210 Last Edit: 06 August 2020, 09:16:53 by Long time ago
Quote from: FELDMARSCHALL on 05 August 2020, 23:24:27Не си ти, който определя кой е наивен или не. Освен това не винаги възрастта определя акъла на даден човек. Някои хора и на 50 или 60г. така и не осъзнават нищо и не се ориентират в заобикалящата ги среда - какво, как и защо се случва. Такива като теб мрънкалници - професионални оплаквачи, вечно са недоволни от нещо и от някого, но никога не дават решение и не показват какъв е изхода. Затова си спести да ми отговаряш повече, ясен си ми отдавна.
Мрънкалник си ти. И то по миналото  :lol: Мрънкаш за миналото. Все то ти е виновно. Докато дремуцаш пред монитора.
Моят мироглед е основан на правдата, ако тези които водят народа не са правдиви - ще съм против тях. Е, такива са почти 30 години. Не съм виновен.
Решение да дам аз. Ето давам. Както винаги.  Да се върши всичко праведно и честно. Тогава ще има измъкване.

Целта тук мисля, е да се коментира писаното а не пишещите. Кой си ти,че да ме анализираш? Какъв си, някой мъдрец ли, духовен учител ли си, какъв си? Нахален ставаш. Ясен съм му бил...Я се скрий някъде.
Пишещите не коментирам освен ако не ме предизвикат.

Най-добре не ме занимавай, да не стават по-грозни за четене нещата.

Шишман

Quote from: Long time ago on 06 August 2020, 09:14:22Моят мироглед е основан на правдата
Вярваш ли го ?

Quote from: Long time ago on 06 August 2020, 09:14:22ако тези които водят народа не са правдиви - ще съм против тях.
Ми не са правдии, а си с тях.

Quote from: Long time ago on 06 August 2020, 09:14:22Кой си ти,че да ме анализираш? Какъв си, някой мъдрец ли, духовен учител ли си, какъв си? Нахален ставаш.
Ми ти кой си та ни набиваш сатанинска пропаганда а ?

Quote from: Long time ago on 06 August 2020, 09:14:22Най-добре не ме занимавай, да не стават по-грозни за четене нещата.
Тука не се и съмнявам в тебе нали си от протестиращите ненормалници и ти.

Long time ago

06 August 2020, 09:47:35 #212 Last Edit: 06 August 2020, 09:49:13 by Long time ago
Quote from: Шишман on 06 August 2020, 09:37:36Вярваш ли го ?
 Ми не са правдии, а си с тях.
 Ми ти кой си та ни набиваш сатанинска пропаганда а ?
 Тука не се и съмнявам в тебе нали си от протестиращите ненормалници и ти.
Не ходя на протести, имам ежедневни неща, които чакат да бъдат свършени освен че съм и на работа. Нямам толкова свободно време както имат тези, които работят охрана. Или биячи по заведения, затъпяли от герберизъм. Слушаш ли речите на вожда, както в Сев.Корея?
Охрана съм работил в 2 периода на живота си, но само като втора работа-допълнителна-и не мрънках.
---------------------
Бори се със себе си, имаш препирлив дух и не те напуска. Но ако помолиш Бог с искрено желание, ще те освободи от него.
---------------------

Шишман

Quote from: Long time ago on 06 August 2020, 09:47:35Бори се със себе си, имаш препирлив дух и не те напуска. Но ако помолиш Бог с искрено желание, ще те освободи от него.
---------------------
Имаме мъдрец, даже светец, дава ни ум и направления ха-ха-ха.

Long time ago

06 August 2020, 10:18:08 #214 Last Edit: 06 August 2020, 11:52:01 by Hatshepsut Reason: Корекция на линка
В тази партия всички ли са чели само Винету? Евродепутат от ГЕРБ се мазни на ББ с крадена реч от.... Барак Обама

https://narod.bg/

Шишман

Quote from: Long time ago on 06 August 2020, 10:18:08В тази партия всички ли са чели само Винету? Евродепутат от ГЕРБ се мазни на ББ с крадена реч от.... Барак Обама

https://narod.bg/
Ти мисли за себе си какво си чел !

FELDMARSCHALL

06 August 2020, 15:13:48 #216 Last Edit: 06 August 2020, 16:56:30 by Panzerfaust Reason: Премахнати обиди към регистриран потребител
Мишок, предлагам ти да го го сложиш в игнор листа този мрънкалник, и повече да не му отговаряш на глупостите, както вече направих аз. С черни станции се постъпва само по такъв начин. :smile-1:

П.П. Втълпил си е, че който не подкрепя протестите и не блокира пътища е гербаджия и това е. За такива няма лечение...

Long time ago

06 August 2020, 15:59:15 #217 Last Edit: 06 August 2020, 16:57:00 by Panzerfaust Reason: Премахнати обиди към регистриран потребител
Quote from: FELDMARSCHALL on 06 August 2020, 15:13:48Мишок, предлагам ти да го го сложиш в игнор листа този мрънкалник, и повече да не му отговаряш на глупостите, както вече направих аз. С черни станции се постъпва само по такъв начин. :smile-1:

П.П. Втълпил си, че който не подкрепя протестите и не блокира пътища е гербаджия и това е. За такива няма лечение...
Както тебе всъщност, който не подкрепя герб е комунист, не спряхте да го повтаряте с Линката  :lol:

Даже май не четете какво пишете, после друг виновен. Колко типично.

АКо нямаше интернет къде ли щеше да се перчиш? В някой фитнес може би.
Учи,работи и се развивай и ела тогава да говориш с батко си, не да ми се правиш на политолог в интернет.

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 06 August 2020, 15:13:48Мишок, предлагам ти да го го сложиш в игнор листа този мрънкалник, и повече да не му отговаряш на глупостите, както вече направих аз. С черни станции се постъпва само по такъв начин. :smile-1:

П.П. Втълпил си е, че който не подкрепя протестите и не блокира пътища е гербаджия и това е. За такива няма лечение...
Така и ще направя. Ае че отивам тука да блокирам автострадата за Варезе, та да не съм от ГЕРБ. :mad:  :mad:  :mad:

Лина

Quote from: Long time ago on 06 August 2020, 15:59:15Както тебе всъщност, който не подкрепя герб е комунист, не спряхте да го повтаряте с Линката  :lol:

Даже май не четете какво пишете, после друг виновен. Колко типично.

Много добре те чета от - до, но ти не четеш или се правиш, че не четеш, а и на въпроси на отговаряш.......... ама разтягането на локуми много си го усвоил.
Не който не подкрепя ГЕРБ е комунист, а който подкрепя Радев, Нинова и 7/8 на Гергов е комунист, сега се изяснихме, а?
Ти отказвайки да се определиш за кого си сам даваш почва за такива догадки, това е нормално.

cekupamasekirata

"Както тебе всъщност, който не подкрепя герб е комунист, не спряхте да го повтаряте с Линката "
Я МУ ТЕГЛИ ЕДНА...НА ШИШМАН,
ТОЙ НЕ Е ТУК, НЯКЪДЕ СЕ  РЕЕЕ.... !
А ТОЙ ВСЪЩНОСТ Е ШИШМАН КОЛКОТО АЗ СЪМ КАЛИНКА. :kuku:
На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Шишман

Quote from: cekupamasekirata on 08 August 2020, 17:52:29"Както тебе всъщност, който не подкрепя герб е комунист, не спряхте да го повтаряте с Линката "
Я МУ ТЕГЛИ ЕДНА...НА ШИШМАН,
ТОЙ НЕ Е ТУК, НЯКЪДЕ СЕ  РЕЕЕ.... !
А ТОЙ ВСЪЩНОСТ Е ШИШМАН КОЛКОТО АЗ СЪМ КАЛИНКА. :kuku:
Кой искаш да съм а ?