• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

03 August 2020, 23:00:26

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11112 Posts

Шишман
2877 Posts

Panzerfaust
499 Posts

Лина
496 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 16640
  • Total Topics: 1276
  • Online Today: 39
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 3
Guests: 22
Total: 25

Бoйко Борисов

Started by Шишман, 19 April 2020, 18:39:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Panzerfaust

Сигурен съм, че преводачите са имали много поводи да потънат в зематя от срам с Боко.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 01 August 2020, 14:51:19Сигурен съм, че преводачите са имали много поводи да потънат в зематя от срам с Боко.
Е туй е виц по подобие на друг виц и така. Не мисля че политиците, трябва да знаят чужди езици. Те са политици, а не преводачи.

Panzerfaust

Quote from: Шишман on 01 August 2020, 17:45:03Е туй е виц по подобие на друг виц и така. Не мисля че политиците, трябва да знаят чужди езици. Те са политици, а не преводачи.
По принцип да, но пълната липса на владеене на чужд език показва най-малкото ограниченост, и то голяма. Боко изобщо не отбира английски - хайде, да речем, по-старо поколение е, разбираемо, но той и руски изобщо не говори. А го е учил не само от трети клас нагоре, а и в Сименово. Да, ако беше прост пожарникар - език не му трябва, но за политик е добре да говори, най-малкото сега е безпомощен без преводач, както се видя от опита на канцлера на Австрия да го заговори.
Путин например говори перфектен немски, а и с английския се справя прилично, със сигурност разбира всичко, което му се говори. Румен Радев говори английски. Аз друг премиер или президент толкова да не знае английски и изобщо някакъв чужд език не познавам.

cekupamasekirata

Quote from: Шишман on 20 July 2020, 21:32:57Стига бе колко комунисти бяха изгонени от старият форум за много по-малко. Тая Секирата не знае, какво иска, като всеки комунист.

Аз съм комунист колкото Вие сте Шишман, язък Ви за мустака на аватара, под него прикривате двойнствената си и .....личност.
Колкото до това, че бихте ме изгонили -ТОВА НЕ ПРИЛИЧА ЛИ НА ЛИЧНОТО УПРАВЛЕНИЕ НА ВАШИЯТ БОРИСОВ!? "ВИЕ СИ ПРОТЕСТИРАЙТЕ, АЗ НЯМА ДА ПОДАМ ОСТАВКА" :bravo: А народ крещи, та и в Чужбина...но който не иска да вижда и чува се прави на сляп и глух.

Не предполагах, че тук се търпят хора КАТО ВАС -"Шишман" с маски-ужким обичащи България!

А мене никой не задължавам да ме обича и уважава.

Към управата на сайта-Наистина трудно се справям с условията в сайта и технически най-вече,недейте да мислите че повечето потребители не са като мене по-обикновени хорица,  не като Шишман -фукльото. :kuku: Обикновените потребители особено творците не са програмисти и са много зле с компютрите.ГЛЕДАМ КОЙ ИМ ПРАВИ КЛИПОВЕТЕ ПО СТИХОВЕТЕ ИМ -това е едно от всичките примерчета , има и още...

Натъртвам,че аз не преча на форума ,както заявява Шишман, доскоро си пишех само в блога си и когато започнах да влизам и по другите теми,но  по Борисова тактика ...във територията другата на мене не ми се разрешава, защото си държа на моето мнение по доста въпроси.
Ок.
Все пак отговорих твърде меко на острото срещу мен, но съм на чужда територия -Борисова.
На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Лина

Quote from: Panzerfaust on Yesterday at 12:48:03Румен Радев говори английски. Аз друг премиер или президент толкова да не знае английски и изобщо някакъв чужд език не познавам.

Ами сигурна съм, че американските, дори и латиноамериканските президенти (там вече и министри) на 70% не знаят друг език освен майчиния си.

cekupamasekirata

Quote from: Panzerfaust on 01 August 2020, 14:51:19Сигурен съм, че преводачите са имали много поводи да потънат в зематя от срам с Боко.

Мисирки разни и толупи,
нали бат Бойко Ви излюпи!
Държа държавата в ръце,
със широко съм сърце,
милиони аз раздавам
на народа си посягам!
Туй е гордост и утеха,
че съм аз незаменим,
народ изплашен, взеха
мен за исполин!

7-ТЕ ГРЯХА НА БОЙКО БОРИСОВ КЪМ БЪЛГАРИЯ

Следващият клип не е за нас обикновените хорица а за хора които разбират от компютри като няколкото тук,като някои програмисти.... :smile-1:

Б.Б. ли е на записа? Премиерът срещу алгоритъма! DEEPFAKES. Еп.10

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

Може да слеете двата ми поста, така и така в тази тема няма да влезна повече! Нямаме премиер, то това не е човешко същество чак пък мъж и политик!Всички които го защитават и величаят, и те са такива.Отвратена съм от партии, не само от Герб, от политици, от цялата свинщина с народа ми и ми се ....когато се сблъскам дори в интернета с продажници и дупедавци! А и тези българи дето си стоят по къщите или са се устроили в чужбина и чакат да им оправи някой живота в България!

УЖАС! ИМАХ НЕЩАСТИЕТО ДА ЖИВЕЯ В ТОВА ВРЕМЕ, В ТОЧНО ТЕЗИ ГОДИНИ!

ОСТАВКА! МЪЖ ЛИ СИ, О, НЕ, КРИЕШ СЕ КАТО МИШКА?!

НЕ СЕ ПРАВИ НА УБИТА ЛИСИЦА!

УБИТ, СМАЗАН Е НАРОДЪТ ТИ!

ТЛАСКАШ НАРОДА СИ КЪМ САМОУНИЩОЖАВАНЕ!

ГРАЖДАНСКА ВОЙНА СИЛНО КАЗАНО.

Голям артист ,това е дарба,както и така да лъжеш и шикалкавиш,мажеш...!

Всичко друго,  НО НЕ Е МЪЖКО! Пояс..дрън, дрън...!

КАКВО ЩЯЛО ДА БЪДЕ БЕЗ ТЕБ ЛИ?

АМИ ДОСЕГА КАКВО БЕШЕ С ТЕБ?!

ЕТО НА КОЙ ХАЛ СМЕ...!!!

Страшно много пари се хвърлят  И за ТРОЛОВЕ,

освен дето крадеш и изнесе България,

БОЙКОО....А ДЕЦАТА КАРАТ ПО 0.50 СТ НА ДЕН ОКЛАД!

ИДИОТ СИ!

С КАКВО ДА ХРАНЯ ДЕЦАТА -С ОТРОВИ, ВОДАТА МРЪСНА, СКЪПА!?

ЛЕКАРСТВАТА  - ОТРОВА!

НО ВСИЧКО Е СКЪПО И ПОКАЧВАШ ЦЕНИТЕ ДВОЙНО И ТРОЙНО В НИКАКЪВ

СИНХРОН  С ПОКАЧВАНЕ НА ПЕНСИИ И ЗАПЛАТИ.

ТИ ЯВНО НИ ИМАШ ЗА МНОГО ПРОСТ НАРОД, КАЗА ГО -

АЗ СЪМ ПРОСТ ЩОТО И НАРОДЪТ ПРОСТ!

Всичкото това, дето поемаме през устата и даваме на най милите си децата...

които окичи и с маски и психясаха  тази зима и пролет,

всичко това Е ОТРОВА, НАЙ-МАЛКОТО АЛЕРГИЯ, КОЯТО НЕ СЕ ЛЕКУВА,

НЕ СЕ ОПРАВЯ И ТАКА НАРОД СЕ ВЛАЧИ И  ТЕ ТРАЕ!

На всичко отгоре и от небето с кво ли не ни ръсят твоите хамериканци!?

Няма  и да се спре , докато ТЕБЕ БОРИСОВ НЯКОЙ НЕ ТЕ СПРЕ !

Борисов: "Няма да подам оставка"

Лукът внос мек като мекица!
Доматът като кора за яйца, отвътре бял !
Ябълките отвътре кафяви,другите скърцат при дъвчене, безвкусни!
Картофите ...всичките гнили, а отвън лъскави!
Месото сто годишно , от резервите и складовете на чуждите държави!
Краставици без вкус , твърди,чупим си забите в тях, а и жълти отвътре!
Хлябът пълен с .... химия , зарибяваш ни с него, знаеш че всички ядат хляб!
Олио...химия!
Брашно...е, тук вече е отровата,всички го купуваме и за нищо не става.
Захара -по скоро кисела!
Червен пипер, подправки...смес от кво ли не!
Диня-ужас -жълто оражева отвътре и твърда като кокал!
Чесън-отровен!
Пилешкото -направо мърша та и каймата!
.......и т.н.
да продължа ли, няма смисъл, знаеш го много добре,
знаеш че така по-лесно и кротко, бавно ще се отървеш от НАС!

Знаеш че циганите са ти в кръвта и ги не лови нищо,

и не се притесняваш за тях, за избирателите си!

Всичката тази отрова е и в лекарствата дори по-зле , а и сега готвите ваксините!

УНИЩОЖАВАШ БЪЛГАРСКОТО ЛЕВЧЕ,

ПРИРОДАТА НИ, ЖИВОТНИТЕ

И ВСИЧКО РОДНО ПРОИЗВОДСТВО.

ЧАК ПЪК ИКОНОМИКА.

Нямаш ли, о , не, имаш деца и внуче, но си звяр, меко казано!

Не за Сибир си както пишат в коментарите, за о.......им, имаш какво да сваляш.

А.Х.Т.sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Шишман

Форума стана место за крайно откачена комунистическа пропаганда.

FELDMARSCHALL

Като гледам клипа на подлогата и гъзолизач Станислав Цанов се питам за кой (н-ти) път Атака преобръща палачинката - С Бойко (2009-2011) до Бойко е изрод/антибългарин (2011-2015), после пак коалиция с Бойко (2017-2019 - някои министри/зам.министри и областни управители от квотата на Атака си седят и до днес, топлейки креслата на петцифрени заплати). Сега поредното обръщане "Ах колко лош е Бойко". Какво ли да очакваме през 2021г. и по-нататък ако той отново им предложи парче от баницата ? :smile-1:

Panzerfaust

Quote from: Лина on Yesterday at 13:31:53Ами сигурна съм, че американските, дори и латиноамериканските президенти (там вече и министри) на 70% не знаят друг език освен майчиния си.
Не бъди толкова сигурна - целият елит на Латинска Америка се изучава в американски университети и знае перфектен английски. Ако някой е изключение - пак знае английски, просто защото там трябва.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on Today at 03:40:38Не бъди толкова сигурна - целият елит на Латинска Америка се изучава в американски университети и знае перфектен английски. Ако някой е изключение - пак знае английски, просто защото там трябва.
Да но тя е сигурна, се едно ги познава от близо.

FELDMARSCHALL

Така е. Дори оня туземец-индианец Уго Чавес знаеше английски, да не говорим за Фидел Кастро, Моралес и други. Впрочем много от тези лидери в Латинска Америка са били бивши агенти на ЦРУ (вкл. Кастро), които после са обърнали палачинката и представили се пред народите си като големи борци срещу САЩ. Така че английския им е бил като втори роден език. :judge:

Long time ago

Борисов мрази хората. Не го крие вече, мрази народа, който плаща всичките му екстри. Намразва тези, които не са съгласни с него.

И това хората го разбраха, понеже не са прости нито малоумни. И вече явно му отвръщат със същото.

Шишман

Quote from: Long time ago on Today at 11:21:03Борисов мрази хората. Не го крие вече, мрази народа, който плаща всичките му екстри. Намразва тези, които не са съгласни с него.

И това хората го разбраха, понеже не са прости нито малоумни. И вече явно му отвръщат със същото.
Не е верно. Лумпените дето налитат на стари жени не са народа.

Panzerfaust

Quote from: Long time ago on Today at 11:21:03Борисов мрази хората. Не го крие вече, мрази народа, който плаща всичките му екстри.
Не съм съгласен, че мрази хората. Съвсем отделен е въпросът, че вече е започнал да живее в собствен свят, което се случва на всеки управник след много години във властта. Проблемът е, че с времето около силния лидер се появяват много гъзолизачи и натегачи и тяхното ласкаене започва да деформира реалността. Определено ББ преди 10-15 години имаше повече инстинкт и адекватност. Годините също си казват думата, не е първа младост вече.
Agree Agree x 1 View List