• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

07 July 2020, 18:26:38

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
10919 Posts

Шишман
2577 Posts

Panzerfaust
444 Posts

Лина
417 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 15793
  • Total Topics: 1262
  • Online Today: 38
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 3
Guests: 22
Total: 25

Бoйко Борисов

Started by Шишман, 19 April 2020, 18:39:02

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Quote from: Long time ago on 29 May 2020, 10:01:47Около него само издънки всяка година, обаче той все не знаел. Не ти ли е съмнително това? Ако е обграден с постоянно провалящи се министри, тогава какъв мин.предс е? Питам само.
Всички бяха оградени с такива министри, но не ги махаха, а той ги маха.

Шишман

Yavor Dachkov

"Премиерът събра министрите след 70 дни и им се скара да носят маски. Ананиев, виж недомислието в заповедта как ни се отрази на всички нас. Колко пъти помолих да четем ред по ред. Ако донесем по една чиния, можем да махнем маските, ако е ресторант, може да сте без маски. Сега сме се маскирали, ако внесат ядене, може да сме без маски. С тези думи се обърна премиерът Бойко Борисов към здравния министър Кирил Ананиев, за заповедта за носенето на маски. Премиерът Борисов честити рождения ден на министър Емил Караниколов. Ако бонбоните минат за ястие, можем да махмем маските, пошегува се Борисов. Той заръча на здравния министър, след заседанието: Отиваш и оправяш недомислиците!"

Long time ago

03 June 2020, 14:28:37 #32 Last Edit: 03 June 2020, 14:44:04 by Long time ago
Quote from: Шишман on 03 June 2020, 13:49:31Yavor Dachkov

"Премиерът събра министрите след 70 дни и им се скара да носят маски. Ананиев, виж недомислието в заповедта как ни се отрази на всички нас. Колко пъти помолих да четем ред по ред. Ако донесем по една чиния, можем да махнем маските, ако е ресторант, може да сте без маски. Сега сме се маскирали, ако внесат ядене, може да сме без маски. С тези думи се обърна премиерът Бойко Борисов към здравния министър Кирил Ананиев, за заповедта за носенето на маски. Премиерът Борисов честити рождения ден на министър Емил Караниколов. Ако бонбоните минат за ястие, можем да махмем маските, пошегува се Борисов. Той заръча на здравния министър, след заседанието: Отиваш и оправяш недомислиците!"
Какви тъпотии. Ежедневни.
Все някой друг е виновен.
Близо чисти 10 години.

Шишман

Quote from: Long time ago on 03 June 2020, 14:28:37Какви тъпотии. Ежедневни.
Все някой друг е виновен.
Близо чисти 10 години.
Но за сега спаси България от вируса.
Funny Funny x 1 View List

Panzerfaust

Quote from: Шишман on 03 June 2020, 16:35:54Но за сега спаси България от вируса.
Да, точно той я спаси, шъ знайш... :lol:
Или ген (природна резистентност), или БЦЖ, или вирусът е надценен, или всичко заедно.

Циганите не са спирали да се събират на домашни "партита" по време на цялата карантина, отделно им дойдоха гастарбайтерите от свърхзасегнатите Италия, Испания и Белгия и почти нищо. И като заболеваемост, и като смъртност.
Тийнейджърите и те на тумби ги гледам през цялата карантина, същата работа. А имат и възрастни роднини, които да заразят.
По селата, малките градове и панелните гета също домашни купони, също върнали се гастарбайтери от засегнати страни и пак почти нищо.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 03 June 2020, 18:47:36Да, точно той я спаси, шъ знайш... :lol:
Или ген (природна резистентност), или БЦЖ, или вирусът е надценен, или всичко заедно.

Циганите не са спирали да се събират на домашни "партита" по време на цялата карантина, отделно им дойдоха гастарбайтерите от свърхзасегнатите Италия, Испания и Белгия и почти нищо. И като заболеваемост, и като смъртност.
Тийнейджърите и те на тумби ги гледам през цялата карантина, същата работа. А имат и възрастни роднини, които да заразят.
По селата, малките градове и панелните гета също домашни купони, също върнали се гастарбайтери от засегнати страни и пак почти нищо.
В Италия няма български цигани, та няма как да са дошли.

Panzerfaust

Има обаче българи, които се прибраха.
А в Белгия е пълно с нашенски цигани, познавам такива, работят при местните турци черна работа.
Все тая, България не е изолирана от огнищата, които даваха в Европа - ние имаме гастарбайтери, те идваха тук като туристи (примерно британците в Банско), ако е имало нещо да става, щеше да стане.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 03 June 2020, 19:17:10Има обаче българи, които се прибраха.

Познаваш ли ги ? Аз тука за 13 съм видял 2-а наши циганина.

Моето мнение е че Бойко спаси страната, така мислят доста българи. Ти си мисли, каквото искаш.

Panzerfaust

Естествено, че познавам прибрали се. И то българи, не цигани. Пък колко спазваха карантината няма да ги кажа. Даже аз се карах на близките им, че не е хубаво така.

А Бойко Борисов е цар да си прави пиар от всичко. Там много го бива, за истинска работа - ич.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 03 June 2020, 21:01:28Естествено, че познавам прибрали се. И то българи, не цигани. Пък колко спазваха карантината няма да ги кажа. Даже аз се карах на близките им, че не е хубаво така.

А Бойко Борисов е цар да си прави пиар от всичко. Там много го бива, за истинска работа - ич.
Ставаше дума за цигани !
Ми България не пламна. И Русия имат ваксина БЦЖ, ама пламнаха и така.

Panzerfaust

Quote from: Шишман on 03 June 2020, 21:38:45Ставаше дума за цигани !
Ми България не пламна. И Русия имат ваксина БЦЖ, ама пламнаха и така.
Заради Б.Б. е! Щом и Путин не помага, Б.Б. е спасението. Все пак отвори църквите!

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 04 June 2020, 04:26:41Все пак отвори църквите!
Нещо за което наистина го уважавам. Преди му бях голям противник, но сега си промених мнението. Даже може и да гласувам за него.
Funny Funny x 2 View List

FELDMARSCHALL

Мерките бяха необходими и навременни, което спомогна за ограничаването на вируса още през март и април. После през май нещата се отхлабиха. Другият фактор е че ние не сме гъстонаселена страна като Италия, Франция, Великобритания и др., които пострадаха сериозно. Относно циганите, там си умират от какво ли не, и да е имало починали от вируса не вярвам да са се занимавали да правят на всеки циганин аутопсия, че да установят дали не е умрял от коронавируса. Установените случаи в България са само от изследваните, реално заболелите е ясно че са повече. Всъщност в България средно на ден умират по 300 човека, което е доста висока смъртност на глава от населението - около 15 на 1000 за европейска страна. Това позволява и смъртността от коронавируса да се вмъкне в тази стойност и да не бъде така ясно забелязана от страни като Италия, Франция и ВБ където средната смъртност (преди кризата) е около 6-7 на 1000, т.е. 2 пъти по-ниска от тази в България.

Шишман

Определено Бойко има големи заслуги.

cekupamasekirata

04 June 2020, 22:56:26 #44 Last Edit: 04 June 2020, 23:04:58 by cekupamasekirata
Големи заслуги нема що. Довърши всичко българско и родно!
Знае се миналото му с групировките, а дали е само минало? Мутра  е, нищо повече и защо е десен,знаете ли? Защото е стоял на Тодор Живков от дясната му страна. :)))

Всеки си има мнение по въпроса, а провокацията по сайтовете е омръзнал вече трик.

Питам те , Бат Бойко

Бойко Борисов - Над мен няма никой

Простотията е голяма работа, нали?

Но какво се чудя-Какъвто народа такива му управниците

На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama