• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

09 July 2020, 08:15:43

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
10925 Posts

Шишман
2584 Posts

Panzerfaust
448 Posts

Лина
422 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 15815
  • Total Topics: 1262
  • Online Today: 30
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 19
Total: 20

За ранното детско развитие

Started by Лина, 22 March 2020, 22:41:07

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Panzerfaust

Това е твоето дете, нали? Нека ти е живо и здраво! На колко е сега?

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 25 May 2020, 23:27:26Това е твоето дете, нали? Нека ти е живо и здраво! На колко е сега?
Сега е на три години.

FELDMARSCHALL

Хахаха това зверче твоето ли е ? :judge:
Все пак внимавай как го възпитаваш, защото ако от малък го учиш да бъде само агресивен и нападателен и после като порасне да се чуди с кого да се сбие на улицата просто ей така за спорта, ще си има доста проблеми и в училище и може да тръгне по много лош път. Познавам такива семейства препатили от децата си, защото са изпуснали да ги научат на някои важни неща докато са били малки. Всичко трябва да бъде дозирано и балансирано. Да се възпитат у него качества като чест, достойнство и трудолюбие, а не просто да го научиш как да се бие и това да му дава измамно самочувствие преди да се сблъска с реалността както много такива проблемни деца. Трябва да знае срещу кого трябва да се бие и защо като порасне. Там е тънката линия и граница от това да се оформи като истински мъж и горд българин или да стане поредния уличен побойник, който постоянно ще си има проблеми с органите на реда, и живота му ще мине по затворите. Така че много трябва да внимаваш с възпитанието в тези ключови за детето години.

Шишман

Е тоя ще бъде възпитан  ценностите на българщината и православната вяра. Отделно на около 8г. ще влезне в залата по борба.

cekupamasekirata

sekirata Za nashite deca s koronavirus v misulta

sekirata Trendafil

На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

Long time ago

http://mu-vi.tv/Rubrics/Pages/Pyrvite-sedem.aspx
----------
Никой никога не е твърдял, че да бъдеш родител е лесно. Възпитанието – най-голямото изпитание, пред което се изправя всеки родител. Първите седем години от живота на детето са най-важните. Чрез наблюдение, дисциплина, емоционална близост, контрол и изисквания, родителите възпитават децата си и ги подготвят за живота в обществото.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
---------
Oколо 40 на брой предавания за първите 7 години
Useful Useful x 1 View List

Лина

Децата са като хората или предимно добрички, или предимно зли. Възпитанието е много важно, то е по-сложна тематика. Аз наблягам на различните идеи за обучение, защото те са по-универсални и приложими, по-лесни. Дали човек ще възпитава децата си е много лично решение, от което повечето родители бягат с това не им се занимава, защото е мннооого трудно.
Адмирации за всеки, който полага тези усилия  :bravo:
Детето се ражда със имплицитни /заложени/ личностни качества, които ако са по-скоро позитивни добре, ама ако не са – възпитанието поне може да го приучи да мимикрира около приемливо поведение. Но за съжаление детето ще стане такова, каквото е заложено от природата да стане, нито възпитанието, нито средата ще могат да променят основата. Това е мое лично мнение.
Не отричам възпитанието пишейки това, но вижте: моите деца са много добри, добродушни, споделят всичко, обичат всички аз не мога по никакъв начин да ги науча да се защитават от агресивните и опростачени деца. 100 пъти казвам, ако някой те обиди веднага ще му отвърнеш  :lol: , ако те удари някой - удряш и ела да ми кажеш, ако някой без разрешение ти вземе играчката си я вземи веднага - все едно говориш на стената. Това е естественото им състояние да са добри и позитивни и не са го научили от мен. Аз винаги отговарям адекватно на ситуацията, както трябва. 

FELDMARSCHALL

Quote from: cekupamasekirata on 26 May 2020, 23:50:18...
Секира, това твоето внуче ли е ? Така и не каза какво става с дъщеря ти бившата певица Полина. Ако искаш сподели.

cekupamasekirata

С този пост Ви отговарям,

не се самозабравям!

Системата ни е такава

убива младите и тез които вдигат ВРЯВА!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МИЛИ ДЕЧИЦА
И НА ТЕЗИ ИЗОСТАВЕНИ
ОТ МАМА И ТАТКО!

Защо не ме искаш, татко?

ЗДРАВИТЕ МАЙКИ И БАЩИ
ЗАРЯЗАЛИ ДЕЦАТА СИ
НЕ ТРЯБВА ДА ЖИВЕЯТ,

НО ГОСПОД ЯВНО НЕ ГИ ИСКА,
НЕ ИСКА  ДА СИ ГИ ВЗЕМЕ,
ДА СЕ ИЗМЪРСИ С ТЯХ!

СВЕТЛИН – СВЕТЛО ИМЕ,

НО ПРОДАДЕ СЕ НА ДЯВОЛА

ПОД ПРЕДЛОГ, ЧЕ МАЙКА СИ ОБИЧАШ!

ИВАН – ХРИСТИЯНСКО ИМЕ,

НО ПРОДАДЕ СЕ НА ДЯВОЛА

ПОД ПРЕДЛОГ –ЖЕНА СИ НЕ ОБИЧАШ!

НО ДЪЩЕРИТЕ СИ И ДВАМАТА ЗАБРАВИХТЕ

НА ЕДНА СТАРИЦА ГИ ОСТАВИХТЕ!

ПОНЕ МОМЧЕТО СЕ СПАСИ,

ДЯВОЛСКИЯТ ОГЪН ЗАГАСИ,

С ВОЛЯ СИЛНА, СИЛЕН ДУХ

СТОРИ ДЯВОЛА НА ПРАХ И  ПУХ!

ДРУГОТО Е ИЗИГРАНО,

КАТО МНОГО ПО-ГОЛЯМО

ОТ ЗЛИ ХОРА ЗАВИСТНИЦИ,

ЖЕНИ ЗЛОБНИ,ЧАЛГАРИЦИ!

НАИВНО Е И ЗА ПАРИ

ЗАТРИ ЗДРАВЕ, СЕБЕ СИ!

А ,,СЕМКАТА" Е ОЩЕ МАЛКО

ДЕТЕ С ХАРАКТЕР, МНОГО ЖАЛКО

АКО СЪЩАТА СЪДБА ПОЕМЕ,

ЛОШОТО ОТ МАМА, ТАТЕ ВЗЕМЕ!

ПЪРВИ ЮНИ- ПРАЗНИК НА ДЕТЕТО,

СЪРЦЕТО ДАВА ПАК ЗАЕТО,

ПУЛСА БАВЕН, СЯКАШ СПИРА,

ЧОВЕКЪТ В МЕНЕ ПРОВОКИРА!

НО С МИСИЯТА СИ ЩЕ СЕ СПРАВЯ,

ЛОШОТО НЕ ЩЕ ЗАБРАВЯ,

ГОСПОД НЕКА ПРАВО СЪДИ

БАЩИТЕ  НЕЧОВЕЦИ, ЛУДИ!

стихове и клипове споделено А.Х.Т. sekirata cekupama

sekirata Zashto ne me iskash tatko?

sekirata Edno dete v domut  razplakah

ЕТО ЧАСТ ОТ МОЕТО ЕЖЕДНЕВИЕ ПРЕЗ ЛЯТОТО И КОГАТО НЕ НИ ИЗМИСЛЯТ ПО НЯКОЙ КОРОНАВИРУС ДА НИ СТРЕСИРАТ И ДОРАЗБОЛЕЯТ БОЛНИТЕ И СТАРИТЕ ХОРА, ТО И ДЕЦАТА ДА ОГРАНИЧАТ ЗАТВОРЕНИ ДА ГИ НАПРАВЯТ ПСИХАРИ ОТ МАЛКИ.СЕГА ДЕТСКАТА ГРАДИНА ЩЕ РАБОТИ, НО УЧЕНИЦИТЕ НЯМА ДА ХОДЯТ НА УЧИЛИЩЕ НИЩО ЧЕ СА ПО-ГОЛЕМИ. ТЕ ТРЯБВА ДА СА НЕГРАМОТНИ И ДА СЕ ШЛЯЯТ ПО УЛИЦИТЕ, А НА МАЛКИТЕ ДЕЦА РОДИТЕЛИТЕ ДА РАБОТЯТ  И ДА СИ ПРАЩАТ ДЕЦАТА В ДЕТСКА ГРАДИНА 0ДА БОЛЕДУВАТ И ДА НОСЯТ В КЪЩИ ГРИП, ХА, ГРИП ! ЧАКАТ СЕЗОНА НА ГРИПА И ПАК ЩЕ НИ ПУСНАТ 5G , БАКТЕРИЯТ...ОБЛЪЧВАНЕ КОЛКОТО ЩЕШ. МАМА ПОМИНА ОТ РАК ПО ВРЕМЕТО НА ЧЕРНОБИЛСКАТА АВАРИЯ. ЕЙ ТАКА
 ИЗВЕДНЪЖ.НО ВАЖНОТО СА ПАРИТЕ, ДЪРЖАВИТЕ СЕ НАДПРЕВАРВАТ С ТОВА 5G И СЪС САТАНИНСКИТЕ СИ БИОЛОГИЧНИ ЛАБОРАТОРИИ.

ЗАПОМНЕТЕ ГО ОТ МЕНЕ -

ПРИРОДАТА ЩЕ СИ ОТМЪСТИ, ЯКО!

ТЯ ПРЕДУПРЕЖДАВА, НО ДОВРЕМЕ!

ПАРИ, ЛАКОМИЯ, АЛЧНОСТ...няма да я има ЗЕМЯТА..но няма да съм жива слава Богу да видя макар че е наближило.

стихове и клипове споделено А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

FELDMARSCHALL,

това за Вас от мен по-обикновени снимки  и без да се изхвърлям,
но това е...гледката

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

Но защо ли си мисля,че тук един пост ми се губи на тема възпитанието на децата, особено първите седем години?!

За възпитание се говори от хора, които дори в интернета СА тролове,фейкове, интриганти, анонимни, което е пълна отврат, хакери...Защо в интернета? Защото децата от малки са там и гледат какво правят мама и тате ...ТАМ! И ТАМ.

АЗ ЛИЧНО СЪМ СТРАДАЛА И СТРАДАМ ОТ ГРУПИЧКИ "РОДИТЕЛИ"не само тинейджъри МАНИПУЛИРАЩИ ПОСТОВЕТЕ МИ И ПРОФИЛИТЕ МИ, ТА И САМАТА МЕНЕ, УПРЕКВАЩИ МЕ В ТУЙ ОНУЙ БЕЗМИСЛЕНО! И ТОВА БИЛИ РОДИТЕЛИ И ТО НАЙ-ВЕЧЕ ЗАМОЖНИ С ПРЕЗАДОВОЛЕНИ ДЕЦА, ВНУЦИ. ТА И ОТ ЧУЖБИНА-ТЕЖКАРИ, ЩО ДИРЯТ ТУК , КАТО ИМ Е БИЛО ДОБРЕ ТАМ?! НА ХОНОРАР, ЗА ДРЕБНИ СТОТИНКИ?!

ПРЕКЪСНАХ ЗАРАДИ СИРЕНИТЕ, ИЗВИНЕТЕ МЕ.

ПОКЛОН ПРЕД ХРИСТО БОТЕВ!

А децата ни няма как да се възпитават свястно, като гледат какво става. Как някои дори неграмотни играят с милиони, милиарди, крадат, убиват, предават Родина и братя и сестри, майки и бащи...ИЗОБЩО ПЪЛНА ГАЛИМАЦИЯ, НЕ Е ЗА ПИСАНЕ.

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

FELDMARSCHALL

Quote from: cekupamasekirata on 02 June 2020, 12:46:03FELDMARSCHALL,

това за Вас от мен по-обикновени снимки  и без да се изхвърлям,
но това е...гледката
Това предполагам е детето на Полина и твоя внучка ? Желая на детето да получи добро възпитание и да има успех в живота. :smile-1:

Шишман

Вчера гледах едно дете на 5г. и го сравнявах  моя малък юнак. Разликата беше огромна. Тоя моя е доста по: подвижен, бърз, силен , въобще физически не могат да се сравняват. Да не говоря как удря.
Тренировките по борба и ежедневните душения, захвати и други такива дето му правя  - действат добре.

FELDMARSCHALL

Значи от малък го учиш как да удушава т.е. да убива. Не се спря с тоя нарцисизъм и самохвалство...от 2003г. по форумите. :lol:

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 06 June 2020, 11:29:17Значи от малък го учиш как да удушава т.е. да убива. Не се спря с тоя нарцисизъм и самохвалство...от 2003г. по форумите. :lol:
По форумите съм от мисля 2005г. Няма никакъв нарцисизъм, трябва да е готов за бой. Няма да го бият глупаците. Тука децата са доста гадни. А и това душене е една от основните хватки в борбата. Уча го и на извиване и чупене на пръсти за освобождаване от захвати и му върви добре.
Трябва като иде в залата по борба, да знае основните хватки и защити от тях. От душенията вратът му стана, много дебел.