• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Other Sections

Welcome to Guest. Please login or sign up.

18 January 2021, 12:11:43

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
12198 Posts

Шишман
4126 Posts

Panzerfaust
653 Posts

Лина
648 Posts

sekirata
264 Posts

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 19296
  • Total Topics: 1318
  • Online Today: 174
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 51
Total: 51

Корона вирусът

Started by Шишман, 11 March 2020, 22:26:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Plamen Darak
Evtim Atanasov
Аман от кретени ... днес само двама видни лекари умряха , единия от които от Пирогов ... грип било. Не съм виждал грип в следствие, на който кръвта да ти става на гъст сироп и не може да циркулира в тялото.. Дъщеря ми щеше да умре ... тоя за грип ми говори. Аз на очите ли си да вярвам или на непросветените кретени ? Информацията е имам, но май ти я нямаш. Като те светне теб или някои близък човек ... бързо ще се просветиш.

Аз лично съм виждал как кръвта не може да тече. А наличието на вирус лесно се доказва. Умираш не от самия вирус, а от пораженията, които ти нанася. Но това си е биологично оръжие. И действа различно на различните организми. Аутопсиите не са забранени ... роднините не ги искат.

Шишман

Е ДА ИМ Е.М. И НАГЛЕЦИТЕ.
Всичко е хелп карма в тази ненормална демокрация. Да ви припомням ли, какво щеше да се случи с тия спекуланти по времето на гадния Сталин или при Хитлер или няма нужда ? Още повече в епидемична ситуация. Но сега е пазарна икономика - демек дерат ти кожата по закон, когато умираш. Кой не скача е .............

Шишман

Plamen Darak
·
На мен нали все ми ги ражда главата  едни конспиративни /които в последствие се оказва че не са/ , та да попитам някой компетентен ако има. След пролетния относителен бум на заразени, през лятото някак нещата утихнаха. Джитках ме си на море, на многохилядни протести, на забави и сватби и като че ли ситуацията изглеждаше овладяна. От края на октомври и началото на ноември, буквално ситуацията излезе извън контрол. И забележете- възрастовата граница падна рязко. Болниците са пълни с млади хора. Знам го от първа ръка. Статистиката също го показва. Ясно е, че това е някаква мутация. Та чудно ми е как този вирус се скри за няколко месеца , мутира си тихичко и изведнъж с пълна сила подкара и младите ? Защо си мисля, че тоя "ъпдейт" няма как да се случи точно така ? Не знам - затова питам.
А на тези, които неглижират нещата  /чета много такива постове/, само ще им кажа, че това не е никакъв обикновен грип. Скоро някои ще го разберат по трудния начин. Неизбежно е. Дано се намери легълце и апаратче за тях. Със супичка и аспиринче няма да стане. Вервайте ми ! Дъщеря ми беше една от вас. Още кръвта и е на сироп. Не плаша, просто ви информирам - а вие си знаете.

Та намериха се и хора, които вместо да изкажат съпричастие , назидателно ми обясняват как дори и в биологията за 8 клас пишело, че вирусите не се повлиявали от антибиотик. Та на тия мангъровци ще им кажа следното. И на децата от четвърти клас вече им стана ясно, че средно тежките и тежките протичания на ковид в 99,9 % от случаите са свързани с тежки пневмонии. Те са тези, които водят до тежка дихателна недостатъчност. Там е ролята на антибиотика, не като профилактика. А пневмония се лекува с антибиотик. Тук е ролята и на тъпанарите измислили протоколите. Когато се хване в самото начало развитието на пневмонията без да си седиш 3-4 дни в къщи и си палиш свещи - нещата се овладяват сравнително по-лесно. А най-добре началната фаза се диагностицира със скенер - не с рентген. При нашия случай рентгена не показа нищо и не само при нас.. И дори и да си с нормална сатурация, пневмонията се развива скорострелно и за часове започваш да не можеш да дишаш. Но пари за скенер няма-има милиарди за самолети и кораби. Та на тия с биологията от 8 клас /явно са им толкова пресни познанията защото им е бил последния/ им пожелавам, като ги изтресе пневмонията да ги лекуват с отвара от банкянски тикви не с антибиотик. Толкова за мангъровците. Който разбрал , разбрал. Явно и лекарите в ковид отделенията не са учили биология за 8 - ми клас. Явно точно толкова разбират и тия, които пишат протоколите. Мисля, че и достатъчно просто го написах, за да бъда разбран и от осмокласници. Бъдете здрави и се пазете !

FELDMARSCHALL

23 November 2020, 13:01:27 #258 Last Edit: 23 November 2020, 13:06:14 by FELDMARSCHALL
Млад лекар на 35г. загуби битката с коронавируса, две дечица останаха сирачета

https://www.plovdiv24.bg/novini/plovdiv/Mlad-lekar-zagubi-bitkata-s-koronavirusa-dve-dechica-ostanaha-siracheta-1023946

Наистина на такива нищожества като пасков-плясков, дето даже се водят и лекари (макар и ветеринарен) трябва да им се резне гръцмуля показно !

https://www.facebook.com/paskov.plamen
Хранете го тука тоя урод, аз вече го направих. Има и други групи/профили на негово име - като му напишете имената в търсачката на фейсбук. Не го оставяйте на мира тоя подчовек !

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 23 November 2020, 13:01:27Наистина на такива нищожества като пасков-плясков, дето даже се водят и лекари (макар и ветеринарен) трябва да им се резне гръцмуля показно !

Комунизма е болест. Може и бой  с дрянова тояга.

Panzerfaust

Явно пак ще затваряме всичко...

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 24 November 2020, 00:11:39Явно пак ще затваряме всичко...
Ами няма друг начин.

Лина

Сложно е, като цяло си мисля, че трябва да се затворят само градините и училищата, но ако се направи така какво ще правят работещите, на които няма кой да им гледа децата........ Като се затвори всичко бизнеса започва да извива ръцете на държавата, а доколко е гарантиран дохода на работника не е много ясно.
Нашата е надута гайда, като нямаме кредите, заеми.. Но предполагам, че ще въведат същите мерки както преди, да се отложат плащанията по кредитите.

Най – екстравагантния вариант, които ми хрумва е всеки месец първите десет дни да са тотална карантина и така до април. Другите двадесет и няколко дни бизнеса и училищата да работят, ама сигурно е много сложно.

FELDMARSCHALL

Искате ли да организираме група във фейсбук анти-пасков и да му докладваме профила и страницата, че разпространява лъжи, манипулации и псевдо-научни твърдения, с които застрашава здравето и живота на милиони българи ? Знаете, че ако се съберат достатъчно докладвания на профила му/страницата, той ще бъде изтрит от администрацията на фейсбук, която отговаря за България.

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 25 November 2020, 00:34:53Искате ли да организираме група във фейсбук анти-пасков и да му докладваме профила и страницата, че разпространява лъжи, манипулации и псевдо-научни твърдения, с които застрашава здравето и живота на милиони българи ? Знаете, че ако се съберат достатъчно докладвания на профила му/страницата, той ще бъде изтрит от администрацията на фейсбук, която отговаря за България.
Той има много профили. Освен това цяла група да се занимава с тоя идиот не си струва . Може би група, която да се занимава със всички такива  измамници по има смисъл .

Шишман

Ужасен съм : мисля за огромната погнуса, която изпитвам ? Изпитвам към медии, журналисти и хора, които днес са остриета на праведното възмущение от колабиралата система, а до вчера се подиграваха с лекарите? Айде,да ви е.м. те нема нужда. Помните ли колко беше весело когато една журналистка разпердушини професор Мутафчийски, и го направи за смях за репликата му, че сме щели да умираме яко, а? Голям смях е и сега. Чудя се кога брат ми ще ми поиска пари да си плаща вноските за апартамента. Понеже като затворят и е до тука. Пари, които няма да ми върне скоро и т.н.

Шишман

НЕ ЗНАМ ДАЛИ Е ИСТИНА ИЛИ МЕНТЕ - ФЕЙК , НО СИ Е БАШ ТАКА.     

Шишман

Явор Дачков

"Съществува силно лоби срещу ваксините, които идват извън Европейския съюз. Но това е животът, вече сме свикнали с него", каза Петер Сийярто в интервю за телевизионния канал "Русия-24" в петък.
На въпроса дали Европейският съюз оказва политически натиск на Унгария, за да се откаже от руската ваксина "Спутник V", Сиярто отговори, че ръководството на страната ще действа в интерес на своите граждани, въпреки натиска. ,,Много пъти сме показвали, че никое лоби не може да ни накара да не поставяме на първо място интересите на унгарците", каза той. ,,Нашият подход е много прост: ако ваксината е безопасна, ще позволим нейната употреба и ваксинацията в Унгария ще бъде доброволна и безплатна", добави унгарският външен министър."

FELDMARSCHALL

Ми като други не я искат да си я бият в техните дупета руската вакЦина, нали те са вся и всьо най-добри във всичко, 150млн. население има Русия, така че за какво им е да изнасят, а и нали другаря Путин гарантира 100% ефективност на "Спутник", така че къде е проблема ? Или може би че няма да могат да си напълнят гушите отново руските олигарси като я продават на страните от ЕС или други части на света. Що не я предложат и на техните приятели от Китай дето са 1милиард и 500млн., т.е. пазар необятен, да видим как ще реагират наследниците на Мао. :judge:

Лина

Кадафи може да го е казал, дори да го е мислил на 100%. Все пак в Африка са свикнали да се борят със всякакви болести, основно вирусни чийто божествен произход търсят, тъй като са неграмотни, тотално. Честно казано там ковид-19 не вярвам да е такъв хит както в останалия свят по споменатата вече причина, че са свикнали със всякакви епидемии през 5-6 години. 
Той тогава е говорил за вируси, които са с доказан естествен произход, включително и СПИН-а.
Казаното тогава сега може и да е вярно, но тогава не е било.