• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

30 November 2020, 10:41:22

Login with username, password and session length

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 18283
  • Total Topics: 1298
  • Online Today: 76
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 47
Total: 47

Корона вирусът

Started by Шишман, 11 March 2020, 22:26:19

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FELDMARSCHALL

Ха той тоя върл путинист... Ако забележите постовете му до края на март даваше пример с Русия как любимия му вожд не взимал никакви мерки срещу "измисления вирус", че това било измислица на соросоидите, извънземните и т.н., но изведнъж когато любимия му вожд наложи карантина в цяла Русия началото на април, по-строга дори от тази в Италия, изведнъж спря да ги дава за пример. Сега как да се извърти и да каже, че неговия идол се е насрал в гащите... :judge:
Може да звучи грубо, но на тип като тоя наистина заслужава някой от семейството му да почине от вируса, обаче той да остане жив за да види последиците от неговото малоумно поведение и неспазването на никакви мерки.

Шишман

15 November 2020, 09:30:45 #241 Last Edit: 15 November 2020, 09:33:22 by Шишман
Quote from: FELDMARSCHALL on 15 November 2020, 03:52:09Ха той тоя върл путинист... Ако забележите постовете му до края на март даваше пример с Русия как любимия му вожд не взимал никакви мерки срещу "измисления вирус", че това било измислица на соросоидите, извънземните и т.н., но изведнъж когато любимия му вожд наложи карантина в цяла Русия началото на април, по-строга дори от тази в Италия, изведнъж спря да ги дава за пример. Сега как да се извърти и да каже, че неговия идол се е насрал в гащите... :judge:
Може да звучи грубо, но на тип като тоя наистина заслужава някой от семейството му да почине от вируса, обаче той да остане жив за да види последиците от неговото малоумно поведение и неспазването на никакви мерки.
Пълен ненормалник е тоя и нагъл. А сега квичи, като прасе. Комунист ! То това е един от профилите му има поне още 3 и с тях квичеше още повече.
Funny Funny x 1 View List

Лина

Честно казано според мен този ,,зелен коридор" за хора над 65г. е пълна глупост. Днеска в 16.30 поне 50-60 човека влязохме да пазаруваме в едни по-голям магазин заедно и  разбира се влизайки там все още имаше стари хора, които си продължаха да мерят коридорите между щандовете най - спокойно. Отделно си ходят да пазаруват и през другото време, кой може да различи 59 от 66г. изобщо? Не знам кой велик ум го е измислил това, но ми се струва глупаво.

Всъщност има и по-тъпи идеи от тази, например на някой може да му хрумне, че и в плод-зеленчука може да се продават лекарства, които са без рецепта. Много ценно ноу-хау в борбата в вируса, много. Просто сме големи новатори.

FELDMARSCHALL

Plamen Darak
14 ноември в 16:03 ч.  ·

На мен нали все ми ги ражда главата  едни конспиративни /които в последствие се оказва че не са/ , та да попитам някой компетентен ако има. След пролетния относителен бум на заразени, през лятото някак нещата утихнаха. Джитках ме си на море, на многохилядни протести, на забави и сватби и като че ли ситуацията изглеждаше овладяна. От края на октомври и началото на ноември, буквално ситуацията излезе извън контрол. И забележете- възрастовата граница падна рязко. Болниците са пълни с млади хора. Знам го от първа ръка. Статистиката също го показва. Ясно е, че това е някаква мутация. Та чудно ми е как този вирус се скри за няколко месеца , мутира си тихичко и изведнъж с пълна сила подкара и младите ? Защо си мисля, че тоя "ъпдейт" няма как да се случи точно така ? Не знам - затова питам.
А на тези, които неглижират нещата  /чета много такива постове/, само ще им кажа, че това не е никакъв обикновен грип. Скоро някои ще го разберат по трудния начин. Неизбежно е. Дано се намери легълце и апаратче за тях. Със супичка и аспиринче няма да стане. Вервайте ми ! Дъщеря ми беше една от вас. Още кръвта и е на сироп. Не плаша, просто ви информирам - а вие си знаете.
-----------------------------------------------------
Хахаха, тоя наистина е мега КРЕТЕН ! :judge:
Добре че дъщеря му е лекар и като се е разболяла го е убедила наистина от какво е болна и му е вденала в простата бетонна путинистка ТИКВА, че такъв вирус има и той убива много повече от "обикновеното сезонно грипче". Не, наистина на такива индивиди заслужават да им се случи най-лошото и да измрат всичките им близки, а те да гледат отстрани безпомощно, като накрая и те си заминат - естествен отбор както се казва. Лошото е само, че вируса не подбира, ако можеха да се разболяват и умират САМО невярващите щеше да е най-добре.

Шишман

Той тоя е и доста нагъл. Цяла пролет стеняше срещу карантина и искаше да излиза на  вънка .

FELDMARSCHALL

Тоя в листа ти от приятели ли е или си го отписал вече с няколкото му профила ? :laugh:
Гледам че живее в София, а лошото е че дъщеря му въпреки че е лекар също не е вярвала преди да се разболее. Абе байганьовска работа...
То най-смешното е че всички русофили-путинисти са и фенове на Мангъров, някои отричат вируса, други викат че е безобиден, ама като чуха че Путин обявил вече 2 готови ваксини почнаха да хвалят до небесата и сигурно ще са първите дето ще си хакнат руската ваксина (Спутник 5) в дупетата, като същевременно ще трябва да разяснят противоречието защо ще се ваксинират за нещо, което твърдят че не съществува. :judge:
Ама нали щом идола им таварищ Путя им е казал, че трябва да се ваксинират, всички ще слушат и изпълняват. :aha:

Шишман

Относно вируса в Испания
Не ич не е ненормална, ама ич.

Добринка Ангел Баева

Заразата е в отстъпление, защото са спрели въздушните атаки с отрови, предизвикващи симптомите на Ковид-19! Толкова е просто и логично!!!

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 17 November 2020, 20:56:04Тоя в листа ти от приятели ли е или си го отписал вече с няколкото му профила ? :laugh:
Гледам че живее в София, а лошото е че дъщеря му въпреки че е лекар също не е вярвала преди да се разболее. Абе байганьовска работа...

Не , тоя ме блокира, но го следя от един от профилите ми. 3а мене байганьовската работа е по различна и Бай Ганьо не е глупак и не вярва на лудите анархо - комунисти

Шишман

Димитър Димитров

КОРОНА КЮЧЕК А ТАКАААА.
НЯМА ДРУГ НАЧИН
Заразата ще е в отстъпление, само ако спрем въздушните атаки със самолети, пръскащи специални отрови, предизвикващи симптомите на Ковид-19! И освен това незабавно трябва да се премахнат антените на 5G мрежата, които са другият начин за разпространение на вируса. Зад цялата тая работа седи световното тайно правителство и Бил Гейтс и НЛО, то е ясно. Толкова е просто и логично за разбиране!!
п.п.
хапчетата, къде са айде ще си лягам.Да не съм овца а ?

FELDMARSCHALL

И аз смятам конспиролозите за доста вредни същества. Имаше един такъв и във форума, който нещо се разсърди и си фръцна дупето обявявайки, че няма да пише повече тук (беше през август).
Кой ще пръска отгоре ей така, нали всички дишаме един и същ въздух, а политиците от най-високо ниво не ходят със скафандри и те ще се изпонатровят, вкл. и Задкулисието - всички сме смъртни както се казва - от президента или човек от Задкулисието на света до последния клошар.
Иначе моята теория е че наистина е пипано по тоя вирус за да е толкова устойчив при различни условия, температури и климат и т.н. за разликата от всички останали вируси, които върлуват през есенно-зимния сезон но изчезват с покачването на температурите през късната пролет. Според мен са правени някакви опити/експерименти в китайски лаборатории и е бил изпуснат, откъдето стана цялата беля за света. :huh:

Шишман

18 November 2020, 09:30:03 #250 Last Edit: 18 November 2020, 09:32:10 by Шишман
То има 2-а вида конспиративни теории , умни и ненормални. Като ненормалните са над 95%.
А вируса, може и нарочно да е пуснат . Не се знае.

FELDMARSCHALL

Тоя нещастник пламен пасков тотално е изтрещял. Погледнете му канала и особено последните видеа - https://www.youtube.com/user/plamen1965/videos
По-вреден е дори от мангъров, щото много зомбита го гледат и му вярват на глупостите. Сега облъчва за "измисления вирус", пак някакви конспиративни щуротии в малоумната му кратуна, а колко хора му се връзват на акъла (дето го няма), направо е страшно.
Преди няколко седмици мангъров изял шамар на улицата от една по-едричка жена лекар, ама тоя урод пасков заслужава нещо много по-лошо от един шамар. А после да влезе в затвора с дълга присъда !

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 19 November 2020, 20:32:45Тоя нещастник пламен пасков
Жалко че за сега  не сме организирани. Ако бяхме тоя щеше да остане  без зъби .

Шишман

ПОНЕЖЕ НЯКОИ НЕ ВЯРВАТ В ТЕОРИИТЕ ЗА СВЕТОВНА КОНСПИРАЦИЯ
Освен руска има и китайска ваксина , но не и за Западна Европа  и запада. Ние ще чакаме, мреме и обедняваме, докато западните мулти национални компании измислят своя ваксина . Иначе как ще забогатяват ?Някои обаче са по-независими от нас и се лекуват с тъпите руски ваксини.

А ги уважавах, страшно много уважавах южнокорейците. Дисциплинирана и високотехнологична нация, верен партньор на нашите приятели от Вашингтон. Как бе, как можахте да закупите руската ваксина ? Че на всичко отгоре ще започнете и да я произвеждате и разпространявате. Омерзен съм ! Това е нож в гърба на целия демократичен свят. Ако бяхте истински демократи, като нас, щяхте да мрете, но в никакъв случай руска ваксина.

Шишман

ПОЧНЕТЕ ЛИ ДА БЪЛНУВАТЕ - ЛОШО

Plamen Darak
 Гъстата кръв едно, че натоварва сърцето поради трудната и циркулация не снабдява с необходимия кислород в мозъка. От там са и халюцинациите. Дъщеря ми казва, че много моменти и се губят ... бели петна. А в болницата също има много хора, които изпадат в истерия и халюцинации. Но това няма кой да ви го каже.

🡱 🡳