• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

14 December 2019, 05:48:04

Login with username, password and session length

Theme Selector

Members
  • Total Members: 55
  • Latest: dhp
Stats
  • Total Posts: 11078
  • Total Topics: 1192
  • Online Today: 28
  • Online Ever: 322
  • (05 December 2019, 07:02:22)
Users Online
Users: 0
Guests: 28
Total: 28

• Тема посветена на МЕНЕ 1 0 5 1

Тема посветена на МЕНЕ

Started by Шишман, 15 November 2019, 11:56:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

15 November 2019, 11:56:21 Last Edit: 15 November 2019, 11:58:04 by Шишман
Понеже някои смятат че ме познават и съм бил: такъв, онакъф, пропаднал, нереализирал се и т.н.
Забележка: нека админа на форума изтрие темата, ако прецени че не е за този форум.
Нямаше вече защо да се крия, затова показвам истинската си същност - евреин съм, агент на евреите !На първо място осъзнах тоя факт, защото съм грозен, тъп и мързелив, не съм се реализирал в живота и съм слаб психически. А днес, сериозно казвам, пиейки кафе с един клиент нарочен да му обера парите за кокаин( понеже се занимавам и с това ), в заведението видях 7 човека, които явно бяха евреи мои земляци; говореха иврит, споменаха няколко пъти Израел, бяха доста стари и разкривени, но това ги правеше готини и положителни. И да не знаех, че са ми сънародници,то се виждаше от космоса: накрая когато получиха сметката единият 5 минути се взира в нея мърморейки, а другите в това време гледаха в различни посоки - така разбрах че са свои. Разузнавачи, като мене. Как да не ги обичам после, нали сме една кръв. А аз не седнах с тях, защото хем съм под прикритие, хем трябваше да продавам от това белото .
Шалом.

Тия ми дрехи са прикритие за дейността ми. Даже повечето облечени така сме агенти на ЦИОН.

Panzerfaust

Мишок, мисля че започваш да се движиш по обичайната си плоскост, а тя не те води до добро.

Първо, като цяло, никой не се интересува особено от тебе. Ако сега се случва някой да ти отправи личностни нападки, е защото имаш достатъчно конфликтно минало по форумите и по-специално този (старият форум, естествено).

Второ, виждаш, че никой не ти прави проблеми да си публикуваш нещата. Пиши си ги и не влизай в разпри.

А темата я заключвам!