• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

24 September 2020, 07:36:53

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11492 Posts

Шишман
3255 Posts

Лина
563 Posts

Panzerfaust
533 Posts

Long time ago
503 Posts

Theme Select

Members
Stats
  • Total Posts: 17299
  • Total Topics: 1284
  • Online Today: 57
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 34
Total: 35

Истината за демокрацията

Started by Шишман, 14 November 2019, 18:12:09

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Ето я и тука истината за демокрацията

Шишман

Е има и портокали, ананаси, грейпфрути и така.

Хубаво, де, кажете ми откровено, освен постоянното бананоподаване, какво положително се случи на България за 30 г.?
Извинявам се, можем да си говорим свободно, но само ако спазваме стандартите на... майната си.

Шишман

Шишман

Каракачаноф яко се изложи с тази торба на БИЛЛА. Напоследък обаче има здрава Фейсбук кампания срещу него.

Шишман

Шишман

КАКТО Е ТРЪГНАЛО,..... някой ологарх ще забогатее честно и от това

Long time ago

Демокрацията се оказала същото като бюрокрацията, само че демо.

Шишман

То това пробвали ли са го на хора ?

Шишман

ПОСЛЕ МИ ГОВОРЕТЕ ЧЕ БОГАТИТЕ БИЛИ УМНИ
Май е точно обратното, ама са и луди.

Long time ago

11 April 2020, 17:03:46 #24 Last Edit: 11 April 2020, 17:08:46 by Long time ago
Quote from: Шишман on 20 March 2020, 17:01:29 ПОСЛЕ МИ ГОВОРЕТЕ ЧЕ БОГАТИТЕ БИЛИ УМНИ
Май е точно обратното, ама са и луди.

Toзи на снимката пращаше лекари още през 2007 година да купуват гласове за него на местни избори 2007 г.
Понеже работеха в негова сграда в поликлиниката. Познат лекар ми предложи да гласувам за Марешки срещу пари. Не можех да повярвам на такъв фарс. Само го погледнах с огорчение и отминах.

/Ако съм го споделял и друг път във форума, моля за извинение/
---------
Колкото до демокрацията виждаме как един вирус е на път да я унищожи. Колко лъжлива система. Колкото и капитализма.

Шишман

Едно от лицата на великата демокрация

Yavor Dachkov
48 минути ·

dnes.dir.bg: "Преди две седмици съпругът на Жени Калканджиева също беше задържан за нанасяне на побой на друг съсед. Стефан Манов-Тачо беше пуснат на свобода срещу 5 000 лева гаранция. "Грозната случка с побоя над мъжа ми се случи на Разпети петък. Събрахме подписка. 80% от живущите в блока се подписаха, защото искаме г-жа Калканджиева и семейството ѝ да се изнесат", каза Виолета Захариева, която е съпруга на пребития от Тачо мъж. Тя показа запис на телефона си, от който се чува, че от дома на Калканджиева денонощно се носи силна музика. "Кънти кварталът от тази музика, не просто в кооперацията да се чува. Скандалите са всеки ден. Будят ни всеки ден, Калканджиева крещи по стълбите", допълни съседката."

Long time ago

Quote from: Шишман on 07 May 2020, 10:31:36Едно от лицата на великата демокрация

Yavor Dachkov
48 минути ·

dnes.dir.bg: "Преди две седмици съпругът на Жени Калканджиева също беше задържан за нанасяне на побой на друг съсед. Стефан Манов-Тачо беше пуснат на свобода срещу 5 000 лева гаранция. "Грозната случка с побоя над мъжа ми се случи на Разпети петък. Събрахме подписка. 80% от живущите в блока се подписаха, защото искаме г-жа Калканджиева и семейството ѝ да се изнесат", каза Виолета Захариева, която е съпруга на пребития от Тачо мъж. Тя показа запис на телефона си, от който се чува, че от дома на Калканджиева денонощно се носи силна музика. "Кънти кварталът от тази музика, не просто в кооперацията да се чува. Скандалите са всеки ден. Будят ни всеки ден, Калканджиева крещи по стълбите", допълни съседката."
Такива са. Искат да се показват и да привличат внимание. Нямат възпитание, нито нещо стойностно може да чуеш от такива. Такива са публичните личности на демокрацията. 95 % омръзнали и неприятни от екрана.
Agree Agree x 1 View List

Шишман

Quote from: Long time ago on 07 May 2020, 11:22:34Такива са. Искат да се показват и да привличат внимание. Нямат възпитание, нито нещо стойностно може да чуеш от такива. Такива са публичните личности на демокрацията. 95 % омръзнали и неприятни от екрана.
Кошмар, досадни, ненормални и неприятни.

Panzerfaust

07 May 2020, 14:12:39 #28 Last Edit: 07 May 2020, 16:19:28 by Hatshepsut Reason: Добавено името на клипа.
Ето видео, на който му е интересно да види от свинщините на "шестата в света" и компания.
Иначе не знам какво общо има това с темата за демокрацията, защото борците и мутресите са продукт на спортните училища на комунизма и каналите за дрога на ДС, но карай...

Задържаха Жени Калканджиева

Шишман

Продукти на демокрацията и тази и тя.