• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

13 December 2019, 19:19:42

Login with username, password and session length

Theme Selector

Members
  • Total Members: 55
  • Latest: dhp
Stats
  • Total Posts: 11077
  • Total Topics: 1192
  • Online Today: 47
  • Online Ever: 322
  • (05 December 2019, 07:02:22)
Users Online
Users: 1
Guests: 25
Total: 26

Видове изтрещяли спасители на родината народа и т.н.

Started by Шишман, 04 December 2019, 10:59:59

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Започвам 
БНО Шипка и лидерът им  Валтер Калашников
Стават все по абсурдни, смешни и ненормални. Имат вече някакви планове за евакуация при апокалипсис и не спират да говорят глупост след глупост.
Лидерът им се нарекъл Валтер Калашников, ама не е на 10 или 12 г. , а над 60-те.
Спасителите на родината стават все по-ненормални и откачени.
Но всеки от тях ще ви попита сякаш има власт от някъде : какво направи ти за България- все едно той е направил много. Именно заради такива откачени, нагли , нахални и самоназначили се : не може да се появят нормални организации и хора.

Шишман

Представям ви - Антон Олег Лашев, напълно изтрещял и крайно досаден.

Слушам ги започват добре: колко важно е учението на Дънов! Ха-ха. Да са ни честити тези спасители. Ще ни спасят да знаете.

Шишман

Ето го им поредният, някой си Стефан Калайджиев.
Пламен Пасков се явява нещо като началник на тези откачалки

Ето и коментарите под видеото
-Konstantin Stefanov
преди 6 дни (редактиран)
Объркан човек...фантазьор...греши  и това е смешната му и направо казано анти-християнска реклама за величието на "духовното" (в кавички) лице Петър Дънов и анти-христкото предложение, учението пропагандирано от този човек(Петър Дънов) да бъде приоритетно следвано...а иначе истината е, че благодарение единствено и само на Православието все още съществуваме като нация и въобще като държава и само в тази посока трябва да се насочват усилия (лични и обществени)за укрепване и поддръжка ...
 -

Шишман

Отново за военният съюз, който е и БНО Шипка.
Вижте какви изтрещели обръщения правят. Все едно са секта, което пък показва от къде ги направляват и не е Русия, от другата страна е. Интересно защо никой не ги закача ? Та това са си пара-военни формирования, което е забранено от законите.
ВСИЧКИ НОВИ КАНДИДАТИ ОТ СТРАНАТА СЪЩО ДА ИМАТ ГОТОВНОСТ ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯТ ЗА ДА ГИ ОБУЧИМ КАК ДА СЕ ИЗТЕГЛЯТ ЗАЕДНО СЪС СВОИТЕ СЕМЕЙСТВА В ЗАЩИТЕНАТА ЗОНА ПОД НАША ОХРАНА, -ПРИ ВЪЗНИКВАНЕТО НА ВСЯКАКВИ МАЩАБНИ КРИЗИ И БЕДСТВИЯ. ЗАПИСВАНЕТО ЗА УЧАСТИЕ ЗАПОЧВА ОТ ТОЗИ МОМЕНТ НА BGMilitaryUnion@gmail.com

Шишман

10 December 2019, 10:12:30 #4 Last Edit: 10 December 2019, 13:33:53 by Hatshepsut Reason: Корекция на линка
Откачалки  мания за величие.
Както са се събрали, да можеше да ги приберат на лечение, нямаше да е зле.

Лина

Отдавна имам интерес към Пасков и дори искам да отида на някоя от техните сбирки, но  все не ми стига времето.
Адмирации към Антон Лашев, Пламен Пасков, Стефан Калайджиев, проф.Орлин Борисов.
Интересен поглед към науката и духовното, ако може без русофилщина!
Не споделям обидите на т. нар. Шишман към хората от клиповете и не бива да се забравя, че той  не е българин и мнението му за нас българите е без всякакво значение.

Шишман

Quote from: Лина on 11 December 2019, 15:41:33Отдавна имам интерес към Пасков и дори искам да отида на някоя от техните сбирки, но  все не ми стига времето.
Адмирации към Антон Лашев, Пламен Пасков, Стефан Калайджиев, проф.Орлин Борисов.
Интересен поглед към науката и духовното, ако може без русофилщина!
Не споделям обидите на т. нар. Шишман към хората от клиповете и не бива да се забравя, че той  не е българин и мнението му за нас българите е без всякакво значение.

Другарят Пасков е заклет комунист и русофил. Иди на събиранията му щом искаш. Колкото до това дали съм българин или не : не определяш ти и слава на Бога. Щеше да изкараш :комуниста - руско мекере Пасков българин номер едно на всички времена. Като научиш поне 10% от това, което знам аз за българската ни народност, тогава може да даваш някакви мнения по въпроса. Лека вечер

Шишман

Лина специално за тебе среща на :
Костадин Костадинов и Пламен Пасков - открита среща в Димитровград

Panzerfaust

Пламен Пасков е един объркан човечец. Иначе поне не е злобен, за разлика от онова недоразумение Костадин Костадинов.
В кабинета си държи портрет на Сталин (точно над рамото му):

Освен на Сталин, има портрети на Путин, цар Борис ІІІ, Левски и множество икони. Жалка шизофренна история...

Шишман

Той Пасков,не е един объркан  човечец. Опасен гад е според мене.  Постоянно дава акъл, но никога не обсъжда с никого нищо. Освен това винаги търси политическата изгода. И естествено винаги народа му е виновен.

Hatshepsut

Между другото, Пламен Пасков е бил активен член на стария форум, дори е бил и модератор  :whistle:
Това вече няма да се повтори, разбира се.

Шишман

Quote from: Hatshepsut on Today at 07:12:29Между другото, Пламен Пасков е бил активен член на стария форум, дори е бил и модератор  :whistle:
Това вече няма да се повтори, разбира се.
Това го знам. Александър Ресиловски, който е един друг спасител на родината също беше в старият форум и даже беше и модератор или администратор. а него по-нататъка ще пиша.
Обаче пак добре че Антон Олег Лашев не е бил модератор или администратор в старият форум, защото е наистина много луд.