• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

21 October 2020, 10:39:29

Login with username, password and session length

Theme Selector

Members
  • Total Members: 105
  • Latest: StoyanN
Stats
  • Total Posts: 17727
  • Total Topics: 1287
  • Online Today: 62
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 37
Total: 38

Православни мъдрости

Started by Шишман, 21 September 2019, 12:12:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Шишман

Шишман

17 September 2020, 17:02:01 #571 Last Edit: 17 September 2020, 17:41:16 by Hatshepsut

Шишман

Шишман

Шишман

Шишман

Шишман

Шишман

Шишман

Шишман

19 September 2020, 21:43:47 #579 Last Edit: 19 September 2020, 22:31:40 by Hatshepsut

Шишман

НИКОЙ НЕ СЕ Е ВРЪЩАЛ ОТ ОНЯ СВЯТ  ЛИ ? ДА АМА ИМА И ВЪРНАЛИ СЕ !
"В България през 30-те години на настоящето 20-то столетие произлязъл следния забележителен случай. Загинал 14-годишен младеж. Когато го опявали той изведнъж станал от гроба и започнал безутешно да плаче. Уплашените от начало роднини тогава се изправили да го успокояват, а когато накрая, след дълги старания, това им се отдало започнали да го разпитват за причината на такъв безутешен плач и той им разказал следното :
"Когато умрях веднага попаднах в местата където се мъчат грешниците. Какви страшни лица имаше у тях - не мога да забравя никога, а мъката им не съм в състояние да опиша! Това е толкова ужасно, че човек не може изобщо да си го въобрази!
После ме заведоха в райските обители и аз видях Пречистата Божия Майка как се моли за грешниците и за целия свят. Лицето Й, блестящо с дивна красота, било измъчено, сълзи като дъжд се стичали по него. Виждайки ме, Тя каза: "ти няма да останеш тук, а ще се върнеш на земята при хората. Кажи им че са Ме измъчили с греховете си: Аз не съм в сила повече да се моля за тях, изнемогвам.. Нека Ме съжалят"

Шишман

Шишман

Шишман

Шишман

🡱 🡳