• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

07 August 2020, 00:26:25

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11127 Posts

Шишман
2925 Posts

Лина
511 Posts

Panzerfaust
506 Posts

Long time ago
502 Posts

Theme Select

thumbnail

Recent

Members
Stats
  • Total Posts: 16459
  • Total Topics: 1275
  • Online Today: 32
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 20
Total: 20

За САЩ и запада, такива каквито са

Started by Шишман, 13 September 2019, 10:00:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Лина пак си написала куп глупости. Тактиката с лошите руснаци отдавна е досадна и изчерпана. А и да ти кажа аз не съм русофил. :mad:

Шишман

Баш така си е.

Петър Волгин

Тази книга на Стиглиц също заслужава да бъде прочетена. Ето само няколко изречения от нея "В Америка да се родиш в правилното семейство и да израснеш в правилния квартал все повече стават най-важните фактори за постигане на успех в живота. Американската мечта за равенство на възможностите е мит -житейските перспективи на младите американци зависят от дохода и образованието на родителите им повече, отколкото в почти всяка друга напреднала държава. Аз казвам на моите студенти, че те имат да вземат едно важно решение в живота си - да си изберат правилните родители. Ако сбъркат, перспективите им може да са мрачни"

Panzerfaust

Глупостите на еврейчето Стиглиц. Много ясно, че е важно да си от богато семейство по принцип. Обаче точно в САЩ можеш да станеш богат от всичко.
Рапърът негър Кание Уест в какво семейство се е родил, че вече има състояние от 3,15 милиарда долара? https://www.monitor.bg/bg/a/view/kanie-uest-stana-miliarder-198582
А боксьорът негър Флойд Мейуедър от какво семейство е, че е милиардер? https://www.sportlive.bg/sport/boxing/pobedata-nad-makgregyr-napravi-mejuedyr-miliarder-630075.html
Аз пък имам приятели, които за 15 години в САЩ станаха милионери.

Лина

Quote from: Шишман on 31 July 2020, 09:47:18Лина пак си написала куп глупости. Тактиката с лошите руснаци отдавна е досадна и изчерпана. А и да ти кажа аз не съм русофил. :mad:

Много добре, а какво си написал: цяла тема за ,,САЩ и ЗЕ, такива каквито са" в твоите лични представи, които са изцяло лоши. Ами аз не съм съгласна с представите ти. Въпреки всичко лошо, което можем да напишем света е такъв какъвто е и имаме тази цивилизация днес със всичките и + и – благодарение на европейците. Това са фактите.
Ти си този, които няма какво да напише адекватно от момента, в които излезеш от политиката. А  не се ограничаваш само с политиката на европейските държави и САЩ.

Шишман

01 August 2020, 11:43:16 #109 Last Edit: 01 August 2020, 11:48:34 by Шишман
Quote from: Panzerfaust on 31 July 2020, 22:12:12Глупостите на еврейчето Стиглиц. Много ясно, че е важно да си от богато семейство по принцип. Обаче точно в САЩ можеш да станеш богат от всичко.
Рапърът негър Кание Уест в какво семейство се е родил, че вече има състояние от 3,15 милиарда долара? https://www.monitor.bg/bg/a/view/kanie-uest-stana-miliarder-198582
А боксьорът негър Флойд Мейуедър от какво семейство е, че е милиардер? https://www.sportlive.bg/sport/boxing/pobedata-nad-makgregyr-napravi-mejuedyr-miliarder-630075.html
Аз пък имам приятели, които за 15 години в САЩ станаха милионери.
Винаги има изключения ама са малко. В Италия например по принцип хората , нямат големи шансове. Помня възможностите на 90-те г. у нас, тука почти никога не са ги имали.

Panzerfaust

Quote from: Шишман on 01 August 2020, 11:43:16Винаги има изключения ама са малко. В Италия например по принцип хората , нямат големи шансове. Помня възможностите на 90-те г. у нас, тука почти никога не са ги имали.
Италия и изобщо Европа никога не са имали възможностите на САЩ. Те самите италианци емигрират масово в САЩ за по-добър живот.
Дори и в момента емигрират европейци от Западна Европа, вкл. и от Германия. В САЩ се правят много пари, ако имаш някакви търговски качества. Такива еврейчета като Стиглиц и Чомски реват колко е лошо в Америка, но си седят в университетите ръсят мозък на глупаците и си кютат - и те са много богати. Никой не им пречи и няма да ги спре да отидат в някоя "по-нормална" страна като Хондурас или Гватемала примерно, но нещо не искат. :mad:
А идиотът Волгин е ясен...
Agree Agree x 1 View List

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 01 August 2020, 14:58:59Италия и изобщо Европа никога не са имали възможностите на САЩ. Те самите италианци емигрират масово в САЩ за по-добър живот.
Дори и в момента емигрират европейци от Западна Европа, вкл. и от Германия. В САЩ се правят много пари, ако имаш някакви търговски качества. Такива еврейчета като Стиглиц и Чомски реват колко е лошо в Америка, но си седят в университетите ръсят мозък на глупаците и си кютат - и те са много богати. Никой не им пречи и няма да ги спре да отидат в някоя "по-нормална" страна като Хондурас или Гватемала примерно, но нещо не искат. :mad:
А идиотът Волгин е ясен...
Добре е да понаваш нещата , като коментираш. Италианците емигрират в Австралия масово не в САЩ. Може би на тия еврейчета просто им пука за страната им. Там обаче ако от малък не си научен си оставаш никой и така.

Panzerfaust

Quote from: Шишман on 01 August 2020, 17:48:08Добре е да понаваш нещата , като коментираш. Италианците емигрират в Австралия масово не в САЩ. Може би на тия еврейчета просто им пука за страната им. Там обаче ако от малък не си научен си оставаш никой и така.
В Австралия емиграцията е късна - след 70-те години. В САЩ емигрират от средата на ХІХ век. Италианци емигрират много и към Германия, Франция и Великобритания. А също и към Канада и по-специално Квебек. При всички положения, Италия е по-бедна от тези страни. Европа пък, е по-бедна от САЩ, Канада или Австралия.
На тия еврейчета много се съмнявам да им пука за страната им. Точно Стиглиц и Чомски са много гадни комунисти, от тия дето направиха революцията 1917 г. в Русия.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 02 August 2020, 12:57:16В Австралия емиграцията е късна - след 70-те години. В САЩ емигрират от средата на ХІХ век. Италианци емигрират много и към Германия, Франция и Великобритания. А също и към Канада и по-специално Квебек. При всички положения, Италия е по-бедна от тези страни. Европа пък, е по-бедна от САЩ, Канада или Австралия.
На тия еврейчета много се съмнявам да им пука за страната им. Точно Стиглиц и Чомски са много гадни комунисти, от тия дето направиха революцията 1917 г. в Русия.

Е сега коя година сме а ? Ми не знам дали на тия еврейчета много се съмнявам да им пука за страната им ама и на мене не ми пука за ненормалната им страна.

FELDMARSCHALL

Що се отнася до Флойд Мейуедър, той самия каза през март че ще използва блокажа по света заради коронавируса за да се научи да чете - представяте ли си той е още неграмотен вече на 43г. а е сигурно почти милиардер ?!? :lol:

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 02 August 2020, 19:41:58Що се отнася до Флойд Мейуедър, той самия каза през март че ще използва блокажа по света заради коронавируса за да се научи да чете - представяте ли си той е още неграмотен вече на 43г. а е сигурно почти милиардер ?!? :lol:
В Америка, всеки престъпник и идиот, може да стане богат.

FELDMARSCHALL

Panzerfaust

Quote from: FELDMARSCHALL on 02 August 2020, 23:01:44А в Русия ?
Там само ако е с Путин. Примерно клана Кадирови в Чечня.

Шишман

Тръмп ще спаси света от сатанистите-педофили. Така считат привържениците на движението QAnon и те се увеличават рязко.
QAnon е сложна конспиративна теория, която твърди, че светът се контролира от група сатанисти-педофили, които контролират всички: медии, Холивуд и даже политици като Хилъри Клинтън.

Привържениците на теорията вярват, че Доналд Тръмп с помощта на високопоставени сътрудници на военното разузнаване, публикува скрити послания на анонимни форуми от типа на 4chan, 8chan и други. Движението се е превърнало в култ към Тръмп. За четири месеца неговите последователи са се увеличили със 700%.

https://www.lentata.com/page_18406.html?fbclid=IwAR3PFC1VEkPPYvktUi_z53wlN3tdak5t_SyZCbqsagGdSwi8sFk7CS2E0rc

Лина

Доналд Тръмп с ултиматум на хитовото приложение Tik Tok - китайските собственици на платформата за видеоклипове трябва да я продадат на американска компания, ако искат да работят в Съединените щати.

Според изявлението главният изпълнителен директор на Microsoft Сатя Надела е говорил с Тръмп и ще продължи стремежа си да закупи TikTok в САЩ.

"Microsoft напълно оценява важността на опасенията на президента. Компанията се ангажира да придобие TikTok при условие на пълен преглед на сигурността и осигуряване на подходящи икономически ползи за Съединените щати, включително Министерството на финансите на САЩ", се казва в съобщението.
-------------

Аз не бях чувала за tiktok до този момент, но нова не е важно.
Дали наистина е заплаха за националната сигурност или просто искат да го прилапат, а може и двете, но това са хора, който си постигат целите. Знаят какво искат и как да го постигнат.

Similar topics (1)