• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Other Sections

Welcome to Guest. Please login or sign up.

18 January 2021, 13:31:19

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
12198 Posts

Шишман
4126 Posts

Panzerfaust
653 Posts

Лина
648 Posts

sekirata
264 Posts

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 19297
  • Total Topics: 1318
  • Online Today: 174
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 29
Total: 30

Мнения от facebook.com

Started by Шишман, 09 September 2019, 12:49:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Лина

Quote from: Шишман on 11 November 2020, 14:19:45Нидал Алгафари

Приятели,

прочетох няколко публикации свързани с "ХелпКарма".
Да е вярно само на десет процента е толкова ужасяващо, отвращаващо и подло, че чак не е за вярване. Хора, които са се нагърбили с кауза да променят условията за живот на децата с увреждания, на родителите им, на близките им и да събират от оскъдицата на българите за да си осигуряват разкош е гнусно. Не съм съдник, но вярвам, че всеки спомогнал за това низко деяние, дали било то с протекции или политически чадър, дали се прикривал зад организации и политически проекти е безнравствен, аморален и заслужава, Божият гняв. За такива гнусни утрепки и изчадия, които крадат от мечтата на децата и родителите им, от Човеците отделили от залъка си за да подарят надежда на неравностойните ... трябва да се върне смъртното публично наказание. Даже още по-добре ще бъде да бъдат оковани на някой площад и всеки който мине покрай тях да ги дари с храчката си.

За съжаление продължава негативното развитие на този казус, аз лично съм дарявала през Хелп Карма, за съжаление децата които подкрепях не успяха, по правилата им би трябвало сега родителите им да изберат кампания, която за подкрепят със събраните средства, но кой знае какво ли става с тях.
 "Непрозрачно е и как се управляват и колко са удържаните разходи върху събраните средства. От фондацията твърдят, че те са 5%, но според годишните финансови отчети, цитирани от Би Ти Ви, в отчета за 2019 г. се вижда, че разходите (за заплати и реклама) възлизат на близо 14% от приходите (1.078 млн. лв. от 7.9 млн.). Тази удръжка над официалните 5% очевидно не става със знанието на дарителите."
https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/11/15/4137921_da_dariavam_ili_ne_vuprosi_i_otgovori_po_kazusa_s_help/

ХелпКарма беше страхотна идея, много лесен начин да научиш за това кой има нужда от помощ и да дариш, но тази идея е опорочена.
Sad Sad x 1 View List

Шишман

Бойка Трифонова

САМОЗВАНЦИ ФОКУСНИЦИ
Защо продължаваме да следим речите на президента и пърформансите на доцент Мангъров ??? Защо ?
Бях предизвикана от потребител на Фб и три дни мислих защо ! Ето защо !
Излиза генерал Румен Радев. Казва, че системата е скапана. - Скапана е, съгласна съм. Откак съм се родила - все е скапана . Не се съмнявам в думите му, че е скапана. Слушам го с внимание... - Мутри - вън ! - казва той. Съгласна съм . Откак съм се родила все има мутри. ... Слушам по-нататък. ... Имало било чекмеджета с пари....
А ?
Стига, бе ! Верно ли ?!? Аз съм грамотен човек и освен с пауър пойнт, мога да работя и с Пейнт ! Мога също да вляза и да сложа каквото си искам в което и да било чекмедже и после да го снимам. С прос телефон. Всеки може. Всеки вече може.... Това ли ти е доказателството ?!? Аз очаквам от генерал да излезе с невъобразими доказателства, с фантастични открития, с гранитни факти ! Не с нещо, дето и зарзаватчията от пазара на шосето за Първомай може да спретне ! Нали сте си там във високите кръгове ? Нали си говорите неща, дето не са достижими за нас - простосмъртните ? Нали си генерал, майка му стара, до проста снимка на шкафчета ли се допря за доказателство ?! ? До масова медийна фантасмагория ли опря ?!? Че аз на теб разчитам да имаш информация от най-високо ниво, от най-проверени източници, не да ми показваш снимки от детски лексикон !!! ... Ма те даже и шпионажите ти не се оказаха на ниво - били изрезки от вестници! ... Е, то направо да пукнеш от смях !!! ... А така ми се искаше да излезеш, да кажеш някаква наистина истинска истина за нещата, за да можем наистина да сменим системата, наистина да съборим статуквото.... Оказва се, че най-тайното и поверително нещо, до което имаш достъп, генерале, са гащите на жена ти !.... И нищо повече !
...
Мангъров. Нова надежда. Надеждата ми се заражда с него. Заслушвам се: " Коронавирусът не е страшен , той е просто грипче... " ... Дай Боже, дай Боже да си прав, миличък, сега го докажи, моля те!.... Но се започва : пийте чай, яжте супа, и ако оцелеете - оцелеете, всички ще умрем... :( ... Значи и ти ме подвеждаш да ти вярвам, но не можеш да ми докажеш , че си прав ? Значи и ти ме разочароваш ? Иска ми се да си прав, но няма с какво да го докажеш .... И ти като и Президента. И двамата скачате , перчите се, че има решение, а после не показвате нищо- само един празен цилиндър. Ще вадите уж заек - и хоп - барабанят барабаните, чакаме ви всички със затаен дъх, слушаме ви без да мърдаме - и .... от цилиндъра ви нищо не изскача !!!
Аман от вас !!! Тъпи , самозвани фокусници !!! Абсолютни мошенници !!! Марш от живота ми, че ми омръзна !!!...
п.п.
На мен Бойко Борисов ми е цял ден пред очите : кара джип, гука си с министри, поздравява се с бачкатори по пътя, дърпа си маската: качва си я ту на челото, ту на очите, не спира да бърбори и все нещо прави.... Всеки час нещо различно. Какъвто и да е, е сто хиляди пъти по - ползотворен от вас, празнодумни фокусници - имитатори такива !!!

Шишман

Шишман

Такива неща,няма даже в най-богатите държави. Да живее лудостта и анархо-комунизма. Бих добавил и да раздадат всички по 10 хил. в евро на комундетата по 20хил. да имат

Сега щом се затваря държавата, тя да приеме наредба, която да освободи ВСИЧКИ хора от плащане на кредити, битови сметки и задължения за целият период на карантината, БЕЗ ЛИХВИ И НАКАЗАНИЯ ‼️
Да се осигурят напълно БЕЗПЛАТНО маски и пи си ар тестове за гражданите ‼️
Да се създаде организация за грижа на всички самотно живеещи и трудно подвижни хора ‼️
Да се осигури поне минимален базов доход за ВСИЧКИ, които няма да работят по време на карантината, визирам работещите, като така ще им се гарантира физическото оцеляване ‼️
Всяко учащо дете да получи устройство, през което да учи, както и безплатен интернет за периода на обучението ‼️
Време е тази държава да се погрижи народа и да оцелее, вместо да умира. Дали ще се умре от болест или от лудост и глад, все е умиране ‼️
Всички видяхме, на кого как се помогна. За обикновенният човек помощ НЯМА ‼️
Ако това не се направи заедно с въвеждането на мерките, това което ще последва ме е страх даже да го мисля........

Шишман

Шишман

Малко е луд но изказването му е интересно.

Иван Георгиев Грънчаров
 ·
Пътувам из страната, говоря с най различни хора и констатирам едни  МНОГО важни  и обнадеждаващи факти.. Силно намаляват онези, които вярват в Ковид  измамата и силно се увеличават тези, които  мислят, че наистина става въпрос за измама. Освен това, почти не се срещат хора , които да подкрепят Бойко Борисов. Възмущението от него е почти повсеместно . Разликата от  преди 4 години е повече от осезаема и  ако изборите не са   тотално фалшифицирани- Бойко е сигурен пътник. И трето- вече почти  няма нормални хора , които да  подкрепят ЕС и неговите  фалшиви  евроатлантически ценности.. Всичко е против  упорито налаганата ни джендъризация и денационализация. А пък за ислямизацията - възмущението е огромно. Нито един човек, с който съм говорил, не  подкрепя тези перверзии. За САЩ да не говорим. Особено след  бруталната  фалшификация на тамошните избори. За мен, не само  България, но светът е един клокочещ   вулкан и  въпрос на време е да избухне. Не съм пророк, но мисля, че този вулкан ще избухне първо в САЩ, след  влизането на зомбираната кукла Байдън в Белият дом, но бързо ще пресече океана и няма да ни подмине и нас. Надявам се човечеството да  направи последният отчаян опит да се спаси, като  премахне лудостта и си върне нормалността, преди да са му отсекли главата. Силно се надявам   , опитът да бъде успешен. Увереност ми дава  факта, че бруталността   на   ненормалните ще подейства, като студен душ за задрямалите нормални и ще ги накара да скочат. А, факт неоспорим е, че нормалните са все още  подавляващ процент от общата популция Ако  е рекъл господ- ЩЕ СТАНЕ!

Шишман

Иван Михайлов

Българи,защо е хоум офис, а не работа в дома?Локдаун, а не затваряне? Та ние не си пазим езика - продадохме го за нищо?

Шишман

Николета Караманолева-Енева

Сигурно ви е направило впечатление, че в последно време тенденцията да си кръщават децата с чуждестранни и необичайни за родните географски ширини имена набира все по-голяма популярност сред младите български родители. Например, решил си да се поразтъпчеш мирно и кротко в близкия парк и току някоя майка се провикне край теб: ,,Йоане, не хвърляй пясък в очите на Саманта". След нея пък друга възторжено добави: ,,Ох, милата Стефани, колко е кротка в сравнение с моя Антъни". Стефани е кръстена на баба си Стефка. Антъни - на дядо си Антон. За протокола. Ако се чудиш на кого е кръстена малката Лилиян пък, ще ти кажа - на баба й Илина. Хем звученето на двете имена е близко, хем второто е по-кокетно и модерно. Само дето, ще ви призная, няма нищо общо с първото. И започваш да се чудиш и маеш – в България ли си, отвъд океана ли си. Ламтежът по чуждото не е от вчера. Бай Ганьо най-добре ще ви каже... И колкото повече чуждици и преферцунени имена натъпчем в красивия си и богат български език, толкова по-добре. Да се смееш ли, да плачеш ли... Къде отидоха имена като Божура, Гергана, Боряна, Калина? Днес никой не ги зачита. Виж, Натали, Дона, Бела, Ая, Марая, Джулия, Киара, Паула, Патрик, Саманта, Катрин, Стефани е друго нещо. С тази разлика, че същите тези деца няма да имат българско самосъзнание. Не само защото имената им не са български, а защото родителите им най-вероятно не притежават такова...

Шишман

Antoaneta Evgenieva Petkova

😂😂😂😂😂😂😂😂
Седя си аз в гумаджийницата, докато ми вулканизират една гума и по едно време пристигна едно "инфинити" с доста мека гума и от него излезе супер лъскава мацка. Така и така, гумата да се напомпа.
Момчетата както си трябва, свалиха гумата, и в хода на работата един от тях небрежно попита:
- С какво да ви напомпаме гумата? - сякаш има варианти.
И тука вече се почна...
Мацката:
- А какво има?
И в този момент у гумаджията все едно се събуди демон:
- Ми имаме въздух с различни аромати: праскови, ягоди...Всички гумаджии започнаха да хихикат, всеки зает с неговата си работа, но слухтейки към диалога на двамата.
- А колко струва?
Монтьорът:
- 200 лева. Всичките гуми.
Всички присъстващи вече едвам се сдържаха да не се разхилят на глас.
Мацката:
- Ми, добре. Искам ягоди тогава.
Гумаджиите умират от хилеж, всеки се опитваше да се сдържи, но не се получи.
Гумите бяха напомпани с "ягодов аромат".
Мадамата без сянка на усмивка отброи двеста лева и потегли.
Всички плачат от смях.
След време пак съм очевидец: така се случи, че след няколко дни бях пак на монтаж в същата гумаджийница.
Пристигна същото "инфинити", от него излезе един едър и солиден мъж и попита:
- Преди два дни тук сте правили гума на тая кола, нали?
Момчетата им се дръпнаха физиономиите.
- Кой точно прави гумата, на тази кола преди два дни?
Сега всички ще ни накажат, но няма как.
Излезе собственика и скромно, тъй, виновно каза:
- Ми, да... Моите момчета я правиха...
Мъжът:
- Такааа. Тука ли напомпахте на жена ми гумата с ягодов аромат?
Собственикът:
- Мии... Даа... Нниеее...
- Ето ти петстотин лева.
Собственикът:
- А...?
Мъжът:
— Три дни не съм спал от смях, на всички приятели разказах, всички паднаха да се хилят!
Гумаджиите отново в смях до сълзи...                                                       

Шишман

13 December 2020, 22:18:29 #474 Last Edit: 13 December 2020, 22:20:43 by Шишман
Иван Михайлов

Щом сме я докарали до там да се гордеем и превъзнасяме  с поведението на един палячо и просрак,, като Пулев, значи Бойко е най-добрия вариант за нас като народ, даже много добър вариант !
Срам!
Не защото падна. Не е срамно да паднеш от най-добрия. Срамно е да се държиш като простак пред двама от най-добрите в историята на бокса, преди да ти отхвърчи главата. Срамно е и след това, с едно полуотворено око и пръсната глава, да пелтечиш "Помни кой съм аз!"
Кой си ти бе палчото Кубрат?!
WTF!?

Шишман

Иван Михайлов

Нямат абсолютно никаква стойност постиженията, дипломите и парите на човек, който няма грам култура и достойно поведение за пример!
Вас не ви ли е срам от поведението на Пулев бе хора?!
Защо не го кажем ясно?
Не ви ли е срам от недостойното, от грозните провокации, от селяндурщината?
Не замазвайте този грозен пейзаш с нотки на патриотизъм. Българин бил и за това да го подкрепяме на всяка цена!? Аз съм ЗА, да подкрепяме доброто, красивото, достойното, спортсменството, респекта, честта, културното поведение.. Това подкрепям аз. Без значение какъв е цвета на кожата и националната принадлежност. Другото е комплексарщина, ксенофобия и расизъм.
Като е българин да се държи достойно, а не да ни срами с поведението си. Джошуа е 10 години по-млад от Пулев, но му показа как трябва да се държи един професионален спортист извън ринга и на самия ринг. Това подкрепям! Добрият пример, а не палячовщината на Пулев само защото е българин. Вие нещо достойно видяхте ли в поведението, в изказванията на нашия?
От километри си личеше, че Кубрат изобщо не беше подготвен за такъв мач. Друг е въпросът дали изобщо има качествата за подготовка на такъв мач и съперник. Красивото във всеки един спорт, е не само професионалните качества натрупани с всекидневни, жестоки тренировки. Красивото във всеки спорт е най-вече уважението, спортсменството и респекта към противника. Пулев какво показа?
Все едно гледах една мутра в чалга клуб.. "Ти знаеш ли кой съм аз"... а на ринга беше като аматьор.
Какво точно да подкрепям?
Това че се държеше като палячо ли?!
Не месрси!
Нямам нужда от такава гордост..
И да беше победил Пулев, с такова поведение пак щях да го кажа.
Той е един палячо, от който ме е срам!

Шишман

Plamen Darak

Когато критикуваш простащината и селяндурщината на Борисов - си достоен и смел българин. Когато критикуваш същото позорно поведение на Пулев, правещо ни смешни и жалки пред света - си антибългарин. Булгар, булгар! Имахме "удоволствието" със съпругата ми и един приятел да гледаме мача. Честно казано в третия рунд ми се разтуптя сърцето, когато Джошуа го преби, като куче и вярвайте ми се молех Пулев да остане жив. Всъщност това беше отговора на Джошуа ,на голямата и вулгарна уста на Пулев в края на втория рунд. Няма да коментирам и жалката картинка, как обърна гръб на ринга и на малко да го прескочи и избяга. Учудвам се  и на журналистите по спортните сайтове , какви ги бръщолевят. Явно са гледали друг мач. Как нашия възкръснал в четвъртия рунд и аха да обърне мача. Тия ги разправяйте на баба Гицка. На нас ни е ясно, че бокса е пари, мнооого пари. И рекламите в такива мачове струват стотици милиони. Затова неуважаеми журналисти, Джошуа не преби Пулев още в четвъртия рунд.
 Пулев можеше да загуби по достоен  и уважителен начин  а не, като градски бабаит изял як бой в селска кръчма и излагайки ни пред света с бръщолевенията си. Тези които са гледали мача чуха и финалните му простотии към Джошуа при награждаването - "... ти ме запомни добре кой съм". Запомнил те е добре Кобра - бъди сигурен. Ти си му 22-я, който е пребил с нокаут и първия, който обърна гръб на ринга с ръце на главата. Та да си дойдем на думата ... аз съм българин, който има принципи, достатъчно образован  и няма как да се възхищавам на дебилното поведение на който и да е било. И няма как  да критикувам простотията и олигофренията на един и да толерирам същата на друг. Пък бил той и Пулев. Толкова за Кобрата.

Шишман

ОЛЕЛЕ

След  преврата, в САЩ, който тури на  власт ,куклата  Байдън,  на бъдещите  избори,   във България, от  САЩ,. ще признаят  , за български премиер, само човек, с нестандартна  сексуалност, или  представител на етническо,  расово,  или, каквото  и да е, малцинство.

Шишман

Това го казва за Ботев, ама на мене никак не ми се вярва.От глупави лъжи полза няма .

Hatshepsut

Quote from: Шишман on 22 December 2020, 10:22:27Това го казва за Ботев, ама на мене никак не ми се вярва.От глупави лъжи полза няма.

Да, това не е вярно. Никъде няма достоверна информация за наличието на стихове на Христо Ботев в Сорбоната.

https://www.abossakova.com/chetiristishieto-na-hristo-botev-v-sorbonata-paris/