• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

30 November 2020, 09:36:21

Login with username, password and session length

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 18282
  • Total Topics: 1298
  • Online Today: 71
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 2
Guests: 62
Total: 64

Мнения от facebook.com

Started by Шишман, 09 September 2019, 12:49:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Лина

Quote from: Шишман on 11 November 2020, 14:19:45Нидал Алгафари

Приятели,

прочетох няколко публикации свързани с "ХелпКарма".
Да е вярно само на десет процента е толкова ужасяващо, отвращаващо и подло, че чак не е за вярване. Хора, които са се нагърбили с кауза да променят условията за живот на децата с увреждания, на родителите им, на близките им и да събират от оскъдицата на българите за да си осигуряват разкош е гнусно. Не съм съдник, но вярвам, че всеки спомогнал за това низко деяние, дали било то с протекции или политически чадър, дали се прикривал зад организации и политически проекти е безнравствен, аморален и заслужава, Божият гняв. За такива гнусни утрепки и изчадия, които крадат от мечтата на децата и родителите им, от Човеците отделили от залъка си за да подарят надежда на неравностойните ... трябва да се върне смъртното публично наказание. Даже още по-добре ще бъде да бъдат оковани на някой площад и всеки който мине покрай тях да ги дари с храчката си.

За съжаление продължава негативното развитие на този казус, аз лично съм дарявала през Хелп Карма, за съжаление децата които подкрепях не успяха, по правилата им би трябвало сега родителите им да изберат кампания, която за подкрепят със събраните средства, но кой знае какво ли става с тях.
 "Непрозрачно е и как се управляват и колко са удържаните разходи върху събраните средства. От фондацията твърдят, че те са 5%, но според годишните финансови отчети, цитирани от Би Ти Ви, в отчета за 2019 г. се вижда, че разходите (за заплати и реклама) възлизат на близо 14% от приходите (1.078 млн. лв. от 7.9 млн.). Тази удръжка над официалните 5% очевидно не става със знанието на дарителите."
https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2020/11/15/4137921_da_dariavam_ili_ne_vuprosi_i_otgovori_po_kazusa_s_help/

ХелпКарма беше страхотна идея, много лесен начин да научиш за това кой има нужда от помощ и да дариш, но тази идея е опорочена.
Sad Sad x 1 View List

Шишман

Бойка Трифонова

САМОЗВАНЦИ ФОКУСНИЦИ
Защо продължаваме да следим речите на президента и пърформансите на доцент Мангъров ??? Защо ?
Бях предизвикана от потребител на Фб и три дни мислих защо ! Ето защо !
Излиза генерал Румен Радев. Казва, че системата е скапана. - Скапана е, съгласна съм. Откак съм се родила - все е скапана . Не се съмнявам в думите му, че е скапана. Слушам го с внимание... - Мутри - вън ! - казва той. Съгласна съм . Откак съм се родила все има мутри. ... Слушам по-нататък. ... Имало било чекмеджета с пари....
А ?
Стига, бе ! Верно ли ?!? Аз съм грамотен човек и освен с пауър пойнт, мога да работя и с Пейнт ! Мога също да вляза и да сложа каквото си искам в което и да било чекмедже и после да го снимам. С прос телефон. Всеки може. Всеки вече може.... Това ли ти е доказателството ?!? Аз очаквам от генерал да излезе с невъобразими доказателства, с фантастични открития, с гранитни факти ! Не с нещо, дето и зарзаватчията от пазара на шосето за Първомай може да спретне ! Нали сте си там във високите кръгове ? Нали си говорите неща, дето не са достижими за нас - простосмъртните ? Нали си генерал, майка му стара, до проста снимка на шкафчета ли се допря за доказателство ?! ? До масова медийна фантасмагория ли опря ?!? Че аз на теб разчитам да имаш информация от най-високо ниво, от най-проверени източници, не да ми показваш снимки от детски лексикон !!! ... Ма те даже и шпионажите ти не се оказаха на ниво - били изрезки от вестници! ... Е, то направо да пукнеш от смях !!! ... А така ми се искаше да излезеш, да кажеш някаква наистина истинска истина за нещата, за да можем наистина да сменим системата, наистина да съборим статуквото.... Оказва се, че най-тайното и поверително нещо, до което имаш достъп, генерале, са гащите на жена ти !.... И нищо повече !
...
Мангъров. Нова надежда. Надеждата ми се заражда с него. Заслушвам се: " Коронавирусът не е страшен , той е просто грипче... " ... Дай Боже, дай Боже да си прав, миличък, сега го докажи, моля те!.... Но се започва : пийте чай, яжте супа, и ако оцелеете - оцелеете, всички ще умрем... :( ... Значи и ти ме подвеждаш да ти вярвам, но не можеш да ми докажеш , че си прав ? Значи и ти ме разочароваш ? Иска ми се да си прав, но няма с какво да го докажеш .... И ти като и Президента. И двамата скачате , перчите се, че има решение, а после не показвате нищо- само един празен цилиндър. Ще вадите уж заек - и хоп - барабанят барабаните, чакаме ви всички със затаен дъх, слушаме ви без да мърдаме - и .... от цилиндъра ви нищо не изскача !!!
Аман от вас !!! Тъпи , самозвани фокусници !!! Абсолютни мошенници !!! Марш от живота ми, че ми омръзна !!!...
п.п.
На мен Бойко Борисов ми е цял ден пред очите : кара джип, гука си с министри, поздравява се с бачкатори по пътя, дърпа си маската: качва си я ту на челото, ту на очите, не спира да бърбори и все нещо прави.... Всеки час нещо различно. Какъвто и да е, е сто хиляди пъти по - ползотворен от вас, празнодумни фокусници - имитатори такива !!!

Шишман

Шишман

Такива неща,няма даже в най-богатите държави. Да живее лудостта и анархо-комунизма. Бих добавил и да раздадат всички по 10 хил. в евро на комундетата по 20хил. да имат

Сега щом се затваря държавата, тя да приеме наредба, която да освободи ВСИЧКИ хора от плащане на кредити, битови сметки и задължения за целият период на карантината, БЕЗ ЛИХВИ И НАКАЗАНИЯ ‼️
Да се осигурят напълно БЕЗПЛАТНО маски и пи си ар тестове за гражданите ‼️
Да се създаде организация за грижа на всички самотно живеещи и трудно подвижни хора ‼️
Да се осигури поне минимален базов доход за ВСИЧКИ, които няма да работят по време на карантината, визирам работещите, като така ще им се гарантира физическото оцеляване ‼️
Всяко учащо дете да получи устройство, през което да учи, както и безплатен интернет за периода на обучението ‼️
Време е тази държава да се погрижи народа и да оцелее, вместо да умира. Дали ще се умре от болест или от лудост и глад, все е умиране ‼️
Всички видяхме, на кого как се помогна. За обикновенният човек помощ НЯМА ‼️
Ако това не се направи заедно с въвеждането на мерките, това което ще последва ме е страх даже да го мисля........

Шишман

🡱 🡳