• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

09 August 2020, 23:05:55

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
11154 Posts

Шишман
2950 Posts

Лина
519 Posts

Panzerfaust
507 Posts

Long time ago
502 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 16568
  • Total Topics: 1276
  • Online Today: 45
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 22
Total: 22

Мнения от facebook.com

Started by Шишман, 09 September 2019, 12:49:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Да ама тия дето  рушат паметници , са под контрола на ротшилди, кохове, кисиндъри, баруховци, клинтъновци и прочее. 3а това рушат каквото им падне, даже и на борили се срещу робството.   

Атанасм Манушкин

Всъщност като премахват разните паметници на робовладелци, расисти и тем подобни, е нормално да се насочат незабавно към финансистите на тези същите от паметниците - разните му там ротшилди, кохове, кисиндъри, баруховци, клинтъновци и прочее. Едно е да си изпълнител, друго е да си го замислил , планирал и осъществил чрез други: а днес да подстрекаваш да рушат паметници на създадените от теб "дегенерати".
Ай, деева.

Шишман

Димитър Димитров

КОНСПИРАЦИЯТА НА ЧИПОВЕТЕ
Някой да каже-покаже: кога кой, къде и т.н. е говорил за масово чипиране ?
Или някои хора си измислят или лъжат ?
А и въпроса: за баба Пенка от село, за какво да я чипират ?
Пари ли ще краде, престъпления ли ще върши ? А Айшето и Асан от махлата ?
Или на някои хора им хлопат дъските а ?

Шишман

Vera Ivanova‎

Маска, вързана на китката, предпазва на 100% от вируса!
Щот', хората виждат отдалеч, че си малоумен и се дистанцират...

Шишман

Emil Dashin

Абе хубаво се снимате от Слънчака, Свети Влас Созопол, Приморско ама снимайте и дъртаците дето са ви завели там дееба и кучета ви умрели..😀🙈😂😭🖕!!!

FELDMARSCHALL

Да, това е много точен коментар. Защо курваляка не снима чичко-паричковците, заради които имат тая възможност да се снимат по курортите ? :judge:
Ама всичко е до време...като одъртеят и те, никой няма да ги поглежда даже. :laugh:

Шишман

Те почти винаги са носили и сеели поквара и зло.

Атанасм Манушкин

За известно време от около 2000 г., на България не и трябват ИНтелектуалци, ОФтелектуалци. И ще има мир и любов.

Шишман

Атанасм Манушкин

За нас евреите има доста бъзици. Сега гледам филма "Има ли пилот в самолета?". Комедия и то готина.
- Може ли нещо леко за четене?
- Да, ето Ви листче със спортистите евреи за всички времена.

Шишман

Атанас Манушкин

Добър вечер и от мен. Не вярвайте на никой, освен на тоя и още няколкото ми профила.

Шишман

Атанас Манушкин

Шок. Последни новини.
След Кантарджиев, шеф на НОЩ става Милко Калайджиев. Ще съобщава броя на заразените с песни.
"Я елате заразените при батко", става химн на пандемията.
За Вас, Нощтко Заразушкин.

Шишман

Мартин Карбовски

Харесвам действията на Христо Иванов, нищо, че ми се обиди, когато го питах дали не е неомарксист.
Но само в България може да си бил първо министър на правосъдието, а после да протестираш, че някой е поробил некъв плаж.
Трябваше да им го начукаш когато имаше власт, Иванов, не се сърди.
Дебаркирането иначе ще е единствения начин за връщане на държавата. Както и явно - партизанските отряди.
Ма Нема хора за отряди, дано да има плажуващи отряди на Росенец.

Шишман

Димитър Димитров

ПЪЛНА И ОТКАЧЕНА ЛУДНИЦА
ХА-ХА-ХА-ХА-ХА
Нихилистите, станаха родолюбци, в името на либерализма и Сорос.
3ащо някакво си знаменце било хвърлено, то е светиня и т.н. общи глупости. Как се загрижиха за туй знаменце само ? Тия същите обаче: плюят народа, мразят го, обвиняват го , искат либерализъм, искат на майка си....... те си знаят какво, не се интересуват от нищо българско, мразят всичко родно и т.н. Но сега за знаменцето, квичат кат умряло прасе.

Hatshepsut

09 July 2020, 18:15:40 #356 Last Edit: 09 July 2020, 18:41:23 by Hatshepsut
Quote from: Шишман on 09 July 2020, 17:59:12Димитър Димитров

ПЪЛНА И ОТКАЧЕНА ЛУДНИЦА
ХА-ХА-ХА-ХА-ХА
Нихилистите, станаха родолюбци, в името на либерализма и Сорос.
3ащо някакво си знаменце било хвърлено, то е светиня и т.н. общи глупости. Как се загрижиха за туй знаменце само ? Тия същите обаче: плюят народа, мразят го, обвиняват го , искат либерализъм, искат на майка си....... те си знаят какво, не се интересуват от нищо българско, мразят всичко родно и т.н. Но сега за знаменцето, квичат кат умряло прасе.

Това не е някакво си знаменце, а българското национално знаме и точно служители на НСО да го тъпчат и хвърлят в канавката е абсолютно неприемливо!
Ами то така може да оправдаеш и изрода, който препика знамето в София, а в миналото имаше и заведени дела заради цигани, поругали националния флаг. Всякакви опити за поругаване на националния флаг трябва да бъдат санкционирани, не може такива действия да се оправдават или приемат на майтап  :dont:

В случая тази акция, дори и да е била с цел политическа популярност, беше точно навреме и се надявам случая Росенец да се разнищи, а поругалият българското знаме най-малкото да бъде уволнен. Преди време четох една статия със символичното заглавие "На изток България граничи с Доган"...

Ето по този повод още едно мнение от facebook.com:

Здравейте!
Пиша тези редове с огромна болка и мъка! Казвам се Георги Иванов Георгиев, бивш военен съм, но само по документи, защото бивши в нашата професия няма!
По звание съм сержант.
Сержант с шест бойни мисии зад гърба си, всички до една мироналагащи - Ирак и Афганистан.
Преживях Кербала, Дивания и Ашраф! Изпратих, бойни другари в последният им час с българският трибагреник на ковчега! Имах честа съм знаменосец на първият водосвет на българският флаг в бойна обстановка, на чужда земя "Кандахар - Афганистан".
Информативно, последно водосвет е правен на чужда земя, по време на войните миналият век.
И понеже, вече два дни, нито един генерал, офицер от българската армия не посмя да изкаже мнение, не ме интересува по какви причини, ще го направя аз, обикновения сержант, когото не го е страх да се изправи срещу врага!
Да за мен си враг, ти копеле което се подигра с флага ми, под който съм се клел да го защитавам и умра, ако се наложи за него.
Ти копеле, знаеш ли какво е да се покрие ковчег на боен другар с когото ставате повече от братя когато сте на война!??
Светинята, която хвърли и постъпка на земята е тази, която майките, съпругите и децата получават и им остава единственото мило след като погребат син, съпруг и баща в студената земя!
Копеле, знаеш ли ти колко хора са умирали с вик ,,Ура!", носещи гордо вдигнат трибагреник по време на битка.
Знаеш ли, че българската войска няма нито едно пленено знаме?!
Едва ли, безроднико!
Знаеш ли за атаката ,,На нож!" Едва ли!
Ти копеле, си пропуснал този част по история.
Не ме интересуват политиците, които набута в морето, те са същите като теб, иначе нямаше да ти даде флага, а щеше да го брани.
От моите ръце, за да го вземеш трябва да ги счупиш.
И дори тогава, повярвай ми ако беше го хвърлил така пред мен, гръкляна ти с зъбки щях да пригреза!
Ти си срам за страната ми, срам са и генералите ни, мълчат от страх за пагона си, министъра даже не искам да го коментирам.
Да си войник в българската армия е чест. Поне така е било!
Да носиш българското знаме също е чест. То се носи от най-достойните!
Нашата земя е свята, знамето е светиня, а говедата като теб и безродниците като управляващитите заслужават най-суровото наказание!
За поругателите на знамето и Отечеството смърт!

Послепис: 
Господа дебили, страхливци, пенкилери и абсурди в правителството, армията и НС, поругаването на българската светия е наказуемо със Закон!
Вие сте начелото на държавата, за да защитавате националните ни интереси, а не го правите.
И днес, подобно на кучета отново подвихте опашки!
Да припомня:
Чл. 15. (1) Националното знаме на Република България е национален символ, който изразява независимостта и суверенитета на българската държава.
Колеги, споделящи мнението ми да споделят статията на стените си.
Да напомним че в България все още има, пагон и чест!
Българи, поругаването на знамето ни е поругаване и на националния суверенитет!
Помислете какво ще завещаем на децата си!
За честта и славата на България!

Лина

Значи нищо не мога да разбера от тази тъпа тема - кой, какво, къде? Нещо с Посран от ДПС ли се е случило? Ще потърся информация.

Шишман

09 July 2020, 21:12:48 #358 Last Edit: 09 July 2020, 21:15:01 by Шишман
Quote from: Hatshepsut on 09 July 2020, 18:15:40Това не е някакво си знаменце, а българското национално знаме и точно служители на НСО да го тъпчат и хвърлят в канавката е абсолютно неприемливо!
Ами то така може да оправдаеш и изрода, който препика знамето в София, а в миналото имаше и заведени дела заради цигани, поругали националния флаг
Миълта ми беше че разни дегенерати се взеха прекалено на сериозно и ползват случая, за антибългарска пропаганда и цели.
Quote from: Hatshepsut on 09 July 2020, 18:15:40Сержант с шест бойни мисии зад гърба си, всички до една мироналагащи - Ирак и Афганистан.
Не мисля че на тея мисии е защитавал български интереси.

Шишман

Димитър Димитров
1 мин ·

ЗАЩО ВИНАГИ ЛЪЖАТ ЗА БОЙКО ?
Не знам, ако има истински компромати, защо им е да лъжат. Именно заради тия лъжи от враг на Бойко лека полека станах негов привърженик. Никой не обяснява и смислено, защо трябва да си ходи. Да не говорим как е полудял великият демократ М. Карбовски на тази тема.
Може би Радев трябва да седи, за да вкарва радиоактивен боклук, или защото е соросоид, или защото направи едно коремно. Е аз правя по 5 и от лежанка дигам 120: трябва ли да съм президент тогава ? И кофички правя и в клека не съм зле.