• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

11 July 2020, 12:07:42

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
10939 Posts

Шишман
2611 Posts

Panzerfaust
450 Posts

Лина
428 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 15872
  • Total Topics: 1262
  • Online Today: 31
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 15
Total: 15

Мнения от facebook.com

Started by Шишман, 09 September 2019, 12:49:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Long time ago

Quote from: FELDMARSCHALL on 02 June 2020, 16:01:03Там наред с добрите неща за Стоичков май описва извън футбола какъв побойник е. :lol:
Нещо, което Стоичков го доказа замесвайки се в сумати скандали и сбивания с журналисти/репортери след като прекрати футболната си кариера.
Личи си,че е писал след научаването на диагнозата. Казва към края на книгата: Не ми остава много време.

Не отделя толкова внимание на отделни мачове и случаи, отколкото отделя на това как функционира един организъм какъвто е футболният отбор. От президента до чистачките. Как би трябвало, как е работил той, и в Аякс и в Барса. Казва така: Не искам хората да ме помнят само с изявите ми като футболист, а да помнят целия ми живот. И като треньор и след това с академия "Кройф".

Все се каня да я препрочета. Тогава може да споделя още интересни редове.
Sad Sad x 1 View List

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 02 June 2020, 14:18:27Добри Божилов не е наред с главата и тук се съгласявам с Мишока. Аз го познавам в интернет пространството от преди години, когато беше фанатичен костовист. Днес му скимва едно, утре друго.
Стига бе костовист ли е бил? ха-ха :mad:

Шишман

То не че другите са стока де.

Anton Todorov

Представете си бесепарската банда на власт и 15 млрд. накуп от ЕС. Щеше да настане такова крадене, като знам кои са хората там.

FELDMARSCHALL

Той Кройф ако не дънеше по 50 цигари на ден, щеше да си поживее още дълго, ама... :sad:

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 02 June 2020, 17:34:19Той Кройф ако не дънеше по 50 цигари на ден, щеше да си поживее още дълго, ама... :sad:
Имам един роднина  -злодей,  дето дъни по 80 на ден ! Колко ли ще изкара ?

Panzerfaust

Quote from: Шишман on 02 June 2020, 17:16:19Стига бе костовист ли е бил? ха-ха :mad:
Да, доста фанатичен.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 02 June 2020, 20:31:43Да, доста фанатичен.
Яно е по-луд , отколкото го мислех.

FELDMARSCHALL

Помня го Добрито някъде 2005-2007г. редовно гостуваше по СКАТ при полудебила Тео Ангелов (който тогава водеше вечерното дискусионно студио от 20:00ч.). Но мисля че тогава вече беше преминал костовисткия период, даже аз изобщо не помня кога е бил фен на Иван Костов, може би съм бил още в гимназията. :judge:

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 02 June 2020, 21:35:25Помня го Добрито някъде 2005-2007г. редовно гостуваше по СКАТ при полудебила Тео Ангелов (който тогава водеше вечерното дискусионно студио от 20:00ч.). Но мисля че тогава вече беше преминал костовисткия период, даже аз изобщо не помня кога е бил фен на Иван Костов, може би съм бил още в гимназията. :judge:
Сега е комунист, но сам за себе си. Обаче напоследък пише само глупости и май ще го разкарам от приятели.

Long time ago

Quote from: FELDMARSCHALL on 02 June 2020, 17:34:19Той Кройф ако не дънеше по 50 цигари на ден, щеше да си поживее още дълго, ама... :sad:
Много пушене и ранна сърдечна операция. Едва на 44 г. После нищо не може да е същото.

Шишман

То така  става, минава поета и хората без подготовка .... айде след него. Това е повече от наивно, даже глупаво. Как точно селото е дало обещание за 400 души ? Ако някой е обещал от негово си име , то си е негова работа, а не на селото. И накрая и да бяха тръгнали: полза нямаше да има. Ботевата чета е била голям провал. Водача и не е имал никакъв боен или хайдутски опит. Така че добре е да се мисли преди да се обвини цяло село   

Асен Великов

Ботев пада убит в село Борован. В селото, дало обещание за 400 четници, а изпратило само един .....

Да умреш преди куршума .....

Шишман

Оказа се че великата Мая Манолова е подпомагана от злодей, изнасилвач и убиец. Маямито яко се провали

Има логика, а и наистина е публична тайна, че Васил Божков спонсорираше Мая Манолова за кмет на София.

Long time ago

Доказаха ли,че е изнасилвач, злодей и убиец? Довчерашен приятел на властта е.

Шишман

Quote from: Long time ago on 04 June 2020, 09:41:13Доказаха ли,че е изнасилвач, злодей и убиец? Довчерашен приятел на властта е.
Да, изнасилил е сумати жени. Маямито обаче се прави че не е финансирана от него.

Long time ago

Атанас Манушкин

При пръскането на свещеника със светена вода гостите и избраните общински съветници в Разлог, се разнесе мирис на изгоряло, леко ръмжене и тежко дишане.

:lol:  :lol:  :lol: