• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

25 February 2020, 17:46:23

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
10112 Posts

Шишман
1057 Posts

Panzerfaust
246 Posts

Лина
216 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 12229
  • Total Topics: 1224
  • Online Today: 63
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 20
Total: 21

Мнения от facebook.com

Started by Шишман, 09 September 2019, 12:49:56

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Започва да им идва акъла на хората

"Аз, кана сюбеги и парадинаст Аспарух, от Дионис владетел на многото българи, като преоткрих кирилицата, завещана ми от Котис и Терес, дядовци и прадядовци на царството ми, пях Орфееви песни и после пих здравица с всякакви вождове освен със славянските, защото славяни няма, направих много добро на ромеите, но те продължават да се държат като негри, каквито са и заповядах да се направи този надпис при преславния ми аул в Севтополис. Да се знае, че съм владетел в земята, в която се родих, трак и също бес, и още гет, което е едно и също. В памет на баща ми, великия стар Кубрат припомням, че Реметалк, също дядо и прадядо на царството ми, изобрети колелото, огъня и русенското варено. Да ми даде Бендида да живея още сто години, пиейки с кърчага и давайки на трако-българските мирмидонци много да ядат и пият. Казах."

(Аспарухов надпис от края на седми век в Севтополис, в момента под язовира

Шишман

Аарон Манушковиц

Не Но Ди Мов може да отърве следствие и затвор , ако вземе да обяви любов и годеж с някой мъж от ВМОРО. Джам Баски е наличен. Може направо и с военния ни. Тогава, братя, ще видите какви адвокати ще се изсипят от ЕС, САЩ, Великобритания, Норвегия. Ебавам ти нов, стар главен прокурор, или МП. Та ако ще и морето да е източил.

Шишман

ЗЕЛЕНИТЕ ЩЕ ОПРАВЯТ НЕЩАТА.
Започнаха масови протести и блокирания на гранични пунктове заради радиоактивният боклук, който не е радиоактивен наистина.  Обаче за по-звучно и сензационно сега е радиоактивен. Няма шега ! Вече има и загинали геройски. Един си самозапали ..... геройски .... цигара  мариуааана.

Па колко протести на нашите зелени /еуглени/ заради вкараните хиляди тонове опасни отпадъци и горенето им у нас! Браво, даже стоят по границите и спират с голи гърди влаковите композиции. И то без пари.

Лина

Quote from: Шишман on 16 January 2020, 09:44:35Започва да им идва акъла на хората

"Аз, кана сюбеги и парадинаст Аспарух, от Дионис владетел на многото българи, като преоткрих кирилицата, завещана ми от Котис и Терес, дядовци и прадядовци на царството ми, пях Орфееви песни и после пих здравица с всякакви вождове освен със славянските, защото славяни няма, направих много добро на ромеите, но те продължават да се държат като негри, каквито са и заповядах да се направи този надпис при преславния ми аул в Севтополис. Да се знае, че съм владетел в земята, в която се родих, трак и също бес, и още гет, което е едно и също. В памет на баща ми, великия стар Кубрат припомням, че Реметалк, също дядо и прадядо на царството ми, изобрети колелото, огъня и русенското варено. Да ми даде Бендида да живея още сто години, пиейки с кърчага и давайки на трако-българските мирмидонци много да ядат и пият. Казах."

(Аспарухов надпис от края на седми век в Севтополис, в момента под язовира

За пореден път доказваш какъв боклук си и че си всякакъв друг, но не и българин. Аз разбирам, че катъра не ще да си признае, че е катър, но истината лесно се вижда. Ти продължавай да се образоваш основно от фейсбук, то там е най – образователно и сте се събрали явно най – умните.
Вместо да оправяте българския произход с колегата си да вземете да проследите собствения си – кой ви е направил, защо по дяволите ви е направил, пък тогава мислете за цели народи. 

генерал Жеков

Шишман,по-известен като Мишока в интернет пространството отново потвърждава циганския си произход,защото НИТО ЕДИН,ама наистина нито един,дори най-необразования и тъп българин няма да седне да пише,да споделя и да се радва на подобни глупости и гаври с нашата история.По тази причина и заради неуважението му към България,към нашия произход и към някои бележити българи,аз смятам за нужно да се изгони от форума този трол и безполезен продажник,който от началото на участието си тук споделя и/или пише смехотворни анти-български мнения,които са единствено и само в услуга на руските окупатори,по чието поръчение е тук и самият Шишман/Мишок.Нека да припомня,че все пак форума е националистически и със сериозна тематика и предназначение,а не е предназначен за публикуване на гнусна пропаганда и подигравки с българския произход и история.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Лина

Разбира се, че написаното е най  - долна подигравка. И си личи така да се каже, че писалият го се наслаждава и пирува с музата си.
То не знам какво може да се напише повече, цялата тема е обида за интелекта на читателя. Само да скролнеш нагоре и сякаш те блъска влак от тъпотии и измишльотини.

А темата забележи е прегледана 1000 пъти - да умреш от смях! Или Мишока ги информира и те идват да си се порадват на себе си като диванета или той се грижи сам за маркетинга си като си влиза и излиза от темите по 50 пъти на ден. Срамотии!

Лина

Шишман

18 January 2020, 18:12:37 #52 Last Edit: 18 January 2020, 18:31:15 by Шишман
Quote from: Лина on 18 January 2020, 16:00:37За пореден път доказваш какъв боклук си   

Благодаря !

Шишман

18 January 2020, 18:21:15 #53 Last Edit: 18 January 2020, 18:30:51 by Шишман
Quote from: генерал Жеков on 18 January 2020, 17:12:43Шишман,по-известен като Мишока в интернет пространството отново потвърждава циганския си произход,защото НИТО ЕДИН,ама наистина нито един,дори най-необразования и тъп българин няма да седне да пише,да споделя и да се радва на подобни глупости и гаври с нашата история.По тази причина и заради неуважението му към България,към нашия произход и към някои бележити българи,аз смятам за нужно да се изгони от форума този трол и безполезен продажник,който от началото на участието си тук споделя и/или пише смехотворни анти-български мнения,които са единствено и само в услуга на руските окупатори,по чието поръчение е тук и самият Шишман/Мишок.Нека да припомня,че все пак форума е националистически и със сериозна тематика и предназначение,а не е предназначен за публикуване на гнусна пропаганда и подигравки с българския произход и история.
Има една моя тема в форума " Православни мъдрости" съветвам те да четеш там редовно.

Шишман

Quote from: Лина on 18 January 2020, 17:34:38А темата забележи е прегледана 1000 пъти - да умреш от смях! Или Мишока ги информира и те идват да си се порадват на себе си като диванета или той се грижи сам за маркетинга си като си влиза и излиза от темите по 50 пъти на ден. Срамотии!

Явно на хората им харесва тази тема ! Те всичките ми теми са с голяма посещаемост .Влизам в темите само за да пиша, мене такива смешни неща да напомпам посещаемостта и т.н. не ме вълнуват. Даже не бях се замислял че могат да се правят такива номера. Разсмя ме !

Шишман

Бъдещето
Чу се трясък на изкъртена врата. Външната. Кой ли е това? - стресна се Мара в просъница. Докато стане, в стаята вече бе нахлула "Полиция по отпуските". Трима - една жена, която беше мъж и двама мъже, които някога бяха жени. Без да кажат нито дума, двама я хванаха за ръце, измъкнаха я от леглото и я проснаха на пода. Жената, която беше мъж,извади термометър, смъкна гащите на Мара и и го заби в гъза. Да, 37.2 ° С. Съмнително. Тя, която беше той, видя хапчетата на нощното шкафче, погледна ги, свери ги с рецептата иззета от д-р Куропадов и пак ги остави. Гадост, съвпаднаха. Затръшнаха вратата и отправиха в нощта. Пак нямаше да имат допълнително възнаграждение.

Шишман

Кеворкян  атака

www.kevorkkevorkian.com
УБИЙСТВО
Както са я подкарали някои, скоро ще призоват и перничани да дойдат в София и да настояват за освобождаването от ареста на Нено Димов.
Наслушахме се на доста спекулации.
Някои направо дивашки лъжат, че в социалните мрежи хората се били разделили на две: за и против клетника. Тия нещастни спекуланти направо не се чуват какво ви казват.

Излиза, че Народа толкова е оглупял, че е станал безбрежно милостив. Сякаш унизителното обедняване у нас ражда не друго, а милозливост. Е, какво да го правиш такъв народ, освен да продължаваш да го насилваш, всякак.

Шишман

Цялата му работа на комунизма беше такава - никаква

КАК ХОДЕХМЕ НА МОРЕ ПРЕЗ СОЦИАЛИЗМА

21 талашитени бунгала покрити с ламарина с размери 2,20 на 2,50 с по две легла ,закачалка и малка масичка с един стол или нощно гърне между леглата . В единият ъгъл нахвърляте багажа ,ако сте с дете то спи на пода .Закуска, обяд и вечеря в селския ресторант ( мухарниник ) на смени, защото това не са единствените бунгала във селото . Тухлен нужник разделен на две, циментен под с дупка в която може да падне малко дете. Денем от голямата жега БУНГАЛАТА СА НЕОБИТАЕМИ ..През нощта, след запоя и игра на карти на мъжете хъркането се чува до съседните къщи .Не е възможно да се спи със затворен прозорец и врата (жегата е непоносима ) За интимност не може да става и дума - разстоянието до съседното бунгало е половин метър .Миризмата от нужника се усеща навсякъде, макар постоянно да се ръси със хлорна вар. Винаги има по едно две семейства скандалджии, голям цирк. Ръждясал варел, вдигнат върху тенекиен параван е банята .След първата смяна вече някой е отнесъл душовете и водата затоплена от слънцето тече направо от тръбата . Това е най хубавото нещо , ако не е вече свършила или спряла, за няколко часа .Варелите за отпадъци след третия ден вече са пълни и миризмата, жегата и мухите завладяват "почивната станция" На втория ден вече всички са препечени от слънцето и намазани с кисело мляко "Протект енд бронз" просто не съществуваше. А и да е имало някъде на запад, то у нас такава глезотия не се внасяше.. 40 човека на половин декар .Подухва ветрец ,прахоляка влиза директно в бунгалата А вътре е пълно с мухи, вечер с комари , не липсват и хлебарки, стоножки и всякакви хапещи и жилещи гадини.Това е само малка част от това, което може да преживеете, да ви се случи и да ви остане като приятен спомен ,който може да разказвате на внуците си за прекрасния развит социализъм .
Справедливо ще е да кажем, че така се ходеше на море за представителите на работническата класа. Номенклатурните "другари" - партийни секретари, директори и профсъюзни председатели - михлюзите на БКП -то , не ходеха на бунгала, а в почивни станции. Често пъти с бариера и охрана за да не надничат простосмъртните от народа, как почиват там другарите.

генерал Жеков

Quote from: Шишман on 18 January 2020, 18:21:15Има една моя тема в форума " Православни мъдрости" съветвам те да четеш там редовно.

Ти мен не можеш да ме съветваш,защото нито си достигнал нужния образователен,нито културен ценз.Можеш да съветваш наркоманите от пропадналия бар,където работиш.По отношение на смешния начин да се правиш на смирен и "ни лук ял,ни лук мирисал" мога само да кажа,че напълно съответства на даденото ти от Лина определение.В по-тесен смисъл за двете ти теми-много си приличат,пълни са с много глупави и единични недотам глупави твърдения,които ако не бяха писани от теб,който си се опозорил и показал като безродник биха били повод за сериозна дискусия по някои теми.
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Шишман

Ами защото и някои пешеходци не са съвсем на ред с главите.

Защо във България когато пресичаш на пешеходна пътека-устата на шофьора мърда?