• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

26 February 2020, 11:20:40

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
10119 Posts

Шишман
1065 Posts

Panzerfaust
246 Posts

Лина
219 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 12249
  • Total Topics: 1225
  • Online Today: 38
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 2
Guests: 23
Total: 25

Блогът на Секирата

Started by Hatshepsut, 20 April 2019, 09:38:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

cekupamasekirata

06-ТИ ЯНУАРИ: ЙОРДАНОВ ДЕН - БОГОЯВЛЕНИЕ!

На 6 януари честваме Богоявление или Йордановден. Според православието това е денят, в който Йоан Кръстител кръщава в река Йордан Иисус Христос. Затова и ритуалите са свързани именно с освещаването на водата и кръста. По традиция се отслужва и водосвет на бойните знамена на Българската армия.
6 януари Освещава се водата в храма, а след това и водоемите във всеки край на страната. Това се случва след като свещениците хвърлят кръста в ледените води. Народното поверие гласи, че който хване и извади кръста от водата ще бъде здрав през цялата година. Затова е станало традиция на този ден мъжете да без страх да се гмуркат в ледените води.

Това е денят, в който се вие и мъжкото хоро в Калофер. Този ритуал се изпълнява вече повече от 200 години, а подготовката му започва още малките часове на деня. Калоферци в народни носии, под звуците на тъпани и гайди, рано сутринта навлизат в ледените води на реката, пеейки характерни местни песни. Мъжете се хващат за рамене и играят хоро, а на брега свещеници отслужват литургия. Следва хвърляне на кръста, а който го хване - го дава на най-малкия участник в леденото хоро. Поверието гласи, че който нагази във водата на Богоявление, ще бъде здрав през цялата година.

На 6 януари се освещават бойните знамена и знамената светини на Българската армия. Знамената на Българската армия наричаме "светини", тъй като върху тях е изобразен светият кръст, изписани са свещените думи, като "С нас е Бог". Те се освещават ежегодно и са символ на вярност, чест и доблест. Чрез освещаването на знамената се счита, че Божията благодат ще освещава, ръководи и изпълва с благодатни сили всички, които воюват под тези знамена.

На 06 януари – На Св. Богоявление в 12:00 часа ще се извърши освещаването на бойните знамена пред катедралния храм  ,,Успение Богородично", град Пловдив.

Ритуалът на освещаването на военните знамена на Българската войска има дълбоки исторически корени. Първото историческо свидетелство за този ритуал е за освещаване на бойните знамена преди победната битка на цар Симеон I Велики над византийските войски при река Ахелой през 917 година. Водени от вярата, че нищо добро и полезно не можем да сторим без Бога и благодатните сили, които по молитвите на светата Църква ни изпраща Той, този водосвет се служи и до днес. Традицията продължава до падането на България под османско владичество. След Освобождението традицията е възстановена и се извършва ежегодно до 1946 година. Отново ритуалът по освещаването на бойните знамена е възстановен през 1993 г. Камбанен звън ознаменува тържествения водосвет.

Историческите факти сочат, че нито един пряпорец на българска войскова част не е бил пленяван от чужди войски. За сметка на това в музеите у нас има 62 пленени от българските воини знамена на чужди армии – турски, румънски, руски и др.

Освен това Богоявленският водосвет ще бъде отслужен и във всички гарнизони на Българската армия. Личен празник имат носещите имената : Йордан, Йорданка, Данчо, Дана, Боян, Богдан, Богдана. Да им е честито името!

А.Х.Т. sekirata cekupama

На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ЧЕСТИТА НОВА 2020-та ГОДИНА!

ЗЕМЬО МОЯ СВИДНА , БЯЛА,
В ПУХКАВА ПРЕМЯНА ЦЯЛА,
ДОШЛА Е НОВАТА ГОДИНА!
ЗВЪН ОТЕКВА ВЪВ НОЩТА!
ЛОШОТО НИ ПАК ПОДМИНА,
ОЦЕЛЯХМЕ И ПЛОЩТА,
ГРАНИЦИТЕ СИ ЗАПАЗИХМЕ,
БЪЛГАРСКИ ЕЗИК ОПАЗИХМЕ.
МИРНА ДА Е И ЧЕСТИТА,
ЗДРАВА , СПОРНА, ПЛОДОВИТА,
СЪС ЛЮБОВ , НАДЕЖДА, ВЯРА, 
ВСЕКИ МЯРА СПОРЕД МЯРА!

sekirata Chestita nova 2020 godina!

поезия клип А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

С КОЛ Е БАБА ВРАТА ЗАПИНЯЛА

А.Х.Т.sekirata cekupama изпълнява шопска народна хумористична песен

Тази ще се спука , спраска от злоба , но проблемът не е мой!   

Последни 20 регистрирани посетителя

21:49 - rosiela
21:43 - rosiela

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

КОЛЕДА 2019 - ПЛЕВЕН актуални снимки

Как да ти се моля, Боже,

като гледам , че не можеш

злото да изкорениш

тук на малката Земя!?

А България...каква съдба!

Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ЧЕСТИТА И ЗДРАВА НОВА ГОДИНА! ЩАСТЛИВА ГОДИНА!

ЧЕСТИТА И ЗДРАВА НОВА ГОДИНА! ЩАСТЛИВА ГОДИНА!

- годината на Белия Метален плъх

А.Х.Т.sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

КОГАТО СЪМ МАЧКАНА И ОПЛЮВАНА БИЛО ИРОНИЯ САМО, НЕНАКАЗУЕМО, А КОГАТО АЗ ПЕЯ И СВИРЯ...ПИША САТИРА Е ТОРМОЗ И НАКАЗУЕМО!

КОГАТО Е ПО МЕНЕ БИЛО ИРОНИЯ, КАК НЕ ВИ Е СРАМ?!

А КОГАТО Е ПО ДЪЩЕРЯ МИ КАКВО Е, ТЯ КАКВО ОБЩО ИМА?

РОСО И ПОСТОЛЕ, ПРОДАЖНИЦИ КЛЕТИ,

ЩЕ РЕВЕТЕ!

ОПЛАКВАХ СЕ МНОГО ПЪТИ, НО НЕ БЯХ ЧУТА!

НИТО ВЕДНЪЖ!

ЗАЩОТО ИСТИНАТА СЕ МАЧКА У НАС, КАКТО И ОПИТИТЕ С МЕНЕ И ТУК!

ОСМИ ПЪТ ПУСКАМ ТОЗИ СИ ПОСТ И ИЗЛИЗАМ ОТ ПРОФИЛА СИ?!

ИСТИНАТА-САМО ИСТИНАТА!

ИСТИНАТА –ГОЛЯТА ИСТИНА!

НЯМА ДА МЕ СПРЕТЕ, ПРОДАЖНИ ЖУРНАЛИСТИ,РЕПОРТЕРИ, МЕДИИ...!

ЕТО - НУЛА ВЪЗПИТАНИЕ И КУЛТУРА - ПРОГОНИХТЕ ХОРАТА ОТ САЙТА

15:14 - Без сръдня и с весела
от: apostapostoloff   За постинг: ИСКАМ ДНЕС ДА ВИ СУРВАКАМ - СУРВА, СУРВА ГОДИНА...
пръдня!
Одобри | Изтрий

Ти, самице, ми говориш за самота,а едно куче не отгледа!

И Чу и колко още като него избягаха от Симеонофската ...кал! Затова ли си сама, Росо?

Росица Копукова 203

публикувано преди 57 минути

Момо разведена, за Апостолов не е проблем жена да има, ама от тебе мъжете бегат като ошашавени!

Цитирай

Росица Копукова

Росица Копукова 203

публикувано преди 56 минути

Момо разведена, за Апостолов не е проблем жена да има, ама от тебе мъжете бегат като ошашавени!

Цитирай

Росица Копукова

Росица Копукова 203

публикувано преди 56 минути

ЕТО ТАКИВА ДРАСКАНИЦИ СТОЯТ ИЗ НЕТА,
НО АЗ АКО НАПИША ДОРИ НЕЩО ПОДОБНО -ДЕБЕЛАТА ГУМА ЗА МЕН -БОЙКОВА ПОЛИТИКА, ГЕРБОВА СМЪРТ! https://www.youtube/watch?v=aD15qsV3rXw
цитирай

Спри да лъжеш, симеонофска ...
затъвай си там в лъжи и интриги!
Никога не съм молила никой за нищо, най-малко пък тебе!
Дъщеря ми не намесвай, самотна кукувице!

Напъни си .... и роди...има разни методи,щото и куче не отгледа.

вижте ги какъв са пакет -

11:19 - blogbg
10:05 - anonimen65
09:11 - apostapostoloff
08:00 - rosiela
07:24 - rosiela

ВЪРВЯТ В КОМПЛЕКТ, ЯВНО ТАЗИ ПАК СЕ ЖАЛВА ОТ МЕН!

16.01 21:28 - rosiela
16.01 08:22 - rosiela
15.01 21:28 - blogbg
15.01 20:50 - rosiela
15.01 18:35 - rosiela

07:02 - Кой се обръща към нея с "... РосИ... А НЕ РОСА, РОСИЦА КОПУКОВА? Не е админ всеки случай!

автор: sekirata категория: Поезия
прочетен: 0 коментари: 0   гласове: 1

БОЖЕ, КАКВО ПРАВЯ АЗ ТУК?!

Кому какво доказвам, това са вяртъни мелници!

Кой се обръща към нея с "... РосИ... А НЕ РОСА, РОСИЦА КОПУКОВА? Не е админ всеки случай!

Хора, в този сайт царуват онези...тримката!
Re: Здравейте, Ако спрете да спрете да обиждате ( току що изтрихме един постинг от 29.12.2019 с обиден клип за баба Роси...) отношенията ви ще се подобрят.
Изпратено: 02.01 15:08   От: blogbg

ЛЕКА И ПРЪСТ НА ЗУРЛЕВА!

ИМАЛА ГОСТИ-ЯЛИ, ПИЛИ, ЯЛА,ПИЛА..КАКВО ЛИ ...ТА ПАДНАЛА, ВСЕКИ ЩЕ ПАДНЕ ОТ ТОВА...НЕУДОБНА БИЛА!

МАФИЯ!

НАЛИ И РАДИНА - БНТ ПОБОЛЯХА ОТ РАК И. Т .Н ...

Медии притискани, интернет, сайтове също...КВО ДА ДИРЯ ПРИ ТАКАВА ПРОДАЖНА П...?!

A.Х.T. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

КОТЕ БЯЛО...ПРЕВЪРТЯЛО

Коте бяло,
превъртяло цяло
се обръща на глава
и в къща явно
там на прага
му повече приляга
....ци да сваля
и все му е тая.
Познайте сега
каква е целта,
каква е идеята,
която ви соча?
Секира ли точа?

поезия А.Х.Т. sekirata cekupama

http://vbox7.com/play:9b450fa3

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ЗАЩО БЯГАТЕ, ЗАЩО СЕ ПРОДАВАТЕ...?!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

Отнеха 7-месечно бебе от български имигранти в Хамбург

Отнеха 7-месечно бебе от български имигранти в Хамбург - БИЗНЕС ИЛИ ПОЛИТИКА? И В ДВАТА СЛУЧАЯ Е ПРЕСТЪПНОСТ!
 Причината: лекари се усъмнили, че детето е тормозено в семейството
Българско семейство, живеещо в Хамбург, търси помощ от институциите у нас, след като 7-месечното им бебе било отнето вчера от Германската агенция за закрила на детето.

Причината: лекари се усъмнили, че детето е тормозено в семейството. Държавната агенция за закрила на детето, министерствата на външните работи и на правосъдието, както и посолството ни в Берлин извършват спешна проверка по случая, предаде БНТ.

Емигрирали в Германия преди година. Там станали и родители. След 11 години чакане за рожба - Катерина се появила на бял свят, за да зарадва Мирена и Георги. Обратът в живота им обаче настъпва скоро - на 20 декември семейството претърпява катастрофа в Унгария.

"Пострада най-много дъщеря ни - Катерина. След катастрофата дойде Бърза помощ. Настаниха ни в болницата в Кечкемет. Прегледаха само мен. Детето не го прегледаха, въпреки нашето настояване, защото тя плачеше през цялото време", разказва Мирена Славова - майка на Катерина.

Веднага след като се върнали в Хамбург, отишли отново в болница. Прегледът продължил 5 часа. Малката Катерина имала кръвоизлив в главата. Наложила се животоспасяваща операция. Докторът открил и по-стар хематом. Той не бил от катастрофата.

След тази операция докторите са информирали социалните служби, че има евентуално насилие вкъщи.

Мирена Славова: "При първия разпит казаха, че не намират нищо нередно и затова поискаха моето съгласие да отнесат случая до Агенцията за закрила на детето.

Майката се съгласила. Проверката продължила. Рентген, компютърна томография и ядрено-магнитен резонас били достатъчни за решението на Агенцията за закрила на детето в Германия:

"Излязоха със заключението, че с детето е злоупотребявано по точно определен начин - хванато е подмишниците и е разтръскана главата силно поне 10 пъти", обяснява майкта на Катерина.

Родителите - отричат. Разпореждането на агенцията: да се отнеме незабавно детето. Това се случило вчера.

"Накараха ме да й приготвя любимите нейни неща - играчки и подобни. Донесоха ми я. Казаха ми, че имам право само на една целувка с нея, без да я докосвам, защото било опасно и от тогава не съм я виждала", казва Мирена Славова.

Георги Славов е бащата на Катерина. "Първо се свързахме с немски адвокат - веднага се заема със случая. За него не бил първи.Седеммесечното момиче вече е в приемно семейство в Германия. В родния на майката град Кубрат - близките й недоумяват - защо се е стигнало до отнемане на детето от семейството".

Абелита Христова - сестра на Мирена: "Сестра ми е много любвеобвилна. Аз не вярвам някоя майка да може да причини нещо такова на собственото си дете, нито пък баща".

Крадат се деца, най-вече българчета, не циганчета! Продават ги ... после и донори, и страшна работа... краде се и водата без която няма как да си жив, краде се ...всичко ! В реала и в интернета.

"Чуждицата обърнаха резбата...   
Сега българките ще им раждат! О, БОЖЕ! ЩО ЗА НАРОД СМЕ!?
32 000 семейства са загубили жилищата си. Взехте ни всичко. Вземете и душите ни, та дано се задавите..
ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА ОТ ПРАВИТЕЛСТВОТО!
Германските НАЦИСТИ отвлякоха БЪЛГАРСКО дете. Пачата Захариева – не протестирайте! image януари 16 15:162020
Сподели от nvk
Българско дете бе отвлечено от германските власти и бе дадено на приемно семейство.
Правителството мълчи! Захариева каза да не протестираме.
Каракачанов, ТУМБАК жалък – прати спецчастите да спасят детето! САЩ с ракети гърмят само с голи предположения!
НЕ! Правителството мълчи.
ТОВА ЩЕ СЕ СЛУЧИ И В БЪЛГАРИЯ!
Приемат тайно закона за ОТНЕМАНЕ на децата от родителите!
Седете си вкъщи! Утре ВАШЕТО дете ще вземат!
Вашето дете ще бъде отглеждано от СОДОМИСТИ, педерасти и други сбърканяци!
Вашето дете ще бъде дадено за органи!
ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА ОТ ПРАВИТЕЛСТВОТО"

ЖИВ ТЕРОР ОТ НЯКОЛКОТО КЪМ МЕНЕ В БЛОГБЕГЕ-

не ви броя за живи, та чак да Ви чета и съобщенията пък лични- тролове, фейкове...в блогбеге са само десетина човека!   

07:05 - apostapostoloff
16.01 18:48 - apostapostoloff
16.01 10:35 - morskipesni
16.01 07:42 - apostapostoloff

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ПОЛИНА Чилаут

Чил аут, чилаут или лаундж е стил в електронната музика, възникнал през 90-те години на 20 век. Произлиза от дръм енд бейс, ембиънт и европейска класическа музика. В началото се разпространява предимно във Великобритания и Южна Америка

sekirata - http://veloza.blog/
Ха, да позная коя си, но не на всеки се разрешава ката ден да си прави нови профили!Последни 20 регистрирани посетителя

Р.Копукова Полина не е чалгарка, пее други жанрове, но на тебе слон ти е стъпил на ушите.И не лъжи в нета,че свириш на акордеон и пееш, нищо не видях, не чух от теб такова! Обиждаш и то доста недодялано, чак пък рими.Какво общо има ПОЛИНА С НАС ДВЕТЕ, С ОМРАЗАТА ТИ КЪМ МЕНЕ И ТАЗИ НА ТВОЕТО ДРУГАРЧЕ АПОСТОЛ АПОСТОЛОВ. ДОРИ ЗАПЛАШВАТЕ, ОСВЕН ЧЕ ИЗЦЯЛО ВЪРТИТЕ С ПОМОЩТА НА ЕДИН ХАКЕР ТАМ БЛОГБЕГЕТО?!

08:31 - veloza
14.01 21:48 - rosiela
14.01 20:14 - rosiela

21:48 - rosiela
20:14 - rosiela
19:52 - deathmetalverses
19:46 - apostapostoloff
19:31 - rosiela
19:27 - rosiela
18:48 - dobrodan
18:11 - anetta
18:01 - blogbg
16:57 - kolevmsk
16:51 - rosiela
15:25 - andrei
15:22 - putinopitek
12:32 - dobrodan
12:14 - blogbg

Копукова,
ПРОПЕЙ ДЕ, на симеоновски дудук свири,
но не можеш, поне роди!

А не да се подиграваш на чуждите деца, дъщеря ми !

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ГЛАВА ЛИ ТА БОЛИ, СИНО МОЙ? родопска народна песен

sekirata cekupama Анита Христова Трифонова изпълнява родопска народна песен

ГЛАВА ЛИ ТЕ БОЛИ , СИНО МОЙ?

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

МЕРАК

МОЯ ПЕСЕН - sekirata Merak

За любов при стари хора, нима е забранено и защо дори като шега, хумор? Докога ще се гледа на старите хора като НА ПЪТНИЦИ ...дори под моя стих-"ОКОЛО МЕН ВОДА" Росица Копукова пусна коментар,ЧЕ ми било времето да умирам. И не само... Човек предполага, БОГ РАЗПОЛАГА"

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ЗА МОЕТО ПРАВО ДА СЕ ЗАЩИТАВАМ...никога не нападам преди да са ме нападнали!

ПОЛИТИКА НА РУСИЯ, КОЯТО Е НЕПОБЕДИМА, ЗАЩОТО ВИНАГИ  СЕ Е ЗАЩИТАВАЛА ГЕРОЙСКИ, КОГАТО СА Я НАПАДАЛИ И Е ПОБЕЖДАВАЛА! ДУХ И МОЩ.

Явно в сайта blog.bg всеки може да си измисля кой и какво му е говорил, писал, искал,това е недоказуемо !

Дори и в писмен вид да се покаже като чат, което доста често става от хакери и програмисти пак не е доказано че е вярно.

Но едва ли големите хакери ,програмисти се занимават с злободневни теми, клюки, интриги, профили, сайтове...Те се занимават и обслужват "ЕДРИ РИБИ", банкови сметки и тем подобни.

Така че уведомявам потребителите на този сайт и самите модове и админ, че АЗ НЕ СЪМ МОЛИЛА И НЯМА ДА МОЛЯ НИКОЙ ДОРИ ЗА ДЪЩЕРЯ СИ, а то няма за какво да моля за нея .Всичко и отнеха, дори рожбата! Това което има тя СЕГА  е това което имам АЗ , друг си няма.

Лицето което е постоянно по мене  по някакъв начин - айпито ми е разбрала от  хора от Плевен, не се спира и ми е заявило, че няма да се спре докато не спра да посещавам и пея, свиря, пиша...сайтовете изобщо! Вчера 06 януари 2020 пак по нейна поръчка бе деактивиран друг мой профил в сайт , в който изобщо не става въпрос за нея! Но....трябвало да ме спре?

С полиция или в съюза на писатели и поети и тем подобни да се жалвам? О , не,  засега оставям нещата отгоре, и ще се получи, защото много и стана на тази жена, нагази яко в ЖИВОТА МОЙ , ТА И НА ДЪЩЕРЯ МИ, КОЯТО ИЗОБЩО НЯМА НИЩО ОБЩО С НАШИТЕ РАЗПРАВИИ С НЕЯ!

НО ТЯ НЯМА ДЕЦА, ДЪЩЕРЯ  И БИЕ ПО МОЯТА ДЕМЕК -ПО ЧУЖДИТЕ ДЕЦА!

Този пост не съдържа нищо обидно, просто едно обяснение и въпрос, защо си затваряте очите НЯКОИ ЗА ИСТИНАТА, нима нямате и Вие деца? Ако нямате , ще имате и ще МЕ РАЗБЕРЕТА ТОГАВА. НО ...ТОГАВА!

Дъщеря ми няма баща да я защити и не е избягал и прогонен от мене на времето, а ПРОСТО СИ Е ХАЙМАНА,БОКЛУК,БОХЕМ! НИКОЙ НЕ Е ЗАЩИТЕН ОТ ФАЛШИВ СЪПРУГ И БАЩА НА ДЕЦАТА МУ!

НЕКА ГОСПОД МЕ ПАЗИ-МЕН И ДЕЦАТА МИ!

И ЩЕ БЪДЕ.

Това не е ли терор-Това нормални хора ли са, потребители ?! А дали са българи?   

21:39 - rosiela
14:23 - apostapostoloff
10:27 - apostapostoloff
06.01 14:38 - apostapostoloff
06.01 14:20 - apostapostoloff
06.01 14:20 - apostapostoloff
06.01 09:43 - apostapostoloff
06.01 09:34 - apostapostoloff
06.01 06:30 - apostapostoloff
06.01 06:27 - apostapostoloff
06.01 06:15 - apostapostoloff
06.01 06:12 - apostapostoloff
05.01 20:23 - rosiela

11.01.2020 -14:55часа

10.01 15:19 - apostapostoloff
09.01 06:09 - apostapostoloff
08.01 19:25 - apostapostoloff
08.01 15:33 - apostapostoloff
08.01 15:29 - apostapostoloff
08.01 15:20 - apostapostoloff
08.01 09:37 - apostapostoloff
08.01 09:34 - apostapostoloff
08.01 09:30 - apostapostoloff
08.01 06:26 - apostapostoloff
08.01 06:25 - apostapostoloff
08.01 06:23 - apostapostoloff

Българи ми го правят или ПАК РОМИ?   

Там в България си ги отглеждате, там да си стоят...
Б.Б.да слага Министерство на циганите
Мълчете си и си трайте, то така и по турско е било. Докато едни са се опитвали да ни освободят, други са си налягали парцалите и са си мълчали.
Вина има само оня с малките мустачки дет си недовърши работата с евреите циганите и педерастите. Какви "санаториуми" им беше спретнал... За чудо и приказ, нооо...
Кой е виновен?
Виновна е властта. Това е истината.
Защо?
Защото е нужен благодарен електорат, добре нахранен и напоен в изборната нощ.
Примери: пребитият военен - 3 години условно за братята цигани. Защо? Защото това бил електорат .
Какво става с корумпираните тъпанари, които оставиха над 100 000 души без вода?
Какво става с продажните негодници, които тровят срещу пари почвата, водата и въздуха на децата ни?
Българите просто трябва да погледнат какво става в Южно Африканската република и какво се случва с белия човек там. Ако това не му отвори очите (а не вярвам) си заслужава съдбата!
ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ хубаво момиче си замина от този свят,заради мазен мангал. Колко още трябва да се случва това?? И най-важното е коя ще е следващата жертва и кога? Ясно си личи че никога няма да приключат тези убийства,колкото и да ни е неприятно. Винаги ще има още и още и още и още. ЗАКОНА трябва да стане безпристрастен. Предлагам нов закон да се въведе във Република България - Човек, прекъснал образованието си над 3 години,с криминална регистрация да бъде затварян в подходящ дом. НЕКА ДА ЗАТВАРЯТ ВСИЧКИ МАНГАЛИ,незавършили средното си образование,криминално проявени. Така като затворят всички човекоподобни животни,има голяма вероятност да спасят много животи. Какво като някой от тези затворени ще са невинни? И жертвите са невинни. Изрода нещастен и е прерязал гърлото след което се е гаврил с труп!
Айде пак ми обяснете, че евреогейците са прави и такъв трябв да го превъзпитаваш вместо да го убиеш с камъни?!

ГеноцидЕврейскоРобствоБългарите

Безсилни сме пред циганските злодеяния, хората не знаят дори откъде им идват нещастията, не знаят кой управлява политиците, съдебната система, кой е
Шорош - бащата на всички злини и циганизацията в България. Цяла Унгария беше облепена с уродливата му мутра и народния гняв се изсипва върху българоубиеца, унгарците си имат Орбан, а ние имаме мутра от СИК, чиято дясна ръка е Томислав Дончев - експерт анализи на Отворено общество на Шорош, в което е вложил 18 милиарда ... Когато почнем да изсипваме народния гняв срещу тоя Звяр и всеки ден коментари нонстоп тогава ще се оправим ...

Чакай от дебилизираните по долу да изсипят гнева си срещу българоубиеца антихрист Сорос, най много да се избият между тях си.

При "лошия" комунизъм имаше смъртно наказание за такива изверги!А сега хубавата демокрация.....без коментар! Къдe ше изселват циганите, ами нали нема кой да гласува в това подобие на държава?
Смъртно наказание е единствения еквивалент на извършеното престъпление, защото безсъвестните нечовеци станаха много.
цитирай

07.01 22:29 - Сложих ти минус само защото пишеш ...

от: anonimapokrifoff   За постинг: ЗА МОЕТО ПРАВО ДА СЕ ЗАЩИТАВАМ...никога не нападам преди да са ме нападнали!
Сложих ти минус само защото пишеш глупости за русия.
Тая варварска държава винаги е нападала чужди народи, и нас окупира след 1944.
Одобри | Изтрий
06:24 - Голям, голям джумбуш стана!

от: apostapostoloff   За постинг: ЗА МОЕТО ПРАВО ДА СЕ ЗАЩИТАВАМ...никога не нападам преди да са ме нападнали!
Голяма бъзикня! Страхотен гъзобрък.
Одобри | Изтрий
06:30 - Решили са да ти скъсат гъза и

от: apostapostoloff   За постинг: ЗА МОЕТО ПРАВО ДА СЕ ЗАЩИТАВАМ...никога не нападам преди да са ме нападнали!
ще ти го скъсат. Защото си много нагла и наперена. Ще ти смачкат фасона на бърза ръка.
Одобри | Изтрий

СЕГА ПЪК НАЛИ СМЕ КОЛОНИЯ НА АМЕРИКА и ЕС-ЗАПАДА! Изнасяме си всичко - златото, прасетата....дори и ДЕЦАТА! А вие няколкото ще отговаряте пред Дядо Боже за предателството на РОД И РОДИНА

А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ПИША В РИМИ

Пиша в рими.
Говори ми