• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

14 July 2020, 15:39:28

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
10954 Posts

Шишман
2651 Posts

Panzerfaust
457 Posts

Лина
445 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 15951
  • Total Topics: 1264
  • Online Today: 44
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 21
Total: 22

Блогът на Секирата

Started by Hatshepsut, 20 April 2019, 09:38:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

cekupamasekirata

09 МАЙ - ДЕН НА ПОБЕДАТА НАД НАЦИСТКА ГЕРМАНИЯ ВЪВ ВЕЛИКАТА ОТЕЧЕСТВЕНА ВОЙНА

енят на Победата е празник по случай победата на Съюзниците над Нацистка Германия във Великата Отечествена война. Установен е с указ на президиума на Върховния Съвет на СССР от 8 май 1945 г. като се е празнува всяка година на 9 май. След разпадането на СССР денят на Победата остава официален неработен ден в Русия и редица бивши Съветски републики като Азербайджан, Армения, Беларус, Казахстан, Киргизия, Молдова, Русия, Таджикистан, Туркмения, Узбекистан. През 2000 г.Кнесетът приема закон за ветераните от Втората световна война и оттогава Денят на Победата е официален празник в Израел. Следва да се отбележи, че Съюзниците от войната честват на различни дати. Причината за това е разликата в часовото време и усложнената процедура по капитулацията на Германия. Студената война допълнително разделя бившите съюзници, така че в Европейския съюз и САЩ Денят на победата над Германия се празнува на 8 май, а в СССР – на 9 май.

Денят на Победата (на руски: День Победы) е вторият по значимост празник в СССР след деня на Октомврийската революция. Всяка година на Червения площад в Москва се провежда военен парад, с участието на най-модерна за времето си военна техника.[3] След разпадането на СССР военните паради се прекратяват, до юбилейната 50-а годишнина от Победата. През 1995 г. в Москва се провеждат два парада – на Червения площад, където маршируват пехотни части, а московското предградие ,,Поклонническа планина" (на руски: Поклонная гора) е организиран парад с бойни машини. От 1995 до 2007 на Червения площад ежегодно се провеждат военни паради, без техника. От 2008 в парадите отново започват да участват бойни машини.

В Деня на победата през 2012 в Томск за пръв път се провежда обществената акция ,,Безсмъртен полк" (на руски: Бессмертный полк). Участниците в нея преминават по улиците на града с портрети на своите предци, които са участвали във Великата Отечествена война. През 2015 ,,Безсмъртният полк" марширува в 15 държави.

През по-голямата част от войната България е част от силите на Оста. Все пак страната участва във финалната фаза на войната срещу Третия райх, но съгласно Парижкия мирен договор тя е със статут на победена държава. България е задължена да плаща репарации на страните победителки и връща всички анексирани териториии. В Народна република България 9 май не е официален празник, но този ден се отбелязва тържествено, като повсеместно се поднасят цветя и венци на паметниците на загинали български и съветски войници, участници в бойните групи (1941-44) на БКП и партизани, организират се и други тържествени мероприятия. След 10 ноември 1989 г. в България се прекратява организирането на официални тържествени мероприятия по случай Деня на победата. На този ден започва да се отбелязва Деня на Европа, посветен на мира и обединението. В България, както и в ЕС, Денят на победата започва да се отбелязва на 8 май. Въпреки това, всяка година русофили, евроскептици и левичари в цялата страна продължават да празнуват на 9 май. Те отдават почит на загиналите български и съветски воини и полагат на техните паметници венци и цветя.От 2005 г. празнуващите на 9 май носят по руски образец символични георгиевски ленти.

АЗ ЛИЧНО НЕ ХАРЕСВАМ НАДУТИТЕ ГЕРМАНЦИ И ГРОЗНИТЕ И САМОНАДЕЯНИ ГЕРМАНКИ, КАТО ХАЙКЕ И ВИВИАН! Но това е в личен план, а по принцип фашаги и нацисти не понасям.

Елена Ваенга - Песни Военных Лет ✬ LIVE ✬ Elena Vaenga - Songs of the War Years

Josef Kobzon Иосиф Кобзон. The day of victory. День Победы 9 May in Moscow 2009

Мила Нитич - "Нам нужна одна победа" ("Победа. Одна на всех" 2015)

Катюша - Варвара (Subtitles)

На поле танки грохотали (Концерт "Песни военных лет")
Dislike Dislike x 2 View List
На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ПО ЗДРАЧ

Яйчице с кисело млекце

ще хапна за вечеря,

а утре пак трендафил ще откъсна,

ще намеря, но червен

кой ще подари на мен?

стихове А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ЗА НАШИТЕ ДЕЦА С КОРОНАВИРУС В МИСЪЛТА

С маска или не

вирусът изкуствен е,

а за малкото дете

последствията са после.

Есента ще коронясаме

и пак тъй ще я втасаме

с менте ваксини и лекарства.

Празни приказки приказва

някой и ни се подмазва!

И до днес така я караме

с вирус лягаме и ставаме!

Проблем.

Кахър голем.

Червен трендафил кой на мен ще ми подари?

Няма проблем. Откъснаха ми го в зори.

И кремче,

но за папкане не става,

не се получава

лилав, жълто –лилав крем!

Бонбони във обвивка ще ядем!

Коронен вирус дебне нощ и ден!

Трендафил бял , червен

и розов, все за мен,

откъснаха ми добри хора!

Но ще увехне, мили хора!

По здрач някой снимката ми грабна,

просто я открадна,

трол ли бе това

или джендър, мъж, жена?!

Анонимни ми се пишат,

хора менте, издишат!

стихове Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ГЕРГЬОВДЕН Е. 06.05.2020 - ДНЕС КАТО НА ВЕЛИКДЕН И ЗА КОЙ ЛИ ПЪТ НЕБЕТО ПАК СЕ ОЦВЕТИ!

И ДНЕС Е ПРАЗНИК - ГЕРГЬОВДЕН!
И ДНЕС , КАТО НА ВЕЛИКДЕН НЕБЕТО ПАК СЕ ОЦВЕТИ
В РАЗНИ КРАСКИ! И БОЛИ,
ЧЕ ВИЖДАМ ПРИЛИКА ЕДНА
С ЛОШО ЗА МОЯТА СТРАНА!

НА 14 ФЕВРУАРИ 2020 СЕ ПОЛУЧИ СЪЩОТО...

ето снимките и клипа от Великден

sekirata A.H.T. ПОЧИВАЙ В МИР, ЕВА -

МУЗИКА ТЕКСТ ИЗПЪЛНЕНИЕ СТИХОВЕ КЛИПОВЕ- АНИТА ХРИСТОВА ТРИФОНОВА sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ЩОТО ВСЕ ПАК ТОЙ Е МЪЖ - моя хумористична песен

Ла, ла ,ла ,ла, ла ,ла, бля,бля,бля,бля ,бля,бля,

пише и твори поетесата./2

Пенчо турил си бил маска,

нито вика, нито кряска,

но пък ходи по жени -

цуцулани, комшийки./2

Поетеса  го възпява,

тя за него съжалява,

че не може да го спре

и  със брак да го върже.

Щото все пак той е мъж

красив и умен, изведнъж

хрумна и и го разбра-

за него тя не бе жена.

Интродукция:...

Затуй си пише – бля,бля,бля...

за този мъж, за любовта,

която е несподелена,

а тя самотна и сломена.

хумористична песен  музика текст изпълнение А.Х.Т.sekirata cekupama

sekirata  Shtoto vse pak toi e muj

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ПИТАМ ВАС

Ой, ой, ой!
Колко интересно,
а за мен чудесно!
Някой ми се кара
и е в надпревара
с мен и мойто АЗ!
Питам Вас?

sekirata Jiveia s moito az i viarvam

стихове  клип Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ЧЕТИРИ РОЗИ

стихове клип А.Х.Т . sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

КИТАЙСКА КАТЮША ВЗРИВИ ИНТЕРНЕТ

налага се да повторя, вече потретя този си пост и в двата си профила, двата сайта,защото има спиране на клипа от мои профили в youtube.com, но това се случи доста по-късно откакто качих клипа си в youtube.com .Всичко това говори, че е имало оплакване, донос...пак и пак...наистина едни и същи не се спират с действията си срещу мене. И ги знам кои са.Те не творят, те се занимават с доноси и интриги.Пък и искат да ги чета и да се уча от тях -никога. От такива хора няма какво да науча.
Ами  ок, аз ще повталям след като няма как да редактирам тук.

Китайска Катюша взриви интернет, а  учени от САЩ: Идва по-страшна опасност от COVID-19  Множество пазари за диви животни в Азия все още са отворени и работят на пълни обороти- КОЙ ЛЪЖЕ АМЕРИКАНЦИТЕ ИЛИ КИТАЙЦИТЕ! Китайците не ядат от вчера тези животни,нали?

https://fakti.bg/life/465275-ucheni-ot-sasht-idva-po-strashna-opasnost-ot-covid-19-video

PETA Asya"da hala aзık vahşi hayvan pazarları iзin uyardı: Bir salgın riskini daha alamayız

Зin"de koronavirьsьn зıktığı vahşi hayvan pazarları yeniden aзıldı

Ето и моят стар клип  и в този ред мисли -

sekirata Voina se vodi po sveta nezavisima li e Bulgaria

Има много лаборатории по света за биологично оръжие,

но в случая след посещението на Тръмп в Китай -

гръмна с пълна сила коронавирусът

и то в Китай.

Онези народи от край време се хранят с гнусни животинки,-тогава?

Спин, рак...коронавирус...после идва друго докато

Земята остане с половината си население.

Сигурна съм ,че ракът и спинът се лекуват, но не за всички ....

ТАКА Е И С ТОЗИ НОВ УЖ НЕИЗВЕСТНЕ ВИРУС - COVID-19

автор на поста и клипа А.Х.Т. sekirata cekupama

Правило- когато съдите някой , вижте другият  и самият себе си вижте!

"ПУТИН ЛЪЖЕ, ТА СИ ГЛАВА КИНЕ"- пост такъв видях
и питам, сека със замах - А БОЙКО БОРИСОВ КОЛКО ЛЪЖЕ И КРАДЕ?

Катюша звучит в Германии,Италии,Монголии,Казахстане,Англии,Украине...
Катюша -оригинал

Kaтюша - оригинал

Песни военных лет "Катюша"

Катюша - Варвара (Subtitles)

автор на поста клипа стихове А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ЗА НАШИТЕ ДЕЦА

поезия клип А.Х.Т.sekirata cekupama

С маска или не

вирусът изкуствен е,

а за малкото дете

последствията са после.

Есента ще коронясаме

и пак тъй ще я втасаме

с менте ваксини и лекарства.

Празни приказки приказва

някой и ни се подмазва!

И до днес така я караме

с вирус лягаме и ставаме!

Трендафил бял , червен

и розов, все за мен,

откъснаха ми добри хора!

Но ще увехне, мили хора!

Проблем.

Кахър голем.

Червен трендафил кой на мен ще ми подари?

Няма проблем. Откъснаха ми го в зори.

И кремче,

но за папкане не става,

не се получава

лилав, жълто –лилав крем!

Бонбони във обвивка ще ядем!

Коронен вирус дебне нощ и ден!

просто я открадна,

трол ли бе това

или джендър, мъж, жена?!

Анонимни ми се пишат,

хора менте, издишат!

поезия клип  А.Х.Т. sekirata cekupama

Моля да не се трият снимките, където и да го пусна виждам го окастрен и така повтарям, потретвам...

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

С ТРЕНДАФИЛ ДЕТСКИ МИГ ПО ЗДРАЧ

това е целият пост , а не орязан?!

sekirata Trendafil

sekirata Detski mig

просто я открадна,

трол ли бе това

или джендър, мъж, жена?!

Анонимни ми се пишат,

хора менте, издишат!

А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ПИТАМ-При блокиране на снимки, колажи, изтриване на част от поста ми, независимо от кой, при което се обезмисля поста ми, длъжна съм да повторя, таки ли, да потретя,така ли?!

ОК!

ПРОДАЖНИЦИ

УПРАВЛЯВАЩИТЕ,

СТРЕСИРАХТЕ НАРОД !

ЗАЩО УБИВАТЕ ДЕЦАТА НИ ?

ВИЕ НЯМАТЕ ЛИ ДЕЦА, ВНУЦИ?

ЗА ПАРИ, БИЗНЕС, СМЕТКИ И ЛИЧНА ИЗГОДА!

РОДИНАТА И НАРОД - БЪЛГАРСКИ КУЧЕТА ГО ЯЛИ.

А медии подковани бръщолевят глупост след глупост
в ефира най-вече !

И пак за пари, пари...!

Пеевски  дарение правиш само да си кротуваме, докато построят кулите, браво! Но живееш в палати в Америка с отрочето си и чалгарката - певица дъщеря на народна певица?! ББ също  е подсигурен в Америка , та и съпругата му, а да не говорим за Испания... Та само те ли?
Продажници , Господ гледа!

ЗАЩО УБИВАТЕ ДЕЦАТА НИ, ВИЕ НЯМАТЕ ЛИ ДЕЦА, ВНУЦИ?

БОГ ВИСОКО, НО ЩЕ ЧУЕ ЧЕДАТА СИ  СТРАДАЩИ

ОТ Т.Н. "ТУЛУПИ" БЪЛГАРСКИ И ЧУЖДИ.

поезия клипове А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ТЕСТ: ПЪРВОТО ЖИВОТНО, КОЕТО ВИДИТЕ В КАРТИНКАТА, ЩЕ РАЗКРИЕ СЪЩНОСТТА НА ВАШАТА ЛИЧНОСТ

И този пост повтарям,  пак е с  изтрита снимка, което обезличава поста!
Снимката  не е политическа.

Погледнете картинката и намерете с поглед своето Първо животно. После прочетете в текста какво символизира то.

Нашите инстинкти имат непосредствена връзка с личността, която представляваме – пред себе си и пред околния свят. Ето защо много често Очите ни – инстинктивно – се насочват първо към най-близкия, т.е. най-познатия ни обект. И първо него го различават. Затова и първото видяно Животно може да бъде съотнесено към нашата най-изявена, но и най-съкровена вътрешна и външна същност.

1. Жираф

Ако първото животно, което сте видели, е Жираф, то значи, че:

Вие се отнасяте към типа хора, които "живеят просто, но мислят възвишено". Вие сте здраво стъпили на земята, но въпреки това мисълта Ви лети из висините - имате висок полет на мисълта.

Поставяте пред себе си високи цели и знаете, че можете да постигнете най-големите висоти, да извършите големи дела и да бъдете най-успешните в своето обкръжение.

Държите се настрана от низки хора, долни интриги и досадни сплетни. Избирате мъдро своите битки и на фона на другите винаги действате с голямо достойнство, чест и лекота.

2. Лъв

Ако първото животно, което сте видели, е Лъв, то значи, че:

Вие сте личност, която с право може да бъде наречена "Царят на Дивата Природа". Вие сте този, който притежава храбро сърце, който е способен да се противопостави на несгодите и който никога няма да избяга от предизвикателствата на живота.

Източникът на Вашата сила не е само физическото или материалното положение, но и дълбоката вяра, че винаги можете да разчитате на себе си. Вашата личност може би е способна да плаши другите, но онези, които Ви обичат, знаят, че имате златно сърце. То Ви дава сила винаги истински да се грижите за близките си хора.

С няколко думи - в сърцето Ви живее Лъв! Див, силен и благороден!

3. Камила

Ако първото животно, което сте видели, е Камила, то значи, че:

Вие сте човекът, който никога не се предава - каквото и да се случва с него. Камилата може да оцелява и в най-суровите условия, като при това действа винаги с мъжество, спокойно и уравновесено, демонстрирайки голямо трудолюбие и издръжливост.

Вие сте способни да излезете от всички житейски неприятности с усмивка на лицето, понеже дълбоко в себе си имате увереност, че сте по-силни от всяка несгода. Вероятно животът Ви праща най-страшните бури, но когато пепелта от вихрите се уталожи, става ясно, че Вие сте победителят.
Да, Вие винаги сте готови да изминете още един километър, за да помогнете на другия човек, но, ако осъзнаете, че той Ви използва само в свой интерес, то много лесно можете да го хвърлите от гърба си, закопавайки го при това дълбоко под земята...

4. Слон

Ако първото животно, което сте видели, е Слон, то значи, че:

Вие сте човекът, който наистина притежава много дълбока личност. Вие сте този, комуто е комфортно в собствената му кожа и който е уверен във вътрешната си сила. Вие не сте от тези, които се отвличат от дреболии и дребнавости, а винаги се фокусирате върху по-широката перспектива и следвате неотклонно поставената си цел.

Ако някой се опита да Ви застане на пътя – той просто идея си няма какво го чака! Вие прощавате, но не забравяте! Независимо че Вашата личност винаги внушава страх и уважение у повечето околни, когато сте в компанията на хора, на които имате доверие, Вие се проявявате като много весел, остроумен и отзивчив човек.

5. Прасе

Ако първото животно, което сте видели, е Прасе, то значи, че:

Вие сте човек, който може да бъде охарактеризиран като отличаващ се с мощен интелект и остър ум. Това животно често бива недооценено, но то се явява едно от най-находчивите същества, притежаващи, освен това, и изключително силен характер.

Природата Ви е дарила  със силна воля и способност да оцелявате при най-различни обстоятелства. Разбира се, понякога се съмнявате в собствените си способности, но никога няма да позволите на никого да Ви убеди, че няма да се справите с работата, с която сте се заели.

Вие никога няма да хабите сили и енергия, за да се впишете в обществото и неговите норми, тъй като сте свикнали да създавате свои собствени правила. Единственото, което не можете да понесете, това е лицемерието. И, да, Вие не се страхувате на назовавате нещата с техните истински имена.

6. Кон

Ако първото животно, което сте видели, е Кон, то значи, че:

Вие сте човекът, който е роден да бъде свободен! Вие имате дух, стремящ се към полет, и притежавате изключително силна страст към живота, която постоянно Ви подтиква да разширявате своите лични граници.

Вас не бива да Ви опитомяват, а и не могат – защото Вие цените своята независимост повече от всичко друго на света. Но колкото и силно да обичате свободата си, Вие оставате един верен човек, много отдаден и предан на любимите си хора.

Вашата личност е прекрасна – както прекрасно е и животното, привлякло вниманието Ви. Но този, който е решил да Ви пречи или да Ви спъва, бързо ще се увери, че, когато работата опира до отстояване на ценности, Вие моментално се превръщате в неуправляем и необуздан, див мустанг.

7. Мечка

Ако първото животно, което сте видели, е Мечка, то значи, че:

Вие сте силна личност, притежаваща много силна  воля, която ѝ позволява да държи първенството в много сфери на живота. Можете да се похвалите с невероятна харизма и винаги забелязващо се присъствие. Но, освен това, притежавате искрена топлота и спонтанност, за които малцина биха се досетили – ако не Ви познават.

Вие се човекът, с когото никой не бива да се шегува, тъй като можете да превърнете живота на шегаджията в истински ад! Личността Ви, сама по себе си, изобразява могъщата и страховита стихия на Природата.

В отношенията си Вие сте последователен и стабилен, и никак не Ви харесват игричките и драмите – просто изобщо не понасяте излишното драматизиране.

8. Куче

Ако първото животно, което сте видели, е Куче, то значи, че:

Вие сте сърдечен и любящ човек, който цени верността най-много от всичко. Вие сте този, който се влага цялостно и безкористно в отношенията си с другите, без да иска нищичко в замяна – освен единствено доверие.

За любимите си хора Вие буквално сте готови да направите всичко – и именно това качество прави от Вас невероятният човек, който представлявате! Единственото, което не можете да простите и забравите – това е предателството. Тогава ставате страшни! Но като личност – сте колкото страшни, толкова и предани.

Никога не обръщате внимание на плиткото и повърхностното. Успехът за Вас – това е щастието и удовлетворението, което изпитвате от своите хармонични и пълноценни отношения с другите.

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

СЛЪНЧЕВО

Слънчева ръка

някой протяга,

гали ме нежно,

на трева полага.

Слънчева целувка

ме пали,изгаря,

чувства дълбоки

в мен ражда, прегаря

до болка, страсти, копнежи

и ме дарява с идеи свежи.

Слънчева любов

със тебе правим,

грижи, тревоги

ний ще забравим.

Цветята, тревата,

полята, гората,

звездите, луната...

мъжът и жената

в нас провокират,

уморени със нас

щастливо заспиват!

sekirata Slunchevo

sekirata Jiva

поезия клипове  А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

БЪЛГАРИЯ Е ОСВИРЕПЯЛА, ГЛАДНА, БЕДНА, В БЕЗПЪТИЦА И БЕЗ ПЕРСПЕКТИВА. ТЯ ИСКА ВЪЗМЕЗДИЕ...

"В парламента, за разлика от коня на Калигула, у нас може да влезе всяка свиня. Какво трябва да се прави, когато хората, които би трябвало да ви защитават, ви ограбват и не ви дават възможност да живеете по начин, който считате за нормален? Какво трябва да се прави, когато празният бюджет на държава може да бъде балансиран само с нови дългове, защото няма производство? Какво трябва да се прави, когато така наречената ,,власт" не може да съществува, ако не краде от вас? Какво трябва да се прави, когато нямате никакво доверие в който и да било съдия, прокурор или полицай? Какво трябва да се прави, когато самозванците, нарекли се ,,елит", ,,класа" и ,,лидери" са психопати, бандити и мутри? Какво трябва да се прави, когато основополагащият принцип на демокрацията ,,един човек – един глас" беше унищожен, изопачен и присвоен така, че никой не може да провери истинските резултати? Какво трябва да се прави, когато тези терористи откраднаха цялата държава? Какво трябва да се прави, когато 91 на сто от българите нямат никакво политическо представителство? Какво трябва да се прави, когато в обществото на парите няма начин да стигнете до тях, тъй като е забранено вашето право на труд? Какво трябва да се прави, когато добрите и умни българи напускат страната и се обръщат назад със злоба? Какво трябва да се прави в обществото, в което законите са два вида – за богатите и за бедните? Какво трябва да се прави в системата, която е изгнила до корен и е задушена от онези, които искат да запазят грабежа и да го легитимират с власт за следващите поколения? Какво трябва да се прави, когато огромното мнозинство от хората отпадат още в началото и остават доживотно в механизмите на заробването? Kой ще оглави тази революция? Без лидери и без идеология няма народ, а има само озверяла и бедна тълпа от полудели пазарни потребители, които ще приличат на движението на египетската, либийската, туниската кокошка с отрязана глава и ще се съпровожда от аплодисментите на Запада. И всяко ускорение на събитията ще ускорява гибелта на страната. Така е при всеки смъртно болен организъм. Какво да се прави? Засега е нужно да нараства давлението върху тези ,,социални и политически уроди". Нужно е масовото давление върху тази власт, която е функция на системата. Значи, преди всичко трябва да се унищожи сегашната система. Това е целта. Към нея, както се казва всички средства са позволени. Ситуацията е нова – народът срещу мафията."

"Наскоро попаднах в архивите си на един акварел на великия Борис Димовски – бях го забравил и той направо ме жегна.
Магарета летят из облаците.
Няма нужда от повече обяснения – това казва всичко." - Кеворк Кеворкян

А.Х.Т.sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

СЗО ЛИ Е УБИЕЦЪТ СЪС СВОЯ КОРОНАВИРУС ИЛИ НЯКАКВА СИ БАКТЕРИЯ?

А МОЖЕ БИ 5G, НО КАКВОТО И ДА Е ЕДНО Е ЯСНО,ЧЕ Е МОМЕНТА В КОЙТО

ШЕПАТА ЛУДИ ИСКАТ ДА СЕ ОТЪРВАТ ОТ СТАРИТЕ И БОЛНИ ХОРА ПО

ЗЕМЯТА.   БРАВО, УБИЙЦИ!

И СТИГА С ТЕЗИ ВАКСИНИ И ЛЕКАРСТВА,

ВСИЧКО СЕ ЗНАЕ И СЕ ИМАТ И ВАКСИНИТЕ,, И ЛЕКАРСТВАТА

НЕ САМО ЗА КОРОНАВИРУС, НО И ЗА СПИН, РАК...

МЕЖДУНАРОДЕН ПРОБИВ НА МЕДИЦИТЕ В ИТАЛИЯ 🇮🇹
"В Италия най-накрая е открито най-простото и достъпно лекарство  за коронавирус !!!
Италианските лекари не спазиха глобалния закон на здравеопазването на СЗО, който ни призовава да не аутопсираме починалия коронавирус.

Установихме, че това НЕ е ВИРУС, а БАКТЕРИЯ, която причинява смърт.  Тя води до образуване на кръвни съсиреци и смъртта на пациента.

Италия победи   Covid-19, който не е нищо повече от ,,Обща вътресъдова коагулация" (тромбоза).

,,И начинът за справяне с него, тоест лечението му, е,, антибиотици, противовъзпалителни лекарства и антикоагуланти. "  На първо място - АСПИРИН !!!

Тази сензационна новина за целия свят беше подготвена от италиански лекари от аутопсията, проведена на починали от Covid-19.

,,Именно поради това, според италианските анатоми респираторите и отделенията за интензивно лечение, не само не са били необходими, но и са противопоказни !"

Промяната на протокола за лечение започна в Италия.

Веднага след оповрстяване на тези резултати в авторитетни научни списания и форуми, СЗО побърза да определи и премахне глобалната пандемия

Оказва се, че препоръчаното лекарство е било известно на СЗО,  но СЗО не докладва това на китайците. Ако го бяха казали, нямаше да получат милиардите за С-19. Очевидно за СЗО това е просто БИЗНЕС.

Източник: ИТАЛИЯ, Министерство на здравеопазването.

СПОДЕЛЕТЕ, НЕКА ЦЕЛИЯТ СВЕТЪТ УЗНАЕ, ЧЕ УБИХМЕ И УБИВАМЕ НАШИТЕ ХОРА !!!

* Аларма *

Предайте новината на цялото си семейство, съседи, познати, приятели, колеги, колеги ... и т.н. ... и т.н. ... и обкръжението ви като цяло ...

Covid-19 ... не е вирус, както ни накараха да повярваме.  Това е бактерия, която усилена от 5G електромагнитно излъчване, предизвиква възпаление и хипоксия.

При най-малко неразположения трябва да направите следното:

Вземете аспирин 100 mg и апронакс или парацетамол ...

Защо?  ...

Защото беше показано, че Covid-19 сгъстява кръвта, стимулирайки развитието на тромбоза при хората чрез кръв, която не е наситена с кислород.  Кръвта се сгъстява, притокът й в сърцето и белите дробове се забавя, човек не може да диша и умира бързо.

В Италия лекарите нарушиха протокола и препоръките на СЗО и извършиха аутопсия на труп, който почина от Covid-19 ...

Отвориха тялото, ръцете, краката и други части на тялото и разбраха, че вените са разширени и съсирват кръв.

Всички вени и артерии са пълни с  кръвни съсиреци, които възпрепятстват нормалния приток на кръв, транспортирайки кислород до всички органи, главно до мозъка, сърцето и белите дробове, поради което  пациентът в крайна сметка умира.

Вече знаейки тази диагноза, италианското Министерство на здравеопазването веднага промени протоколите за лечение на Covid-19 ... и започна да предписва 100 mg аспирин и апронакс на заразените си пациенти ...,

Резултат: Пациентите започнаха да се възстановяват и оздавяват.  Министерството на здравеопазването освободи и изпрати вкъщи повече от 14 000 пациенти за един ден.

НЕОБХОДИМО ДЕЙСТВИЕ В ПОЛЗА ЗА ОБЩЕСТВОТО: Предайте тази информация и я направете обществено достъпна незабавно.  У нас КОЙ ни лъже с тази пандемия ?

Всеки ден избраният от нас Президент казва за данни и статистика, както и за манипулациите с тях.

За да не се предоставя тази информация, която спасява гражданите, елитите, които печелят от С-19 ще го заплашват !

Знаем, че всички правителства по света са задължени да изпълняват препоръките на СЗО, но Италия е нарушила нормата ... сега СЗО.

Сенат взе решение да се завеждат съдебни дела по целия свят - за прикриване на толкова много смъртни случаи и за срив на икономиките на много страни по света.

Всички ще разберат защо е издадена заповедта незабавно да се погребват умрелите, без да се отварят и изследват ... Под предлог че били силно заразни и замърсяващи.  ..

По нашите сили е да носим и споделяме истината.

Предлагаме с истината да спасим не само живота на много хора, но и правото на свобода и бъдеще за следващите поколения !

РАЗПРОСТРАНЕТЕ ВЪВ ВСИЧКИ МРЕЖИ, АКО ОБИЧАТЕ ХОРАТА !!!!

Ето защо антибактериалният гел работи, а хлорният диоксид, НЕ ...

Цялата ПАНДЕМИЧНА ПСИХОЗА беше нужна, защото ТЪМНОТО правителство в сянка иска да ваксинира и имплантира чипа, за да убие масите, да контролира оцелелите и така все по-безпрепятствено да намалява постепенно населението на света.

5G е само катализатор на тези пъклени процеси"

Предай нататък !

Не бъди слуга на СОВИД-19 !!СЗД

А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama