• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

26 May 2020, 22:44:49

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
10627 Posts

Шишман
1931 Posts

Panzerfaust
339 Posts

Лина
291 Posts

Theme Select

thumbnail
Members
Stats
  • Total Posts: 14089
  • Total Topics: 1248
  • Online Today: 71
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 5
Guests: 39
Total: 44

Блогът на Секирата

Started by Hatshepsut, 20 April 2019, 09:38:18

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

cekupamasekirata

РУМЕН РАДЕВ - ПЕТИ БЪЛГАРСКИ ПРЕЗИДЕНТ

РУМЕН ГЕОРГИЕВ РАДЕВ  е български военен и политик, генерал-майор от резерва. Бивш командир на Военновъздушните сили на Република България. Радев е избран за 5-ти президент на Република България.

14.11.2016-
Ден след балотажа, вън
само студено е и в зимен сън
някой ще приспи народа!
Посегнаха и на природа!
,,Вятърът ще отслабва" –каза синоптичка
на медии продажни птичка.
Изборите привършиха,
патриоти с турци се сдушиха!
Важното е българите да се карат,
двете партии турски си остават
и участници чуждица  в управление!
Референдума е избавление,
туй е истинско спасение
в  незавидното ни положение!
Президентът ни е нов,
бил независим и готов
изглежда за борба корава
на генерал каквато подобава?
Иначе изборите се повтарят,
равнодушните отмарят,
предлагат ни едни и същи,
избор нямаме! Навън, не в къщи!

stihove klip A.H.T. sekirata cekupama

А СЕГА КАКВО СТАВА МЕЖДУ РУМЕН РАДЕВ И БОЙКО БОРИСОВ ЩЕ СЕ РАЗБЕРЕ, ЩЕ СЕ ЧУЕ И ВИДИ.

Аз като жена , няма как да не защитя "леглото" на президеншата ,наистина навлиза се в личен живот на съпрузите.

Р. РАДЕВ БИЛ ПОЗОР - ЧЕРВЕН?! ГЕРБОВИ КАЛИНКИ ЩО СИ НЕ ВИДИТЕ ЧЕРВЕНИЯ ВОЖД - БОЙКО БОРИСОВ !

"Като разгледате резултатите изразени в брой действителни гласове на последните парламентарни и президентски избори, можете сами да си извадите заключения дали Президента може да си позволи да свали доверието от правителството. Ето ви ги:

Президентски избори 2016:
брой действителни гласове Румен Радев: 2 063 032

Парламентарни избори 2017:
брой действителни гласове за ГЕРБ: 1 147 292

Значи всички тролове и тия подкрепящи като сектанти герб, просто млъкнете. Нямам какво повече да добавя.

Най-смешното е, че гербавите продължават да пишат за тоя или оня, че е червен, а не виждат червеният си вожд заобиколен от доносницити от ДС.

Ако всичко беше хубаво и цветущо в тази държава, Радев нямаше да ви говори истините за тази разруха! Сега се видя кой кой е! Тези, които писнаха от възмущение , да кажат на кой Господ се кланят!!! Както се вижда , май е чичо Сам??? А това наистина е предателство спрямо Род и Родина".

стихове и клип А.Х.Т. sekirata cekupama

sekirata Bulgari chestito peti prezident

На злобата ще се изсмея във очите,
на разни там присъди и обиди,
защото съм високо в висините
и никой мен не може да ме съди!

САМО БОГ МОЖЕ ДА МЕ СЪДИ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

Анита Христова Трифонова изпълнява песента "Банани"

sekirata Banani

Бананът се присмя на ябълката наша,
че той по - търсен е и евтин, ваша
е думата на македонски ябълки и лук,
дори китайският ни чесън лук.
Месо от крокодили, прилепи и змии,

и разни стоки демоде, изгнили,
които внасят ни ги от Китай ,

турски стоки, туй онуй в Дубай.

Бананът важно се изсмя,

на българската ябълка ,

че я няма по пазара

издръжлива е , но чара

си изгуби и я няма,

за българи беда голяма.

Зелен ме късат, ръсят със отрови
в складове и кой ще моли
гърците, и турци за домати,
като морков хрупкави, и зарзавати...
Присмя се, каза ни го във очите,

че храни даже Митьо Очите .

Забели се и почерня,

това не му е джунглата,

така изпъшка с глас студен,

та стигна даже чак до мен -

Българи, с отрови Вий се храните,
мераци, интереси чужди браните!

стихове А.Х.Т. sekirata cekupamа

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ВАСИЛ ЛЕВСКИ -ЕДИН Е ТОЙ - ВЕЛИК БЪЛГАРИН, ГЕРОЙ!

19 февруари -ден във който всички птици плачат,
ден във който всички майки български потъват
в черно със надежда към небето взор отправили,
миналото на герои наши не забравили!

В очите сини болката прозира,
силна воля, буден ум и непреклонност
напират в израза на тоз герой
предаден от един...копой !
Губи себе си...го каза,
от народа си не се отказа,
до последно вярваше в борбата,
истината, свободата!

Кажи, Апостоле, кажи,
гениален политик си ти,
как мога да се примиря
със болката и със смъртта,
която рано те отне
и с тези наши врагове?!
Неща страшни ще ти кажа,
каква у нас е ще разкажа.
Ний сме в тайна окупация,
американска корпорация-
икономически убийци
и джагали кръвопийци!
Еврофондове и господари,
олигархия, и говедари,
софийската вода е френска,
а сириецът с кръв немска.
Превземат ни с дълг,не с меч,
за тях  животни сме, дивеч,
референдум, демокрация,
това е шоу, агитация!
Наричат ни народа прост,
а все някой ни е гост,
българинът се раздава,
пере пари,краде,продава....
Срамувам се, а знам че си
около нас и как търпи
душата твоя преродена
агонията на тоз народ,ще взема
сечивото си секира,
турчинът ме днес нервира,
не той, аз ще сека,
както сече нас пет века!
Желанието ти не уважиха,
къде погребаха те, натъжиха
мен и български народ,
Аспарухов славен род!
И в тоз дъждовен,мрачен ден,
всели се в нашите души, във мен!

Няма вече знам такъв да се роди,
няма, туй и турците го казват,
няма, знам, но мене ме боли,
кои на внуци си за него ще разказват?
Апостолът днес свети на небето,
заканва се със пръст от висинето
на земните, продажните чеда
поставили народа ни в беда!
Искам, много искам да възкръсне,
искри, надежда да разпръсне,
да стопли българско сърце,
сила, кураж да ни даде!

Събуди се, Дякон Левски и глави сечи,
наред карай, не прескачай, слушай как мучи
турчин рязан, ром крадлив и дръглив помак
и как днес ни язди всякой чужд дивак!
Събуди се, ако нямаш с кво,
ще ти дам мойто сечиво,
че сърце ми веч не трае
с тез чалми на криеница да играе!
Събуди се, Дяконе, стани
или просто мен при себе си вземи.

Геният на националната ни революция е герой на България, Апостол на свободата, на справедливостта и на равенството пред закона. Обесването на Васил Левски е ден на печал, но силата и любовта му към отечеството ще пребъдат ! След преминаването от Юлианския към Григорианския календар или от стар към нов стил 18 февруари, но аз не го признавам. За мене е 19.02. Не е ли срамно,че гроба си не знае Дякон Левски ами на всичко отгоре и датата му сменяват. Героят се обръща 300 пъти в гроба си , където и който явно никой със сигурност не знае къде е .

19 февруари -ден във който всички птици плачат,

ден във който всички майки български потъват

в черно със надежда към небето взор отправили,

миналото на герои наши не забравили!

Губи себе си...го каза,

от народа си не се отказа,

до последно вярваше в борбата,

истината, свободата!

Болката в сърцето ще изтрия,

ако трябва ще да я изпия,

но не ще ви се предам,

мръсна паплач, чужда сган!

sekirata 146 godini ot obesvaneto na Vasil Levski

sekirata Vasil Levski ne umira - pesen na sekirata

sekirata 143 godini ot gibelta na Vasil Levski

sekirata Subudi se Diakon Levski

sekirata Obesvaneto na Vasil Levski

Moralnoto padenie na edin narod

Събуди се, Васил Левски,

народът ти секат на трески

виновен си е сам-търпи,

а в мен горчи, боли.

Това не става на държава

народът вече се предава,

повечето избегаха,

поболяха се, измряха!

Народе??? - Питаше ни ти,

но кой те чува ми кажи?

Народ-зомбирана рая,

от Дявола очакваща пая!

Болката в сърцето ще изтрия,
ако трябва ще да я изпия,
но не ще ви се предам,
мръсна паплач, чужда сган!

Този стих който избра
пълен е с остри слова-
мои истинни и с болка,
возим се в момента на...триколка!
Ходя винаги пеша,
сега ще се престраша
в чужда тиня ще нагазя,
но народа си НЕ мразя!!

Не съм Ботев, не съм Левски,
но не ще ме насекат на трески,
със перото си се боря,
няма друго как да сторя,
окована съм в "окови" във дома си....sorry!

И това ли е случайно,турци,а? Както и как измряха всички участващи във филма "Козият рог"?!

На 74-годишна възраст почина актьорът Илия Добрев, чиято най-известна роля е на Васил Левски във филма "Демонът на империята", съобщи Съюзът на артистите в България.
Илия Добрев е роден на 10 февруари 1942 г. в Хасково. Завършва НАТФИЗ в класа на професор Стефан Сърчаджиев и Методи Андонов.
Във филма "Демонът на империята" се снима през 1971 г.
Освен актьор, Илия Добрев е и режисьор.
Има над 45 постановки и над 180 роли, от които над 40 в киното и телевизията.
В телевизионния сериал "Демонът на империята" на режисьора Вили Цанков Илия Добрев изпълнява ролята на Васил Левски, за което споделя:
"Левски ми помогна да запазя честността и откровението в себе си и да продължа да мечтая".
От 1975 г. тое е преподавател по актьорско майсторство за драматичен театър в екипа на проф. Стефан Данаилов в продължение на повече от 30 години.
Носител е на множество театрални награди, сред които наградата на Съюза на българските артисти за най-добра мъжка роля през 1975 г. за ролята на Кратун в "Напразни усилия на любовта" от Уилям Шекспир, Първа награда за мъжка роля на Прегледа за българска драма и театър (1976) за ролята на Тодор в "От земята до небето" от Никола Русев.
За ролята на проф. Преображенски в "Кучешко сърце" отново получава наградата на Съюза на българските артисти за най-добра мъжка роля през 1988 г.

МЕДИИ...И ХОРА ВСИЧКО В ТЕЗИ ГЛАДНИ ВРЕМЕНА ЗА БЪЛГАРИТЕ СЕ КУПУВА ! ЛЪЖИ, ПРОДАЖНИЦИ СТЕ ! КОЙ ПЛЮЕ ПО НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ГЕРОИ И ТО СЛЕД ГОДИНИ НАРЕД!? НАГЛАСЕНА РАБОТА, ДОСЕГА КЪДЕ БЯХТЕ, ПРОДАЖНИЦИ БЪЛГАРСКИ, ГАДИ МИ СЕ ОТ ВАС ! МОЛЯ СЕ ДА СКОЧИ ОТ ГРОБА И ЛЕВСКИ, И КАРАВЕЛОВ, И ВСИЧКИТЕ, НО ЗАЩО СЕГА ЩЕ СТРАДА ЦЯЛ БЪЛГАРСКИ НАРОД ЗАРАДИ ШЕПА....ГАДИ МИ СЕ ОТ ВАС, ОПРАВЕТЕ ПЪРВО ЖЕНИТЕ СИ, КОИТО ХОДЯТ РАЗПАСАНИ ПО СВЕТА, А ПОСЛЕ РОВЕТЕ В ГРОБОВЕТЕ НА ГЕРОИТЕ НИ ! Оооо.... НЯМАМ ДУМИ, ДАНО ГОСПОД СИ ЗНАЕ РАБОТАТА. НЕ ЖЕЛАЯ В БЛОГА СИ ЧУЖДИЦА И ПРОДАЖНИЦИ ! ЯСНО ?! Особено анонимки, тролчета и менте двойни профили ! А тези дето са се продали на чуждицата ЗА ПАРИ И ИЗГОДА, защото там живеят и са приели чуждото- ПРАВ ВИ ПЪТ ! Но не с мен, не при мен, не на мен ТЕЗИ НОМЕРА!

стихове и клипове А.Х.Т.sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

Анита Христова Трифонова изпълнява народната песен "Изгуби си Жеко булката"

sekirata cekupama Анита Христова Трифонова изпълнява "Изгуби си Жеко булката"

в три варианта

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

Анита Христова Трифонова изпълнява народната песен "Кадъно кадънчице"

sekirata Kaduno kadunchice

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

Анита Христова Трифонова изпълнява Greek music - Opa opa

Музиката като изкуство и културен елемент заема основно място в обществото на древна Гърция. Древните гърци са смятали музиката (свързвали я с Музите, божества на изкуството) за неразделно свързана с обучението и развитието на всеки човек – музиката развива духа, както физическото възпитание – тялото. Музиката не е била само един вид изкуство за самоизява, а основен камък при обучението, неразделно свързан с философията и добродетелите. Именно с това се обяснява и факта, че за добър музикант в Древна Гърция е считан не онзи, който е бил виртуоз при изпълнението на един инструмент, а онзи, който чрез музиката е можел да пресъздаде красотата, добродетелите и моралните ценности, които носи в себе си.

Доказателство за голямото значение на музиката в древността е използването ѝ във всички обществени дейности. В свещеното прорицалищ Делфи е имало храм, посветен на Аполон, бог на музиката, където в древността са се провеждали общогръцки състезания по музика. Музиката заедно с другите изкуства – танц, театралното майсторство и поезията – е била неразделна част от гръцката драма .

През Средновековието гръцката музика се развива в рамките на византийските  музикални традиции. След падането на Константинопол   и унищожаването на Византия, традициите на средновековната гръцка музика са съхранени само в черковната музика.

По-късно, през 17 – 18 век, се развива личностно ориентираната народна музика, възпяваща най-вече хайдутите, като борци срещу османската власт.

След освобождението (1830г.) и обявяването на независимостта на Гърция започва развитието на инструменталната музика. През 1865 г. Нико̀лаос Мандза̀рос написва музика къл поемата на Дионѝсиос Соломо̀с ,,Химн за прослава на свободата", който става национален химн на страната. В последната четвърт на 19 и в началото на 20 век повечето гръцки музикални творци насочват усилията си към гръцкото народно творчество. На базата на народната песен е създаден нов за Гърция музикален жанр – идиличната музикална комедия. Основни представители на жанра са Коромила̀с и Ко̀кос.

Десетилетието 1920 – 30 г. е белязано от появата на композитори, диригенти и музикални критици, завършили национални музикални училища (Скалко̀тас, Незерѝтис, Евангела̀тос и др.), които творят в областта на класическата музика.

В областта на популярната музика след трийсетте години в Гърция се появява твърде специфичният музикален стил, познат каторебетика, който и до днес остава един от най-популярните видове за сред любителите на музика в страната. Също така, в следващите десетилетия Гърция се проявява като особено отворена към европейски и други стилове (rock, jazz, latin, electronica), които е наситила с гръцки елементи, печелейки много награди и извън границите на страната.

Гръцката музика, която е на мода днес, се характеризира като смес от източни и европейски ритми. Комерсиализирането на средствата за комуникация и особено на радиото е допринесло и за комерсиализирането на музиката. Бузукито, творение на Василис Цицанис, което оневини в буржоазното съзнание Манолис Хиотис, продължава да бие в сърцето на гърка, но вече се забелязват опити за оползотворяне на традицията с влияние от Изтока (напр. групата на Рос Дейли, която през седемдесетте изпълняваше ролята на училище за избрани музиканти, прокарвайки пътища за звуци, които спомогнаха за смесването на традиционната музика с източните мелодии, ,,Силите на Егея", които преработваха някои народни песни, така наречената ,,Солунска школа", чиито представители използват ут, както и други източни инструменти).

Гръцкият рок експериментира, заплашва и понякога разбива ,,отживелите" ни представи за рок-звука. Групите, за които се смята, че са допринесли най-много за развитието през деветдесетте години са ,,Трипес", ,,Ксилина спатя" и ,,Стерео нова". Днес гръцката рок-сцена е в период на разцвет, с много добри групи като ,,Анемос", ,,Closer", ,,Earthbound", ,,Диафана крина", ,,Енделехия", ,,Пикс Лакс", Теодосия Цацу, Манолис Фамелос.

Групите от low bap сцената се появиха през последните десет години в България, с основен център ,,Active member". Става дума предимно за групи, които са част от компанията от квартала Пѐрама, които черпят опит от културата на американския рап и според мнозина изнасят на плещите си превъплъщението на социалното отрицание (,,подкрепям с начина си на живот, това което пея в песните си") и организират Low Bap фестивали и събития.

Гръцката джаз сцена може също да се похвали с добри изпълнители, инструменталисти и цели групи, като Маркос Алексиу, Макис Аблянитис, Милтиадис Папастаму, Йоргос Полихронакос, както и групата ,,Mode Plagal". Имена на гръцката поп музика като Манто;, Алексия, ,,Хахакес"и Сакис, Рувас,Ана Виси,Марина Скядареси бележат голям успех предимно сред младата аудитория в страната.

Гръцката електронна музика (електроника, джаз) е представена от групи като пионерите за гръцките стандарти ,,Стерео Нова", ,,Mikro", ,,Oberon", но и от множество диджеи, които експериментират с най-новите видове и често въвеждат гръцката публика в най-авангардните прояви на електронната музика.

Гръцката музика като цяла се характеризира от една специфична динамика, тя е еклектична, комерсиална, но и достатъчно качествена, традиционна (с много внедрени етник елементи), ,,съпротивителна" (с очевидни влияния от политическата песен от шейсетте и седемдесетте), диалогизира с електронната музика, кара предизвикателно публиката си да се тълпи на рок и денс фестивали, танцува чифтедели и зейбекика позволява на творците си да разчупят наложените музикални форми и смесва традицонното с модерното, изтъквайки многобройните проявления на звука, който успява да диша дори и под тежесттта на аритметиката на проджбите.

В Гърция съществуват концертни зали и различни музикални организации, които упражняват решителна роля в развитието на гръцката музика, но и в контактите на гръцката публика с най-големите творци от световната музикална сцена. Функционират също така голям брой консерватории (98 държавни и 450 частни консерватории), които се ръководят от духа на постоянно усъвършенстване на музикалното образование в страната.

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ПРИЛИЧАШ СИ, НАЛИ? ПО МЕН НЕ ТИЧАЙ ТИ!

МЪЖ ИЛИ ЖЕНА в чест на джендърите в България,
които водят до спад на раждаемостта!

Главата ти голяма е със таз прическа, но важно е, че мозък не достига, вижда ти се туй гротеска, но продължаваш и окото ти не мига. Кои души способни на това са, кои мъже, коя класа? Отрудени или просто хаймани , или просто мъже - жени?! джендъри поезия сатира А.Х.Т.sekirata cekupama и в по друг аспект-

Изпревари ме, поста ми,
след мене се вреди,
но що по мене тичаш ти?!
Аман от навлеци и лепки,
постващи преписвано от интернета,
какви са мозъчни им клетки,
кой търпи ги тук, коя превзета?

А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

КОГАТО СИ НА ДЪНОТО

Когато си на дъното на пъкъла
Когато си най тъжен и злочест
От парещите въглени на мъката
Си направи сам стълба и излез
Светът когато мръкне пред очите ти
И притъмнява в тези две очи
Сам слънце си създай и от лъчите
Създай си стълба и по нея се качи
Когато от безпътица премазан си
И си зазидан в четири стени
От всички свои пътища премазани
Нов път си направи и сам тръгни
Трънлив и зъл е на живота ребуса
На кръст разпъва нашите души
Загубил всичко, не загубвай себе си
Единствено така ще го решиш!

Д.ДАМЯНОВ

ХА,ПОСЕГНАХА И НА ДАМЯН ДАМЯНОВ!

ТОВА Е ТО, ЮЖНЯЧКИ НЕ АМИ   ......ЧКИ!

А ПОЕТЕСИ МИ БИЛИ, РАЗБИХА СЕ С ХВАЛБИ!

И за по сигурно нека го напиша-

За мъничко щастие

от Златка Митева -esen ,

да де от нея,

но всичко е взаимствано

и префасонирано....

дали само външно!?

Когато си захвърлен в океана
и в хоризонта няма го брега,
а твоята душа е рана
прокървила от страха.
И стискаш в шепите си пясък,
не спира в нищото викът .
Вълните те захвърлят с трясък,
а чайки вятъра браздят.
Вземи си въздух, потопи се,
от дъното се оттласни.
Със себе си ти разбери се
и себе си до край бъди.
Защото жребият е твоя-
дошъл си миг да покориш,
да забравиш за покоя,
душата си да изцериш.

Да преплуваш океана,
да захвърлиш там страха
и преборил го да стане
малко по - щастлив света.

За Златка Митева какво да кажа,

идея,думи,изказ,рима,

сюжет, болката незрима..

всичко тук прозира и вилнее

под чуждо име плагиатство зрее!

Подобно беше със стих за  Душата,

на Яворов -откраднала  душата!

То на секирата е ясно вече,

тя дъщеря и го отнесе,

Злата е загубила такава,

защо секирата да има дъщеря-здрава,права.....

Всичко времето ще го реши,

Кирил,Стефан,Веско... И Ти...

който в политиката се вреш

и на Златка трон ковеш!

Да доказвам ли, дори това

че сложила си е снимка-

комсомолска всякъде във нета

по фотошопинг е превзета!

А уж природата я вдъхновява,

не,тя просто...подражава!

И ДРУГ СЛУЧАЙ  от  www.blog.bg

Уважаеми, съблогъри, поети и плагиати, този път жертвата е всеизвестният Павел Матев с небезизвестното му произведение:

Уважаема Филаделфия,
въпросното постнато от вас произведение, е на поета Павел Матев.
Дали безхаберно безочие или просто неграмотност ви кара да сложите чуждо име под това безсмъртно произведение на великия поет? Или смятате, че единичната кавичка в горен ляв ъгъл е достатъчно основание да плагиатствате в полза на никому неизвестната особа с име Димитрина Равалиева? Или вие самата сте въпросната Димитрина?
Направете си труда да отговорите в достопочтения ми блог за борба с плагиатството, за което предварително благодаря! )

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

КОРОНАВИРУС, МАСА ВИДОВЕ ГРИП, БЕЖАНЦИ...НЕ Е ЛИ ТОВА НАЧАЛОТО НА КРАЯ?!

Това е големият КОРОНАВИРУС.Т.Е.нахлуването на бежанци в Европа е напаст божия. По-умните ще ме разберат.НЕ МОЖЕМ ГИ УДЪРЖА, НИМА НЕ СТЕ НАЯСНО?! КАКВА ПОДКРЕПА,БОЖЕ, НИЩО НЯМА ДА НИ СПАСИ -ТЕ СА ...ЖИВОТНИ !
КРАЙ С ХУБАВАТА МИ РОДИНА, КРАЙ!  О,БОЖЕ!!!

Защо не се охраняват държавните граници, както се полага, с оръжие?!!!

КАЧЕТЕ ГИ НА САМОЛЕТИ И ГИ ЗАКАРАЙТЕ ТАМ, ПРИ ТЕЗИ,КОИТО СА ВИНОВНИ И ГИ КАРАТ ДА НАПУСКАТ РОДИНАТА СИ! ЗАЩО Е НУЖНО ПО СУША...?! ЗА ДА ПРЕМИНАТ ПРЕЗ МАСА ДЪРЖАВИ БАЛКАНСКИ И ЕВРОПАЙСКИ? И ДА СЕ СЛУЧИ ДЯЛВОЛ ЗНАЕ КАКВО, ТЕ СА ПОЧТИ ПОЛУДЕЛИ- ВСИЧКИТЕ МИГРАНТИ!

sekirata Koi ni prashta bejabcite

Турция извозва бежанци към Гърция
Изнудване. Ердоган пусна джихадистите към България и Гърция /28.02.2020 г./

Мигранти разплакват децата си като ги горят на огъня

Това е големият КОРОНАВИРУС.Т.Е.нахлуването на бежанци в Европа е напаст божия. По-умните ще ме разберат.НЕ МОЖЕМ ГИ УДЪРЖА, НИМА НЕ СТЕ НАЯСНО?! КАКВА ПОДКРЕПА,БОЖЕ, НИЩО НЯМА ДА НИ СПАСИ -ТЕ СА ...ЖИВОТНИ !
КРАЙ С ХУБАВАТА МИ РОДИНА, КРАЙ!  О,БОЖЕ!!!

Защо не се охраняват държавните граници, както се полага, с оръжие?!!!

КАЧЕТЕ ГИ НА САМОЛЕТИ И ГИ ЗАКАРАЙТЕ ТАМ, ПРИ ТЕЗИ,КОИТО СА ВИНОВНИ И ГИ КАРАТ ДА НАПУСКАТ РОДИНАТА СИ! ЗАЩО Е НУЖНО ПО СУША...?! ЗА ДА ПРЕМИНАТ ПРЕЗ МАСА ДЪРЖАВИ БАЛКАНСКИ И ЕВРОПАЙСКИ? И ДА СЕ СЛУЧИ ДЯЛВОЛ ЗНАЕ КАКВО, ТЕ СА ПОЧТИ ПОЛУДЕЛИ- ВСИЧКИТЕ МИГРАНТИ!

Българите така ли са напускали РОДИНАТА СИ ПО ВРЕМЕ НА ВОЙНА, ДОСТА ВОЙНИ СА ПРЕЖИВЯЛИ ?!

Те -"бежанците" не се променят с времето нито желанието им да ни претопят, унищожат и да се настанят в европейски и балкански страни!

КОРОНАВИРУСЪТ СЪЗДАДЕН Е ...

Нещо ще призная, ще Ви кажа,

няма  аз да лъжа, мажа...

логически ще разсъждавам, ще го кажа -

Коронавирусът създаден е за малките държави,

попитайте дори  и бати Слави.

Кой здрав мозък не прозря това?

Китай засегна –многолюдната страна,

но туй не е успокоение.

В момента са на полезрение.

Много са, ще оцелеят  и съмнение

няма в моето твърдение,

което имам от години-

Народът български ще да погине!

Малко сме, красиви, умни,

но лоши и недружелюбни.

Злобата и завистта ще ни затрие.

Тогава кой от картата световна ще ни изтрие?

Защо прилепите са толкова добри домакини за Ебола и други смъртоносни болести? Змии също, НО... Експерт: Китайският корона вирус е създаден в лаборатория в Ухан като биологично оръжие

Израелски експерт по биологическо оръжие твърди пред The Washington Times, че епидемията от смъртоносния корона вирус е възможно да е възникнала в биологична лаборатория в китайския град Ухан.

Твърди се, че от 2015 година в града съществува единствената в Китай лаборатория, която може да работи със смъртоносни вируси. Лабораторията

Дени Шохам, бивш офицер от израелското военно разузнаване, който е изучавал китайската биологична програма, смята, че лабораторията е свързана с програмата за биологическо оръжие на Пекин.

През 2019 година държавният департамент на САЩ в своя отчет съобщава, че Китай "води скрита биологическа война".

НО КОЙ НА КОГО...?!
Китайците не зап сефте си папкат змии, прилепи и кви ли още не, нозащо сега стана така, след като Тръмп се прибра от Китай в Америка?!

ЛЕКАРЯТ ОПИТАЛ ДА ПРЕДУПРЕД И ...ПОЧИНАЛ?!
БРЕЙЙЙЙ...!

поезия клип  А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ОТ РАЯ

Трябва ли да чакам в рая
вратите да ми се отворят?
Трябва ли, но май го зная-
за мене Бог и Дявол спорят?
Земна ли съм или не
в мен тупти добро сърце,
с риск да стана нежелана ,
борбена ще си остана.

поезия Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

СПИ НАРОДЪТ СЪН МЪРТВЕШКИ ПРИСПАН ОТ СВОИТЕ БОЛЕЖКИ

Чуждица днес ни е превзела,
децата ни навън прокуди,
орисница ни е проклела,
народът ми кой ще събуди?!
Заспал е, тъне в мрак и студ
залива българско сърце
невярващо във честен труд
е всяко българско дете.
Продадена ли е България,
защо ли беднотия дави я,
защо растат у нас честити
крадци, убийци, бабаити?
И фесове се разпореждат,
крадат народа ми, увреждат
тялото, душата гладна
на народа наш заспал отдавна!
Защо търпим башибузуци?
Да покажем днес юмруци.
От Шипка камъни вземете
и в парламента ги пуснете.
Триглавата ламя е силна,
но орис има непосилна,
народът български -велик
отвън е управляван, с вик
обръщам се към вас сестри,
братя мои българи-
България е дупка черна
на картата и непотребна
за скитащите си чеда.
Какъв позор и срам, беда!

sekirata Peia moia pesen s muzika  i tekst nelesen

sekirata Zapeite moita pesen s muzika i tekst nelesen

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=_bpc2oJmeEw&feature=emb_title

http://vbox7.com/play:d9bfdaf1

Анита Христова Трифонова sekirata cekupama - поезия клипове музика текст изпълнение

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

УСМИВКА МАРТЕНСКА МИ ПОДАРИ

С цветя мартенски ме закичи
или ги просто потопи,

животът им ти удължи,

на красота се наслади!

С мартеничка мен дари,

усмивка мартенска ми подари!

sekirata Usmivkata moia ...

поезия клип А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ТОЙ Е НАШИЯТ ГЕРОЙ

Той е нашият герой

и се прави на каубой,

освен футболист,  премиер,

той за всичко става, зер!

Затова си го избират

българите и сервират

асфалт топъл  без вода!

Той е с хиляди права.

Еднолично управление

и за следващо пак заявление!

стихове Анита Христова Трифонова sekirata cekupama

https://lupa.bg/news/miskata-narochena-za-blizka-do-boiko-se-okaza-makedonka-snimki_45762news.html

И бат Бойко не е първа младост, но ....

"Миската, нарочена за близка до Бойко, се оказа македонка (Снимки) Мистериозната секс бомба Борислава Йовчева е от Сандански, печели титлата през 2006-а

Секс бомбата Борислава Йовчева, спрягана за близка до премиера Бойко Борисов, се оказа люта македонка. Красавицата, която е разследвана от полицията в Каталуния и антикорупционната прокуратура на Испания, е от петричкото с. Кулата. Кметът на селото Димитър Дамянов твърди, че тя е от Сандански, а в Кулата живеел само дядо й, пише nie-jenite".  и.т.н.

ТОВА Е ТО, ПАРИТЕ КАКВО ЛИ НЕ ПРАВЯТ!

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

ДА ТЕ ОБИЧАМ ОЩЕ МОГА

sekirata Moia liubov

поезия клип А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama

cekupamasekirata

САМО С ПАРИ И ВЛАСТ НЕ СТАВА!

http://zazz.bg/play:55533de1
Откога се е зора зазорила -Песен за цар Иван Шишман

ЗА ВСИЧКО СА ВИНОВНИ ПУСТИТЕ ПАРИ И СЛАВА!
СВЕСТЕТЕ СЕ! САМО СЪС ПАРИ И ВЛАСТ НЕ СТАВА!

http://vbox7.com/play:afbd37c6

Пари, пари...
въпрос на ударение!
Това е мойто мнение
за социалното ни положение!
Вместо кебапчета,
напъвам хапчета!
Вместо доктори добри,
човекоубийци  зли!
Вместо здраве, красота,
дрога, алкохол, болна душа!
Културата ни куца е старица,
oбразованието ни умряла птица!
Кражбата, лъжата, взломът
туй за българинът е погромът.
Той обича си жената,
пие си ракията с салата,
бие се в гърдите,
хвали се в компания
от млади, стари
що мангизи е спестил
колко краднал
и къде ги скрил,
що жени е изповядал
и от бачкане не сядал!
А жената слугувница,
тича с пълните торби,
бере душица,
друга нокти си лакира
и изневяра гарантира.
И днес борбата за парата
е приказка на всекиму позната -
"Дай ми да ти дам"
или "Стани от стола
да седна аз там!"

http://vbox7.com/play:cdd085d5

Пустите пари, не стигат!
Колко хора ги мори
страшната им власт
и кой пак не е в час,
и не разбра как днес парата,
бавно, сигурно руши душата,
и всичко ценностно убива,
честта, достойнството затрива?

Пари изпрани или не,
убиват чувствата дете
и хора мили и добри
превръщат в роби и слуги,
слуги на дявола!
Но Бог ще победи,
ще ни покаже,
как да живеем без пари!

http://www.dnes.bg/article.php?id=50401

Ало, хубавци красиви....

ЩЕ СЕ БОРЯ, НЯМА ДА СПРА,
ПРИПОМНЯМ ВИ ПЕСЕНТА -

http://www.dnes.bg/article.php?id=50482

Той и такива като него се спасяват...
извън България,където живеят,учат с нашите пари и Децата им!!!
Спасяват се навън, като дипломати или...
Няма осъден политик и управляващ, няма такъв ,който да е върнал милиардите окрадени от нас и държавата! Иначе... "За кокошка нема прошка"

поезия клипове А.Х.Т. sekirata cekupama

А.Х.Т. cekupama sekirata
sekirata cekupama