• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

25 July 2021, 15:54:10

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
13357 Posts

Шишман
5561 Posts

Panzerfaust
887 Posts

Лина
739 Posts

sekirata
263 Posts

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 22641
  • Total Topics: 1351
  • Online Today: 178
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 32
Total: 32

За и против Фейсбук

Started by Panzerfaust, 11 October 2019, 19:49:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Колко често ползвате Фейсбук?

Постоянно го ползвам
2 (40%)
Ползвам го основно за работа
0 (0%)
Рядко го ползвам
0 (0%)
Ползвам го, но искам да се появи алтернатива
2 (40%)
Нямам профил и нямам намерение да ползвам Фейсбук
1 (20%)

Total Members Voted: 5

Шишман

11 October 2020, 10:53:05 #15 Last Edit: 11 October 2020, 10:54:49 by Шишман
Quote from: Panzerfaust on 10 October 2020, 21:03:04Вероято някой те е докладвал за фалшив профил, за да искат такова разпознаване.
Възможно е . Профила обаче беше на над 10г. Освен  това  , умишлено  не бях разпознат.

Panzerfaust

Интересно, моите впечатления са, че по време на карантината модераторите във Фейсбук се бяха поолабили и не раздаваха банове за щяло и нещяло. Дали защото светът беше затворен и мрежата беше важна за комуникация, не знам.
Сега гледам, че я подкараха по старому. Аз бях блокиран за една пълна глупост 30 дни, гледам и други членове на форума се оплакват.

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 21 July 2021, 15:56:54.
Сега гледам, че я подкараха по старому. Аз бях блокиран за една пълна глупост 30 дни, гледам и други членове на форума се оплакват.
То си има начин да се избягват блокирания. Сегашният ми профил , благодарение на един луд беше блокиран повече от година. На по 30 дена и то за мнения от преди 6-7г.
По форумите и в старият форум също блокираха доста често по неясни причини.

Hatshepsut

21 July 2021, 18:02:55 #18 Last Edit: 22 July 2021, 05:28:56 by Hatshepsut
На стария ми профил във фейсбук най-тежкото наказание бе забрана да публикувам за 3 дни. На новия профил засега съм само с предупреждение, бях споменал в един мой статус, че понеже умнокрасивците ме наричат патреот и идиот, аз ги наричам педерасти  :ass:
А доколко става дума за активизиране на модераторите в последно време не знам, може да са се активизирали и  доносниците.

Panzerfaust

Quote from: Шишман on 21 July 2021, 17:45:15То си има начин да се избягват блокирания.
Има си, но засега не искам да правя компромиси. Имам и алтернативен профил, но от него не става ясно, че съм аз и затова рядко го ползвам.
Като цяло да го духа цензурата!

Шишман

Аз лично съм за фейсбука, дава голяма свобода на изява и има интересни неща за четене.

Лина

Аз лично съм изцяло против facebook, това трябва да се забрани и унищожи! :judge:  Заради онлайн обучението се наложи да имам така регистрация, както и gamil и други глупости.
В шок съм от facebook, :OMG: няма друга такава простотия!
Още Достоевски е казал:" Нещастието е заразна болест. Нещастните и бедните трябва да странят един от друг, ...", а те във тази платформа се надушват и взаимно се заразяват с простотията си. Няма никаква полезна информация във facebook, която да не можеш да намериш по друг канал, НЯМА!!
Всеки може да си каже мнението, така е -  очаквано идиотите много държат да си изкажат мнението най - , най - яростно. Много им е лесно да разтягат локуми във такава среда, където не е ясно кой и колко ги чува..... тъжна картина.

Разбира се учудващо се оказа, че има и друг вид ползватели (за съжаление някой от тях мои познати) - отишло на ресторант - снимка в фейсбук, отишло на басейн - снимка във фейсбук; отишло в гората - снимка във фейсбук, седнало да яде - снимка за фейсбук; купило си нещо - снимка у фейсбук и т.н. безумия... друга тъжна и незадоволена картинка.

Шишман

Quote from: Лина on 22 July 2021, 20:58:48Няма никаква полезна информация във facebook, която да не можеш да намериш по друг канал, НЯМА!![/b]
Е да ама има. Даже главният администратор на тоя форум публикува там, снимки, които не публикува тука.Има и много друга полезна информация. Например сайта "тренирай бг" публикува, много там и от тях научих доста неща и благодарение на тия познание увеличих силата и издръжливостта си !
п.п. то не е задължитено и на сила - не го ползвай.