The best topic

*

Total votes: : 2

Last post: 15 June 2022, 20:05:35
Re: Най-великите империи by Hatshepsut

• Мнения от facebook.com 2 0 5 2

Мнения от facebook.com

Started by Шишман, 09 September 2019, 12:49:56

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

long time ago

Quote from: Шишман on 19 June 2020, 20:55:31Yavor Dachkov

Чета с удивление тук горещи защити на Васил Божков, защото се обърнал изведнъж срещу Борисов и хунтата. Хора, Божков Е хунтата. Нейното най-завършено олицетворение на прехода. Той командваше тях, а не те него. Той ги покваряваше с подкупи, а не е "оцелявал" в бизнеса. Той смени няколко управления, а не някой от тях го е фаворизирал. От Костов до днес. Първата законодателна инициатива на Симеон II бе законът за хазарта в полза на Черепа. Цар и криминал! Българска перверзия. Да се подкрепя завършен престъпник, който се е обърнал срещу своите, защото по-младите вълчета са му взели бизнеса и той внезапно си е отворил очите за законността, също е перверзия. Какво лято, какви партии, какви разкрития. Божков е един от онези, които инсталираха Борисов във властта, защото навремето Борисов му е миел колите и този си е въобразил, че ще го контролира доживот. Това не е алтернатива, а глупост и повече от същото. Лотарията беше удар срещу най-беззащитните и слаби хора, останали без надежда и покварявани от хазарт. Това, че беше отстранен, независимо от какви мотиви, е едно от най-добрите неща, които са се случвали (както биха казали умните и красивите, които му пиарстват днес) от много години насам. Чудесно е, че той е решил да говори за хунтата, защото е инсайдър. Прави го по доста недодялан и половинчат начин, но все е нещо. Това, обаче не може да го реабилитира. Камо ли да се забравят огромните щети, които причини. Божков е хунтата, а Борисов просто е еманципиран лейтенант, който отдавна стана генерал и ги върти на пръста си, докато се прави на прост.
Дачков го уважавам, но тук се е поизложил. Изкарал Божков всесилен.

ШишманTopic starter

long time ago

Мнение от блог.бг

Днес научих за тия думи на Маричков - че ако се впрегне българската завист, може да се задвижи ядрена централа.

Това го казва един носител на орден "Стара планина", връчен от завист, разбира се. Човекът който си живя "като Симеончо преди 9-ти" при комунистите, пя на номунистическия фестивал "Ален мак", пя рок на воля с група "Щурците", име превод на "Бийтълс".

Но се обърна палачинката и той запя "Аз не съм комунист и никога няма да бъда". Тоя благороден мъж един от първите извади нож на умряло куче. Само песента "Развод ми дай" е по-подла.

Но, както съм отбелязвал не веднъж, всички, В С И Ч К И  антикомунисти  БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ,  без изключение М Р А З Я Т  българите и Б Ъ Л Г А Р И Я. ВСИЧКИ БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ.

ДОЩЕ ВИДОВДЕН.

Има и Божи съд за подлеците и майцеплювците.
http://krumbelosvet.blog.bg/lichni-dnevnici/2020/05/31/shturecyt-marichkov-kavaler-na-orden-quot-stara-planina-quot.1713168

Hatshepsut

Quote from: Long time ago on 22 June 2020, 15:46:28Мнение от блог.бг

Днес научих за тия думи на Маричков - че ако се впрегне българската завист, може да се задвижи ядрена централа.

Това го казва един носител на орден "Стара планина", връчен от завист, разбира се. Човекът който си живя "като Симеончо преди 9-ти" при комунистите, пя на номунистическия фестивал "Ален мак", пя рок на воля с група "Щурците", име превод на "Бийтълс".

Но се обърна палачинката и той запя "Аз не съм комунист и никога няма да бъда". Тоя благороден мъж един от първите извади нож на умряло куче. Само песента "Развод ми дай" е по-подла.

Но, както съм отбелязвал не веднъж, всички, В С И Ч К И  антикомунисти  БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ,  без изключение М Р А З Я Т  българите и Б Ъ Л Г А Р И Я. ВСИЧКИ БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ.

ДОЩЕ ВИДОВДЕН.

Има и Божи съд за подлеците и майцеплювците.
http://krumbelosvet.blog.bg/lichni-dnevnici/2020/05/31/shturecyt-marichkov-kavaler-na-orden-quot-stara-planina-quot.1713168

Не знам доколко са верни биографичните сведения за Кирил Маричков, но обобщенията на автора за антикомунистите са очебийно неверни - аз самият се самоопределям като антикомунист, но не мразя българите и България, предполагам, че не съм единствен случай.

long time ago

Тези, които са в публичното пространство най-вече.
Които са абонирани за тв участия.

ШишманTopic starter

Quote from: Hatshepsut on 22 June 2020, 15:53:32Не знам доколко са верни биографичните сведения за Кирил Маричков, но обобщенията на автора за антикомунистите са очебийно неверни - аз самият се самоопределям като антикомунист, но не мразя българите и България, предполагам, че не съм единствен случай.
Повечето обаче наистина мразят българите и България.

ШишманTopic starter

Marina Kostadinova

- Докторе, кога ще свърши епидемията?
- Не знам, не се интересувам от политика...

ШишманTopic starter

Димитър Димитров

ПСИХО РЕВОЛЮЦИОНЕРИТЕ И БОЖКОВ
Тия дни забравиха да жалят и квичат за изнасилвача, убиеца и лицето на корупцията - Черепа : какво му е изчезнало, как му нарушили правата, как той горкият............. не може вече бедният да изнасилва и убива заради лошият Бойко. То Борисов може и да има недостатъци, ама да го борите тоя дегенерат Божков е яко тъпо и ненормално бе !
3абравиха да искат и свобода за злодея.
Сетих се може сега да правят плакатите и да готвят митинг в защита на бедният изнасилвач. Тия хора верно ли си мислят че ще ни излъжат че са от добрите и се борят със злото ?

long time ago

https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/bivolu-nyama-sledi-montazh-snimkite-kompromati-za-borisov

,,Биволъ": Няма следи от монтаж в снимките компромати за Борисов

ШишманTopic starter

Quote from: Long time ago on 23 June 2020, 14:21:44https://www.segabg.com/hot/category-bulgaria/bivolu-nyama-sledi-montazh-snimkite-kompromati-za-borisov

,,Биволъ": Няма следи от монтаж в снимките компромати за Борисов
Тия са някакви велики експерти ли, защото знаем да са обикновени лъжци. Не се опитвай да манипулираш с евтини издания за менте новини.

ШишманTopic starter

Корнелия и Маямито и те ще пускат бради и даже мустаци

Атанасм Манушкин

Гледам Гешев, Кралев, Борисов, Цветанов си пуснали еднакви бради. Очаквам да ги последват Кара Янчева, Да Риткова, Мен Да и най-вече Ма Рия Габ Риел - цифровия жираф. Но май мернах с набола брадица и Е Лена Йон Чева - станишката.
Откъде дойде тая мода, още не мога да схвана.

Лина

Long time ago,
то под нагласени аз имам предвид, а и много други хора не че са монтаж (въпреки че и това е възможно), а това че човека дръзнал да влезе и да снима не би поел този риск напразно, нали? Ще влезе той и ще разчита че случайно има в чекмеджето пачки в евро, ейде сега!
Нагласено може да е и както е врязал и имал нужния кураж да снима, така е подготвил и сцената, то щото е много трудно да отвориш едно чекмедже и да сложиш един пачки....

Сега, всички знаем че Борисов не разполага само с парите, които декларира, то това е смешно, но чак пък толкова да е тъп да си ги държи в чекмеджето........ :huh:

Лина

Най - вероятно онзи дето не ползваше чекмеджета го е направил. То той от комунистическо беше свикнал да афишира със всичко до което се докопваше чрез властта си и много се е подразнил, че Борисов не иска да играе така. Много хора биха постъпили по същия начин на изпроводяк.

И двамата си синове на служители на МВР, но на Борисов баща му не е бил чак пък с такива връзки, той е научен и свикнал по друг начин да ги прави нещата.

ШишманTopic starter

Quote from: Лина on 23 June 2020, 20:06:23.

Сега, всички знаем че Борисов не разполага само с парите, които декларира, то това е смешно, но чак пък толкова да е тъп да си ги държи в чекмеджето........ :huh:

Да

ШишманTopic starter

Айде и тоя полудя, стана анархо-сатанист

ГОТВЕТЕ СЕ ЗА ВОЙНА !
Мъжът има дълг да ВОЮВА а жената да е МАЙКА ! Материализма и либералнте измами не променят Божия закон и ДНК-то във всякя ваша клетка ! Събирайте ДУХОВНИ и Физически сили ,защото битката е всеки ден със силите на злото, те вече действат открито !
-Отнемат ДЕЦАТА ВИ и ги дават на ПЕДОФИЛИ и САТАНИСТИ за извращения и жертво приношения !
-Отнемат ви СВОБОДАТА, наливайки СТРАХ за да мълчите кат РОБИ !
-Отнемат ви краткия живот на земята в бачкате за ПОДАРЕНИТЕ ви по ПРАВО от БОГ: семената и плодовете на земятa, рибата и дивеч в морето и гората !
- ВИЕ ХРАНИТЕ ПАРАЗИТА,КОЙТО ВИ СМУЧЕ КРЪВТА,ДЪРЖАВАТЕ Е ВАШИЯ СМЪРТЕН ВРАГ, ТЯ Е ИНСТРУМЕНТ В РЪЦЕТЕ НА САТАНА ! ЦЕЛТА е ПОКЛНение като на БОГ и приемайки ЧИПА с ПРИНУДИТЕЛНА ВАКСИНАЦИЯ !
чипа е готов от години:

ШишманTopic starter

Друг луд

Срам ме е да си призная, но наистина успяха да стопят русофилите за една година почти с 50%. Не е трагедия. Трагедията е, че и населението на България се стопи, превърна се в някаква безформени маса от объркани хорица. Утре, ако бъде казано, че трябва да се ходи голи от кръста надолу, в затворени помещения, ... кражбите на бельо ще се увеличат неимоверно. Глупаво звучи, но както се рече, тва петжи не прощава никому.
Айде, да сме живи и здрави. Локо СФ.