• Welcome to Български Националистически Форум.

The best topic

*

Total votes: : 2

Last post: 15 June 2022, 20:05:35
Re: Най-великите империи by Hatshepsut

• Мнения от facebook.com 2 0 5 2

Мнения от facebook.com

Started by Шишман, 09 September 2019, 12:49:56

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

long time ago

Някой световен лидер не се ли изказа против чупенето и трошенето при американците?

ШишманTopic starter

Quote from: Long time ago on 14 June 2020, 22:10:26Някой световен лидер не се ли изказа против чупенето и трошенето при американците?

Е то си е тяхна вътрешна работа.

ШишманTopic starter

Димитър Димитров

НА ЗАПАД....
...,няма расизъм ..там всички се мразят и прецакват, като за световно.

long time ago

Ж.Котаров:
------
Те го снимали с нерегламентирани пари,той обяснява какви пътища строял.Кои пътища,дето се краде от тях и пропадат ли!?
Гьонсурат и демагог,Радев го бил снимал с дрон.В спалнята ли те снима?Той ли сложи тия пачки в пликчетата?
------------------
Манушкин:

За електронно правителство досега, аналоговото правителство похарчи над 2 млрд. леваааа. И все още сме си аналогови, копеуетааааа.

ШишманTopic starter

Quote from: Long time ago on 18 June 2020, 14:55:43Ж.Котаров:
------
Те го снимали с нерегламентирани пари,той обяснява какви пътища строял.Кои пътища,дето се краде от тях и пропадат ли!?
Гьонсурат и демагог,Радев го бил снимал с дрон.В спалнята ли те снима?Той ли сложи тия пачки в пликчетата?
------------------
Манушкин:

За електронно правителство досега, аналоговото правителство похарчи над 2 млрд. леваааа. И все още сме си аналогови, копеуетааааа.
Манушкин е лудо комунде.

long time ago

Quote from: Шишман on 18 June 2020, 17:43:24Манушкин е лудо комунде.
Maй е общински съветник в Разлог. Оригинален е. Имаше статия в нета за него като един от топ-коментаторите във фейса.

ШишманTopic starter

Quote from: Long time ago on 18 June 2020, 20:55:26Maй е общински съветник в Разлог. Оригинален е. Имаше статия в нета за него като един от топ-коментаторите във фейса.

Понякога - ДА, оригинален е.

FELDMARSCHALL

Той е от тия комунисти-червени капиталисти. :dance:
За мен един истински комунист идеалист е работник, най-често в някакъв завод, а не притежава хотели/ресторанти и т.н. Такива комунисти дето въртят бизнес са просто едни двуличници и нагаждачи към обстановката. :laugh:

ШишманTopic starter

Quote from: FELDMARSCHALL on 18 June 2020, 21:20:39Той е от тия комунисти-червени капиталисти. :dance:
За мен един истински комунист идеалист е работник, най-често в някакъв завод, а не притежава хотели/ресторанти и т.н. Такива комунисти дето въртят бизнес са просто едни двуличници и нагаждачи към обстановката. :laugh:
Е тоя не върти бизнес.

ШишманTopic starter

Станил Станилов

Имало някога едно семейство - татко, мама, дете и куче. Задружно си живеели те, докато един ден детето не открило, че по кучето пълзят бълхи.
- Татко, мамо - изтичало то при тях - кучето има бълхи! Трябва да направим нещо!
- Нищо няма да правим! - отсякъл бащата, който бил модерно мислещ човек - Бълхите имат право на съществуване, кучето трябва да се научи да живее с тях!
И оставили кучето да си живее с бълхите - по-скоро оставили бълхите да си вилнеят на воля по животинката...
След време обаче детето забелязало и кърлежи.
- Татко, мамо! Кучето е цялото в кърлежи! Трябва да му помогнем!
- Не трябва да му помагаме! - заявил отново таткото, който бил умен и демократичен мъж. Кърлежите имат права, кучето е длъжно да се научи да живее с тях! Детето се натъжило, защото обичало кучето си, но нямало какво да направи - така повелявали ценностите на баща му. Оставили и кърлежите да дебелеят спокойно по кучето, а то вече било цялото проскубано и се дръгнело до кръв. След седмица детето забелязало, че кучето слабее, и отново отишло при родителите си
- Татко, мамо! Кучето е цялото в бълхи и кърлежи и не мяза на нищо; освен това отслабва и подозирам, че има глисти! Не може ли да направим нещо? Намерих една фирма, предлагат средства за вътрешно и външно обезпаразитяване....
- Нищо не трябва да правим! - прекъснал го ядосано таткото - Щом са се заселили в него, кучето е длъжно да осигури на глистите достойни условия за съществуване. А фирмата, за която говориш, е екстремистка организация, проповядваща омраза! - Добре де, но не може ли поне да го храним в къщи, а не на двора? Отслабнало е и уличните кучета влизат и му крадат храната - примолило се детето.
- Не - отсякъл бащата - Това е дискриминация! Уличните кучета имат същите права, които и нашето.
И така я карали още известно време, след което кучето умряло, майката напуснала таткото, той пък заживял с друг мъж, а детето разбрало две неща: организъм, който не убива паразитите, е обречен, а мъж, проповядващ толерантност, неизменно се оказва педераст."
(копирано от някъде из нета)

ШишманTopic starter

Yavor Dachkov

Чета с удивление тук горещи защити на Васил Божков, защото се обърнал изведнъж срещу Борисов и хунтата. Хора, Божков Е хунтата. Нейното най-завършено олицетворение на прехода. Той командваше тях, а не те него. Той ги покваряваше с подкупи, а не е "оцелявал" в бизнеса. Той смени няколко управления, а не някой от тях го е фаворизирал. От Костов до днес. Първата законодателна инициатива на Симеон II бе законът за хазарта в полза на Черепа. Цар и криминал! Българска перверзия. Да се подкрепя завършен престъпник, който се е обърнал срещу своите, защото по-младите вълчета са му взели бизнеса и той внезапно си е отворил очите за законността, също е перверзия. Какво лято, какви партии, какви разкрития. Божков е един от онези, които инсталираха Борисов във властта, защото навремето Борисов му е миел колите и този си е въобразил, че ще го контролира доживот. Това не е алтернатива, а глупост и повече от същото. Лотарията беше удар срещу най-беззащитните и слаби хора, останали без надежда и покварявани от хазарт. Това, че беше отстранен, независимо от какви мотиви, е едно от най-добрите неща, които са се случвали (както биха казали умните и красивите, които му пиарстват днес) от много години насам. Чудесно е, че той е решил да говори за хунтата, защото е инсайдър. Прави го по доста недодялан и половинчат начин, но все е нещо. Това, обаче не може да го реабилитира. Камо ли да се забравят огромните щети, които причини. Божков е хунтата, а Борисов просто е еманципиран лейтенант, който отдавна стана генерал и ги върти на пръста си, докато се прави на прост.

ШишманTopic starter

Димитър Димитров

КАК СЕ ОБЪРНАХ
Ми от едната страна Бойко с недостатъците му от другата: Корнелия, Черепа, соросоидите, лудите, анархистите, сатанистите, американистите, лудият идиот Радеф и злодеите. Е не ща да съм на една страна с тия.

ШишманTopic starter

Атанасм Манушкин

- Яя, Манушкин, ти ли си с тоя скафандър. Къде си се запътил с теслата?
- Аа, Митак, гледам ти си със сабя. Аз отивам при нашите, щото са рискова група, та трябва да ги из би я. С теслата е по-бързо, а и нямам пистолет. А ти?
- Мен ме направиха добре платен палач. Отивам в болницата, където има заразени от коронавируса, да ги зас трелям. Имам и служебен пистолет, със сабята ги разфасовам и слагам в чували. После имам един-два адреса с рискови като майка ти и татко ти. Ти явно нямаш пари за платено унищожаване. Добре, че изгарянето на труповете е безплатно.
- Айде със здраве.

ШишманTopic starter

Yavor Dachkov

В съобщението се казва, че ще се финансират "независими" медии. Интересно - какво независимо може да има в медии, които са финансирани от чужда държава. А това вече дори не предизвиква скандал. Лошата новина е, че отпускат само 200 000 долара. Едно време даваха такива суми само на отделни хора да правят "разследвания". Явно почти всички медии вече са им полегнали и нямат нужда от по-големи инвестиции.

long time ago

Quote from: Шишман on 20 June 2020, 20:47:23Димитър Димитров

КАК СЕ ОБЪРНАХ
Ми от едната страна Бойко с недостатъците му от другата: Корнелия, Черепа, соросоидите, лудите, анархистите, сатанистите, американистите, лудият идиот Радеф и злодеите. Е не ща да съм на една страна с тия.
"Лудият идиот Радев"

Предай на Димитров,че нещо се е изнервил яко.
Да внимава с думите повече. И без неговите тъпотии, утре най-вероятно ще съмне.

ШишманTopic starter

Quote from: Long time ago on 22 June 2020, 11:07:24"Лудият идиот Радев"

Предай на Димитров,че нещо се е изнервил яко.
Да внимава с думите повече. И без неговите тъпотии, утре най-вероятно ще съмне.
А ааа?