• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

18 October 2021, 17:30:56

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
14231 Posts

Шишман
5793 Posts

Panzerfaust
1021 Posts

Лина
793 Posts

sekirata
263 Posts

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 24,111
  • Total Topics: 1,370
  • Online Today: 57
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 35
Total: 35

Партия "Възраждане"

Started by Hatshepsut, 10 August 2018, 15:33:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

IvanKirov

Quote from: Panzergrenadier on 10 October 2021, 09:25:56Дотогава, докогато от запад и ЕС ни заливат с гей и ЛГБТ пропаганда (а в последно време и да ни ги налагат с рекет), ще има такива политици и партии като Костадинов и "Възраждане". Също и от недоволството на хората незаконната миграция, породена от военните интервенции на НАТО. Това е една естествена празна ниша, която се запълва от подобни политици.

Постоянно ли на всяко мнение ще ми изисква нечетима капча?

По темата - винаги може да намериш справедливо недоволство от народа, и да го яхнеш. Само дето пропагандата на Костадинов е съшита с бели конци. Политическа лека жена, щял да бори тия, които са го учили на политика.
Лошото е, че се мъчи да залъгва старчоците с приказки под шипковия храст, и то все за сметка на тия дето трябва да ги издържат.
Самият Копейкин не е плащал и на чистачка да му забърше след ..., пък тръгнал да разпределя парите на бизнеса, времето на младите, свободата на придвижване на всички.

Hatshepsut

10 October 2021, 10:47:10 #46 Last Edit: 11 October 2021, 06:41:26 by Hatshepsut
Quote from: IvanKirov on 10 October 2021, 10:15:45Постоянно ли на всяко мнение ще ми изисква нечетима капча?

Не, само за първите 3 постинга, както и за първите 3 лични съобщения.

Освен това под изображението има линк "Listen to the letters", като кликнеш на този линк ще чуеш буквите.

Click  :arrow: 

Наистина, мога да сваля нивото и буквите да се четат по-лесно, но това в голяма степен ще обезсмисли процедурата. В момента изображенията са по подразбиране на ниво "Medium", има и по-трудно четими варианти.

IvanKirov

Вие си знаете, ама от моя гледна точка е мъка с тая двойна верификация. Чак на третия опит успя да ми нарисува картинка да я разпозная.
Като се регистрирах ме излъга, че щяло да ми прати линк на мейла, като ме одобри модератор. Ни линк ни дявол, по случайност се пробвах дали ми работи акаунта и влязох.
Само вашият форум има чак такива правила анти-спам, не знам друг да е чак толкоз натегнат.

Hatshepsut

Пример за лицемерието и популизма на Копейкин...

Обаче и това заиграване с антиваксърите в България едва ли ще му помогне, както гледам последните социологически прогнози, неговата партия е с около 2% подкрепа  :judge: