• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

08 May 2021, 03:18:30

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
12744 Posts

Шишман
4936 Posts

Panzerfaust
791 Posts

Лина
710 Posts

sekirata
263 Posts

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 21083
  • Total Topics: 1331
  • Online Today: 63
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 45
Total: 46

Европейския съюз

Started by Шишман, 10 January 2021, 18:00:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

3априличва все повече на съветския съюз но : по-деградирал, извратен в полза на исляма и безчестен.

Откраднато от интернет!
Инспектор в училище, някога,когато имаше класове. Задава въпрос на класа "Как си представяте Европейския съюз?"
Марийка:
- Аз си го представям ,като един красив парк. Всички се разхождат под лъчите на слънцето и ядат сладолед.
- Браво, Марийке! Друг?
- Аз другарко! - викнал Иванчо.
- Друг? - рекла учителката, знаейки си стоката.
- Нека каже момчето! - намесил се инспекторът.
- Аз си го представям, другарко! - почнал Иванчо.
- Като един голям, бял кораб.
- Браво Иванчо! - обнадеждила се учителката.
- Пори бурното море.
- Браво Иванчо.
- Вълните го люшкат, но той не спира.
- Браво Иванчо!
- На хората им е лошо, повръщат, ама не могат да слязат, другарко...🙈

FELDMARSCHALL

Абе ако знаеш как да му точиш еврофондове/европари, хич не е лош за някои хора. :bravo:  :judge:

Шишман

ЕС ЛИДЕРИТЕ СА ЗА ЕДИН ПО-ОСОБЕН ПАСПОРТ, А НЕ ЗА ЗДРАВЕН
Пресконференция по телевизията  на някакви си ЕМА - предполагам поредната шантава комисия  на ЕС, пълна с търтеи ядящи парите на глупаците данъкоплатци дето им вярват.
И какво гледам на тая пресконференция ? Ами все едно сме се върнали по времето на СССР. Тогава имаше един лаф: не е важно какво говориш а да говориш много и да не спираш, па дори и да са глупости.  И другарката от ЕС - ЕМА и тя така. Може да е учила в СССР или у нас не знам ?  Та и задават удобни, предварително подготвени и наредени  въпроси от уж случайни  хора . И тя отговаря, ама от отговора и се разбира само : благодаря много, много точен въпрос ми зададохте и от там на нататък  и тя самата на дали разбира какво говори. Едно с друго несвързано и нищо: конкретно, точно или ясно. Накрая казва задължителното - благодаря много-тенкю вери мач и готово . Мисли че е преметнала балъците и номера и е минал. Да ама - НЕ, живеем в 21век и вече сме ги видели какви ли не хитреци. Виждаме я и тая че нещо не и е на ред в главата и умът и той не и работи добре. Тая следващият път спокойно може да повтаря вместо отговори само - тенкю вери мач - и така 50 пъти и все едно е отговорила, ще е същото дето го отговори и сега. Та слушайки  и гледайки я тая дама-другарка: как се криви  за да се прави на интересна, все едно има тикове се замислих дали не е просто много тъпа и ненормална, та да прави и се държи така. На тия в ЕС и комисиите и комисарите: трябва да им правят всяка година преглед дали са нормални и дали са тъпи - нещо като паспорт -  удостоверение , за това колко са умни и дали психически са на ред. Бас ловя че около 90% ще се провалят на теста. Някои даже ще ги вкарат директно в психиатрии за лечение. И тия майко мила държат съдбите и животите ни в ръцете си. Страшно е защото тия хора са : тъпи , ненормални и крайно нагли с високо самочувствие на месии и т.н. !
Та който иска да се ваксинира, аз до последно няма да го правя, с астразенека пък въобще.