• Welcome to Български Националистически Форум.

The best topic

*

Total votes: : 2

Last post: 15 June 2022, 20:05:35
Re: Най-великите империи by Hatshepsut

Православни мъдрости

Started by Шишман, 21 September 2019, 12:12:43

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

Тежестта на света лежи върху раменете на мъжете. Ако раменете на мъжете откажат да понесат тази тежест, светът ще се подхлъзне и го очаква падение. Мъжете трябва да се възпитават да са силни, последователни, отговорни. В противен случай, в областта на техните интереси ще останат само бира, футбол, смачкан диван и вицове за това, което е под колана. Най-много от тази катастрофа ще почувстват върху себе си жените. Те няма да има в кого да се вслушват, на кого да разчитат и ще са като загубени. И те ще бъдат дръзки в своето общуване сред хората, ще изображават наслаждение, заради своята "свобода" и "независимост". Но най-добрите им приятелки, както и свещеникът на изповедта ще знаят, че тези жени са дълбоко и неизцелимо нещастни. Жена без мъж - това е ребро без човек.

Протойерей Андрей Ткачов

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

"Ето, иде с облаците, и ще Го види всяко око, и ония, които Го прободоха; и ще се разплачат пред Него всички земни племена.

Да, амин! Аз съм Алфа и Омега, начало и край, - казва Господ, Който е, Който е бил и Който иде, Вседържителят."

(Откровение 1:7-8)

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

Това съвременният човек не иска да го разбере

long time ago

Quote from: Шишман on 24 February 2020, 14:07:54image uploading sites
Малко време ако отделяха хората да потърсят отговори на въпроси свързани с Бог...

Той е казал: Който дойде при Мен, никак няма да го изпъдя.

ШишманTopic starter

ШишманTopic starter

Similar topics (5)