• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

25 October 2021, 16:17:31

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
14334 Posts

Шишман
5793 Posts

Panzerfaust
1033 Posts

Лина
794 Posts

sekirata
263 Posts

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 24,241
  • Total Topics: 1,374
  • Online Today: 170
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 0
Guests: 39
Total: 39

История на Форума

Started by Hatshepsut, 14 February 2020, 13:29:42

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Шишман

Носталгия не изпиствам, защото оня форум беше активен но за съжаление активен с глупости.Тоя като че ли по ми допада. Гледам че повечето хора от оня форум , които са и тук са се влошили.

Лина

Quote from: Шишман on 11 July 2021, 12:06:06Тоя като че ли по ми допада. Гледам че повечето хора от оня форум , които са и тук са се влошили.

Има един дето се влошава прогресивно с годините и с него се познавате много добре  :giggle:

Форума си е бил супер, аз си признавам, че не съм го чела целия, но той си остава една интересна хронология на събития и гледни точки. 

Шишман

Quote from: Лина on 14 July 2021, 15:14:37Форума си е бил супер,
МИ за мене не е така, даже сега като го чета съжалявам че съм си губил времето и съм участвал в него.
Тоя форум тук и сега е много по-сериозен и стойностен.

Шишман

Някой знае ли какво стана с Деско, загубих му следите, а беше добро момче ?

FELDMARSCHALL

Той май поддържаше един друг форум br-zo.org, който Ташко с ирония наричаше - бързоварите. :judge:
Там друг от главните им хора беше един мой адаш от Перник с ник - Родозащитникъ. От доста време обаче не съществува този форум и не знам какво е станало със създателите му. :huh:

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 14 August 2021, 20:03:48Той май поддържаше един друг форум br-zo.org, който Ташко с ирония наричаше - бързоварите. :judge:
Там друг от главните им хора беше един мой адаш от Перник с ник - Родозащитникъ. От доста време обаче не съществува този форум и не знам какво е станало със създателите му. :huh:
Е форума го закриха от службите без причина преди доста години. Калоян от Перник е добре, ожени се имат и момиченце, работи и така. Деско обаче се изгуби.

FELDMARSCHALL

Ами ако имаш връзка с Калоян, защо не го питаш за Деско ? Сигурно има и ФБ Калоян от Перник.

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 14 August 2021, 21:49:20Ами ако имаш връзка с Калоян, защо не го питаш за Деско ? Сигурно има и ФБ Калоян от Перник.
Нямат връзка. Да има фейсбук, но не е активен в него . Ние се чувахме на скайпа.

FELDMARSCHALL

Доколкото си спомням май имаше още един човек от ръководството на форума им, но му забравих ника.:huh:
Калоян (Nordwave) мисля че ги знаеше всички от бр-зо, които се бяха регистрирали да пишат и в бг-националисти, но както знаем той почина през 2017г. и няма как да помогне. Освен Hatshepsut ако знае нещо повече, но той мисля че започна да пише в по-късен период тук, а тези от бр-зо бяха най-активни в годините 2007-2009г. доколкото си спомням. :rolleyes:

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 15 August 2021, 17:35:29Доколкото си спомням май имаше още един човек от ръководството на форума им, но му забравих ника.:huh:
Калоян (Nordwave) мисля че ги знаеше всички от бр-зо, които се бяха регистрирали да пишат и в бг-националисти, но както знаем той почина през 2017г. и няма как да помогне. Освен Hatshepsut ако знае нещо повече, но той мисля че започна да пише в по-късен период тук, а тези от бр-зо бяха най-активни в годините 2007-2009г. доколкото си спомням. :rolleyes:
Има един форум демографи орг, ама почти никой не пише там. То в форума на БРЗО имаше подставен човек на службите - агент доносник, и подставен човек на американците, които дърпаха- дърпаха, докато унищожиха форума. Това показва само колко са сериозни нещата и че няма шега в тия работи. Службите ни и американците явно много се страхуват от чистото българско родолюбие. Една група в фейсбук на име български хайдути така беше закрита без никаква причина. Само че на нейно место вече имаше подготвена друга и на практика не закриха нищо.