• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

29 July 2021, 18:04:51

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
13384 Posts

Шишман
5596 Posts

Panzerfaust
889 Posts

Лина
739 Posts

sekirata
263 Posts

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 22716
  • Total Topics: 1352
  • Online Today: 130
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 111
Total: 112

Днешната полиция

Started by генерал Жеков, 10 August 2018, 03:42:49

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

генерал Жеков

Quote from: Шишман on 22 March 2021, 10:03:04Те научат ли се веднъж да бият, утре ще набият и невинен. Има закони и съдии и не е работа на тия дрисливи полицаи да го осъждат и наказват. Виждал съм нагли и ненормални полицаи и не ми е харесало, какво правят.

Шишмане,ти точно,който се хвалиш как раздаваш юмручно право из Милано,съм сигурен че  ако си полицай и ти се изпречи един такъв наркоман или поиска да те сгази с кола,така ще го ориташ,че и лагерна количка няма да може да кара повече :lol:
ϟϟ|СВОБОДЕН-СОЦИАЛЕН-НАЦИОНАЛЕН| lYl 
БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО И ВСИЧКО ЗА БЪЛГАРИЯ!

Шишман

Quote from: генерал Жеков on 22 March 2021, 12:41:42Шишмане,ти точно,който се хвалиш как раздаваш юмручно право из Милано,съм сигурен че  ако си полицай и ти се изпречи един такъв наркоман или поиска да те сгази с кола,така ще го ориташ,че и лагерна количка няма да може да кара повече :lol:
Да ама аз не съм полицай. Иначе ръцете и краката ако мога: ще му ги строша, то е ясно, ама ще гледам да не ме снимат. Но не съм полицай.Ако съм полицай е друго.

Лина

Смятам, че няма полицейско насилие в този случай, още повече пък ,,брутално". Все пак въпросният идиот за пореден път се качва да управлява МПС без никога да е имал книжка, т.е. навярно няма основно образование, пък и след употреба на наркотици. Този дето му скочи навярно е служителя, който за малко се е разминал с прегазването.

Шишман

Quote from: Лина on 23 March 2021, 14:44:35Смятам, че няма полицейско насилие в този случай

Е как да няма насилие ?  На кол ли трябваше да го набият та да видиш насилието ?Тоя го водят с белезници и един ненормален полицай го налита и почва да го бие и другите да не останат на зад и те. Полицейското насилие е нещо много гадно и опасно. Всеки мисли че на него няма да му се случи: и като му се случи проумява за какво става дума. 3нам за ужасни случаи на полицейско насилие.