• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

26 July 2021, 16:16:06

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
13362 Posts

Шишман
5570 Posts

Panzerfaust
887 Posts

Лина
739 Posts

sekirata
263 Posts

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 22657
  • Total Topics: 1351
  • Online Today: 181
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 34
Total: 35

Бокс

Started by Шишман, 02 January 2021, 10:55:04

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 16 April 2021, 19:59:34Аз си знам за брадичката (страничен удар), че е най-ефикасния метод. Вестибуларният апарат направо заминава на кино... То се вижда, че част от най-бруталните нокаути в бокса са именно след подобен удар - включително и железния Ленъкс Люис беше свален през 2001г. по такъв начин (в мач за световната титла). Тогава не просто съдията не отброи до 10, ами и черния не знаеше какво му се е случило няколко минути. :laugh:
Брадичката е много лошо. Виждал съм тука по дискотеките как падат от такъв удат големи мъже по над 120 кила и то ударени от някакъв келеш тежащ около 70кг.
Има и един номер дето го правят тука: минават от зад и удрят в брадата и човека пада. А вестибуларният апарат се размества от удар в слепоочието.
За да няма тежки нокаути - упражнения за врат , помагат много.

Шишман

Quote from: FELDMARSCHALL on 21 June 2021, 18:41:22Ти направо се изкара че си пребил всеки, с когото уж си имал пререкания. :lol:
Искам поне веднъж да помолиш някой да те заснеме като набиваш някого.
Еми то тоя бистричанин: беше само дебел около 140-150 кила и нищо друго. То си трябва техника не сланини. Аз използвах бокс и малко борба. Отренирах удара няколко дена преди боя понеже ме дразнеше.  И с един ляв прав с обратна крачка и добра засилка носа му  пусна яко кръв : беше опръскал стените с нея, после на земята с няколко удара и го довърших. Молеше ме за милост. Та го питах иска ли пак 2000 евро , а тоя отговаряше с квичене че не иска нищо друго само да не го бия повече.
Бокса в случаят свърши добра работа даже много-добра. Имах един запис от бар Кошмар дето ги бием , но се уплашиха и го изтриха, а беше култов бой.

Шишман

За интересуващите се от бокс : удари с 3-4 или 5 килограмови гири правят удара доста по-бърз и силен. Ако правите такава тренировка 2-и седмично ще подобрите доста силата и бързината на удара си.
Аз например правя с 4-и килограмови гири по 100 крошета на ръка, 100 ъпркъта и по 100 прави, понякога и по 200-а.

Шишман

23 July 2021, 21:50:59 #18 Last Edit: 23 July 2021, 21:54:45 by Hatshepsut Reason: Добавено името на клипа

МОЩНАЯ УДАРНАЯ ТЕХНИКА НА ОДНОИМЕННОМ И РАЗНОИМЕННОМ ШАГЕ