• Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up

Welcome to Български Националистически Форум. Please login or sign up.

25 July 2021, 14:55:14

Login with username, password and session length

Top Posters

Hatshepsut
13357 Posts

Шишман
5561 Posts

Panzerfaust
887 Posts

Лина
739 Posts

sekirata
263 Posts

Theme Selector

Members
Stats
  • Total Posts: 22641
  • Total Topics: 1351
  • Online Today: 178
  • Online Ever: 420
  • (13 January 2020, 09:02:13)
Users Online
Users: 1
Guests: 19
Total: 20

Тема посветена на кандидат народните водачи, спасители на народа и т.н.

Started by Шишман, 29 November 2019, 09:56:53

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Шишман

Ето го и поредният ни спасител и оправяч на родината - Krystian Szkwarek или Владислав Варненчик от старият форум. Ще ни спасява с откровено сатанинската и педерастка партия ДА БЪЛГАРИЯ от която е и кандидат депутат. Не знам защо не иде да ги оправя и спасява в Полша, нали е поляк ?
Като го гледам какво само-превъзнесено л***о е съжалявам че въобще съм спорил с него.
Прилича на обикновен педал !

https://www.facebook.com/krystian.szkwarek
Funny Funny x 2 View List

Hatshepsut

Quote from: Шишман on 17 June 2021, 21:57:39Ето го и поредният ни спасител и оправяч на родината - Krystian Szkwarek или Владислав Варненчик от старият форум. Ще ни спасява с откровено сатанинската и педерастка партия ДА БЪЛГАРИЯ от която е и кандидат депутат. Не знам защо не иде да ги оправя и спасява в Полша, нали е поляк ?
Като го гледам какво само-превъзнесено л***о е съжалявам че въобще съм спорил с него.
Прилича на обикновен педал !

https://www.facebook.com/krystian.szkwarek

Той не е кандидат на "Да, България", пуснал е един статус на майтап и много хора са се вързали  :mad:

FELDMARSCHALL

И аз се учудих как Христо Иванов (Бойкикев) възприема възгледите му относно Луковмарш и забрана на соросоидните НПО-та. :lol:

Panzerfaust

Иронията е тънко нещо, въпреки че тази изобщо не е тънка, и за да се схване трябва и критично мислене... :mad:

Шишман

Quote from: Panzerfaust on 18 June 2021, 02:01:02Иронията е тънко нещо, въпреки че тази изобщо не е тънка, и за да се схване трябва и критично мислене... :mad:
Хм то цялото му поведение е като на такъв: превзема се, прави се на интересен, кълчи се и т.н. - типичен либерал.

FELDMARSCHALL

Никога не е бил либерал Шкварек. Поне го знаем всички от стария форум какъв беше (Владислав Варненчик), а и сега не виждам да се е променил. :laugh:
Agree Agree x 1 View List

Шишман

Ето го пак нашият другар спасител. Не знам на вас, ама на мене ми прилича на обикновен педал. Шегува ли се че е от тая партия не знам, ама как е изкривил китките и как се превзема : все едно е от гей парада. Тоя няма вид на мъж, ама бил десен - олелее !

Абе да иде да спасява Полша !