Ето че и презъ настоящата 2026г. ще има шествие въ паметь на ген. Христо Луковъ. Датата е 14 Февруарий, отъ 17:00 ч. въ гр.София.
Презъ изминалитѣ години това мероприятие бѣше по правило забранявано отъ Софийската община, и то винаги безъ основание! Предполагамъ и тази година ще е така, за съжаление. Въпреки забраната, да се надяваме, че шествие все пакъ ще има.
Линкъ към темата въ форума:
